galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Gdańsk
Autor Wiadomość
karlossg
[Usunięty]

Wysłany: Czw 21 Kwi, 2011   

Witko

Jako że zastanawiam się nad rozpoczęciem gry mam parę pytań do gdańskich graczy :)

1) jak wygląda ilość grających, tzn. rosnąco czy malejąca, nie chcę ładować kasy w grę w którą nikt nie gra :)
2) gdzie można pograć (rebel niestety odpada mi w tygodniu z powodu pracy), na konkurencyjnym forum wyczytałem że w macu we Wrzeszczu, czy spotkania są aktualne?
3) co poza podstawką musiałbym kupić żeby złożyć w miarę sensowną talię, budżet na początek to powiedzmy ok 300 zł.
4) czy w gdańsku grywa ktoś ze starej rebelowej ekipy WarCry? (czasy 1-2 mp, wyjazd do Berlina na Mistrzostwa Niemiec :P )

hmm to tyle na początek ;) .

pozdrawiam
 
     
Fortep
[Usunięty]

Wysłany: Czw 21 Kwi, 2011   

1. na każdym turnieju jest parę nowych osób, wiec wygląda że rosnąco.
2. umawiamy się an forum o którym mówiłeś. do tej pory byl to MD, czy edzie nadal. trzeba śledzić wątek bo są nowe pomysły.
3. 300 zł szału nie ma ale na początek wystarczy.
4. nie wiem
 
     
karlossg
[Usunięty]

Wysłany: Czw 21 Kwi, 2011   

Fortep napisał/a:
1. na każdym turnieju jest parę nowych osób, wiec wygląda że rosnąco.


to pozytywnie

Fortep napisał/a:
2. umawiamy się an forum o którym mówiłeś. do tej pory byl to MD, czy edzie nadal. trzeba śledzić wątek bo są nowe pomysły.


przy okazji tego 2 forum to pytanko czy tam administratorzy żyją ? :P bo od 2 dni czekam na aktywacje konta: )

Fortep napisał/a:

3. 300 zł szału nie ma ale na początek wystarczy.


no wiadomo, ale pytanko co kupować, po kolei jak wychodziły czy najnowsze i potem uzupełniać ?
 
     
Fortep
[Usunięty]

Wysłany: Czw 21 Kwi, 2011   

na początek podstawka, praktycznie wszystkie talie z niej korzystają, najlepiej 2wie. 3cia tylko dla "wyczynowców" potem zależnie od tego na co się nastawiasz, różne dodatki są lepsze lub gorsze dla poszczególnych ras. najlepiej wpaść na spotkanie z innymi graczami, zobaczyć jak wygląda sama gra. każdy pratkycznie ma 2-3 talie, wiec możesz śmiało pożyczyć i popatrzeć. jak juz ogarniesz zasady, to proponuje przeglądać szczegółowo różne karty i po prostu kupować te dodatkie w których konkretne karty się znajdują.
 
     
Adam
[Usunięty]

Wysłany: Czw 21 Kwi, 2011   

Ja się przyznam, że na karty wydałem w sumie 200zł, z czego zmontowałem działającą turniejową talię. Kupiłem podstawkę, a potem zestaw od osoby wyprzedającej całą kolekcję. W ten sposób można zaoszczędzić.
Dobrze jest też poszukać ofert na forach.

Na razie liczba osób na turniejach, na których byłem waha się do 12 do 26. Więc nie ma obaw, że nikt nie gra. Obecnie udało nam się umówić na częstsze turnieje w co drugi wtorek w Gdańsku Żabiance na 18.
 
     
nardios
[Usunięty]

Wysłany: Pią 22 Kwi, 2011   

Poszukaj na stronie empiku - obecnie mają bardzo korzystną ofertę cenową na wh inwazję
core set za 87 zł, marsz / szturm 70,95 , dodatki z cyklu wrogów 35,68zł dodatki z cyklu spaczenia 23,64 możesz zamówić i wyznaczyć do odbioru w dowolnym salonie empiku wtedy koszty transportu = 0. Na dostawę oczekuje się około 4 dni - i tak szybciej niż możliwości poczty polskiej. Tak że za 300 spokojnie dostaniesz core set, szturm, marsz, i dwa dodatki z cyku wrogów a to już jest pole do kombinowania:)
Pozdrawiam
Wojtek
 
     
karlossg
[Usunięty]

