galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Uszkodzona karta
Autor Wiadomość
Ap3x
[Usunięty]

Wysłany: Sob 27 Sie, 2016   Uszkodzona karta

Na wstępnie chciałbym wszystkich powitać, jako że jest to mój pierwszy post na tym forum.

Nawiązując do tematu, jak nazwa sama wskazuje, jedna z kart postaci została uszkodzona, niestety, z mojej winy: koszulki do kart nie dotarły jeszcze, a daliśmy się namówić razem z dziewczyną, by zagrać ze znajomymi przy paru piwach i, o ironio, wiadomo jak to się skończyło :)

Dopiero zaczynamy przygodę z grami planszowymi i nie ukrywam, wielkiej wiedzy na ten temat nie posiadamy, dlatego chciałem zapytać, czy istnieje jakakolwiek możliwość na wymianę takiej zniszczonej karty, tj. wymiana, odesłanie, kupno bezpośrednio od wydawnictwa, a może są jakieś serwisy, strony zajmujące się handlem zniszczonymi kartami?

Jeżeli podobny temat już istnieję, to proszę o zamknięcie i nakierowanie na odpowiedni, jako że sam nie znalazłem.

Pozdrawiam.
 
     
tomus933
[Usunięty]

Wysłany: Nie 28 Sie, 2016   

Ja kupowalem na allegro magie i miecz to niby dali gwarancje na 2 lata ale nie wiem na jakie uszkodzenia. W sumie mnie to nie interesowalo.
Na forum jest program do tworzenia kart. Ewentualnie sam mozesz dorobic jak nie uda Ci sie reklamacja karty.
 
     
Mati98
[Usunięty]

Wysłany: Pon 29 Sie, 2016   

Zawsze możesz zapytać wydawnictwa, ale wątpię czy to się uda z powodu w jaki sposób doszło do uszkodzenia. A jaka to konkretnie karta, jeśli wolno zapytać.
Możesz dorobić sobie tę kartę, ale będzie nieco ,,inna" od pozostałych, co może przeszkadzać przy losowaniu postaci.
Możecie "wyeliminować" jakąś postać, którą nie gracie i ustalić, że od teraz będzie ona traktowana jako ta zniszczona karta, a po jej wylosowaniu i wybraniu gracz otrzyma "właściwą", dorobioną kartę postaci.
BTW
Czy u Was też karty Poszukiwaczy z podstawki są nieco większe od kart Poszukiwaczy z dodatków? :?:
U mnie jest to widoczne zwłaszcza przy tasowaniu kart Poszukiwaczy, gdzie karty z podstawki zostają w ręce.
Jeśli wezmę te karty wymieszane z kartami z dodatków i potrząsnę nimi/talią, to karty z dodatków wylecą dołem, a te z podstawki zostaną w ręce. :smile:
 
     
tomus933
[Usunięty]

Wysłany: Pon 29 Sie, 2016   

U mnie karty poszukiwaczy z podstawki i dodatków są takie same. Wsadzałem je ostatnio w koszulki to wszystkie idealnie pasowały.
Pisałeś że graliście przy piwie więc wnioskuję że jest zalana. Jeżeli rewers karty nie jest uszkodzony. Nie widać większej różnicy to kup koszulki. Zabezpieczysz kartę na przyszłość i przy dotykaniu nie będzie się zużywała.
 
     
tomus933
[Usunięty]

Wysłany: Pon 29 Sie, 2016   

Problemu nie będzie przy wybieraniu postaci ale jeżeli jest mocno uszkodzona to koszulka nie pomoże chyba.
 
     
slimik79
[Usunięty]

Wysłany: Czw 01 Wrz, 2016   

hej,

czy ktoś się orientuje gdzie można obecnie kupić koszulki na poszukiwaczy?
 
     
Bludgeon
[Usunięty]

Wysłany: Czw 01 Wrz, 2016   

slimik79 napisał/a:
hej,

czy ktoś się orientuje gdzie można obecnie kupić koszulki na poszukiwaczy?
obecnie chyba nigdzie nie ma w sklepach, niestety :(
 
     
vincent84
[Usunięty]

Wysłany: Nie 04 Wrz, 2016   

prosz..
http://allegro.pl/koszulk...6414267333.html
 
     
tomus933
[Usunięty]

Wysłany: Pon 05 Wrz, 2016   

Też kupowałem niedawno koszulki do kart przygód i postaci. Wszystko z allegro i pasują elegancko.
 
     
koplik89
[Usunięty]

Wysłany: Sro 07 Wrz, 2016   

Moim zdaniem nie ma szans na dokupienie. Ciężko trafić - sam szukałem. Ale może ktoś znajdzie..
 
     
arthan
[Usunięty]

Wysłany: Sro 07 Wrz, 2016   

Alternatywą na koszulki jest laminacja. Sam nie laminowałem jeszcze oryginalnych kart, a jedynie zrobione przez siebie, ale przypominam iż jest taka możliwość chociaż ma to swoje minusy i plusy :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 12