Wysłany: Pią 22 Kwi, 2011   

nardios napisał/a:
Poszukaj na stronie empiku - obecnie mają bardzo korzystną ofertę cenową na wh inwazję
core set za 87 zł, marsz / szturm 70,95 , dodatki z cyklu wrogów 35,68zł dodatki z cyklu spaczenia 23,64 możesz zamówić i wyznaczyć do odbioru w dowolnym salonie empiku wtedy koszty transportu = 0. Na dostawę oczekuje się około 4 dni - i tak szybciej niż możliwości poczty polskiej. Tak że za 300 spokojnie dostaniesz core set, szturm, marsz, i dwa dodatki z cyku wrogów a to już jest pole do kombinowania:)
Pozdrawiam
Wojtek


no empik rzeczywiscie super promocja, chyba na wszystkie planszowki/karcianki maja teraz swiateczna znizke 30%, w zwiazku z czym kupilem co mieli, miejmy nadzieje ze gra mi podpasuje :)
 
     
s-andre
[Usunięty]

Wysłany: Wto 17 Maj, 2011   

Witam,

Jak wygląda sytuacja jeżeli chodzi o granie w Gdańsku? Ktoś pisał o konkurencyjnym formu, gdzie jest toczona dyskusja na ten temat. Mogę prosić o informacje?

Chciałbym gdzieś się przejść i zobaczyć jak inni grają w W:I by wiedzieć czy rozumiem w ogóle zasady ;-)

Pozdrawiam!
 
     
Fortep
[Usunięty]

Wysłany: Wto 17 Maj, 2011   

konkurencyjne forum to whinvasion

obecnie granie jest w czwartki we wrzeszczu w McDonaldzie, praktycznie co tydzień. są również turnieje, ale o tych informacje masz i na forum galakty.
 
     
s-andre
[Usunięty]

Wysłany: Sro 18 Maj, 2011   

Dzięki za odpowiedź!

Jutro się przejdę i zobaczę WH:I w akcji :-)

Do zobaczenia.
 
     
s-andre
[Usunięty]

Wysłany: Pią 27 Maj, 2011   

Na innym forum czytałem, że spotykacie się co czwartek w paszczy lwa. Może to słabe pytanie, ale wolę się upewnić: to jest ten pub w Oliwie? :)
 
     
Fortep
[Usunięty]

Wysłany: Sob 28 Maj, 2011   

tak to jest ten pub w oliwie:P ale miejsce spotkań jest ruchome i trzeba je śledzić, czasem to paszcza, czasem McDonald we wrzeszczu.
 
     
GambitG
[Usunięty]

Wysłany: Pią 02 Wrz, 2011   

Witajcie!

Mam przyjemność serdecznie zaprosić graczy z Gdańska i okolic na turniej Desant na Łódź, który odbędzie się w Łodzi 10 września. Ma dla nas szczególne znaczenie, ponieważ jest również podsumowaniem pierwszej łódzkiej ligi abordażowej.

Pozdrawiam!
 
     
Kubala_
[Usunięty]

Wysłany: Wto 25 Paź, 2011   

Cześć!

Jestem z Przymorza, gdyby ktoś chciał grać, to w weekendy często z kumplami (Krasnoludy i Darki) jesteśmy w okolicy kościoła NMP. Moje gg to: 26189605, jak chcecie grać, to piszcie!

Kubala
 
     
Kubala_
[Usunięty]

Wysłany: Czw 12 Wrz, 2013   Gdańsk

Czy ktoś tu jeszcze żyję? Zaczynamy 5 edycję Ligi Trójmiasta.

http://www.forum.galakta....p?p=98619#98619

Jeżeli ktoś gra, a nie jest zarejestrowany na tym forum http://www.whinvasion.pl , to zapraszam, tam tak naprawdę dzieje się wszystko odnośnie Inwazji w Polsce.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 12