galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
[Kraków] Puchar Galakty 20-21 czerwca
Autor Wiadomość
Staszek
Galakta


Dołączył: 06 Lut 2013
Posty: 53
Skąd: Kraków
Wysłany: Sro 20 Maj, 2015   [Kraków] Puchar Galakty 20-21 czerwca

Zapraszamy wszystkich na finałowy turniej, kończący pierwszy sezon rankingowy, o Puchar Galakty! Turniej odbędzie się w dniach 20-21 czerwca w krakowskiej kawiarni Hex.

Nagrody:

Zestaw startowy dla każdego uczestnika:

Identyfikator
Karta promo
Akrylowa moneta do wyznaczania inicjatywy
5x Akrylowe znaczniki zarażenia
Pamiątkowa przypinka
Pamiątkowy dyplom
100 kredytów do rankingu
Zestaw czterech podkładek pod kubek z grafiką z gry*

*Dla osób, które zarejestrują się elektronicznie i dokonają przedpłaty.

Turniej główny:

1 miejsce – Deathwatch (edycja kolekcjonerska), Puchar, Runewars, Gears of War, 300 kredytów, mata do gry, karta lidera z autografem autorów gry, kubek z grafiką z gry

2 miejsce – Puchar, Runewars, Legendy Blue Moon, 200 kredytów, mata do gry, karta lidera z autografem autorów gry, kubek z grafiką z gry

3 miejsce – Puchar, Legendy Blue Moon, Runeage, 150 kredytów, mata do gry, karta lidera z autografem autorów gry, kubek z grafiką z gry

4 miejsce – Władca Pierścieni: Konfrontacja, Runeage, 150 kreytów, mata do gry, kubek z grafiką z gry

Miejsca 5-8 – Runeage, 100 kredytów, kubek z grafiką z gry

Miejsca 9-16 – Zimna Wojna, 100 kredytów

Miejsca 17-32 – 100 kredytów


Pula nagród na dodatkowe atrakcje:

4 maty do gry

8 pudełek FFG na karty

18 kart promo

20 plakatów

30 przypinek

8 kubków z grafiką z gry

Karta z autografem autorów gry


Wpisowe: 50zł w przedpłacie (http://sklep.galakta.pl/product.php?id_product=1114) (70zł na miejscu)

W turnieju mogą wziąć udział wszystkie osoby uczestniczące w przynajmniej trzech turniejach rankingowych, grające polską wersją językową.


System rozgrywania turnieju głównego:*

System rozgrywania turnieju głównego:*
1. W sobotę wszyscy gracze zostaną podzieleni na cztery koszyki w zależności od zajętego miejsca w rankingu (stan na 31 maja).
2. Z utworzonych koszyków, gracze zostaną rozlosowani na cztery grupy, w których będą rywalizowali o awans do fazy pucharowej.
3. Gracze, którzy znaleźli się w TOP 10 rankingu otrzymują automatyczne zwycięstwo (super bye) w pierwszej rundzie fazy grupowej.
4. Faza grupowa będzie rozgrywana systemem szwajcarskim.
5. Z każdej grupy awansują 2 lub 4 osoby (w zależności od liczby graczy) do fazy pucharowej. Jeżeli liczba graczy w każdej grupie przekroczy 7, do fazy pucharowej awansują po 4 osoby z każdej grupy.
6. Po fazie grupowej zostaną utworzone 2 lub 4 koszyki, z których zostaną rozlosowane pary pierwszej fazy pucharowej oraz drabinka prowadząca do finału. W przypadku grup 7 osobowych (lub mniejszych), gracze z 1 miejsc w grupach spotkają się z tymi z miejsc 2. W przypadku grup 8 osobowych (lub większych), gracze z 1 miejsc spotkają się z tymi z miejsc 4, a ci którzy zajęli miejsce 2 z 3.
7. Koszyki zostaną utworzone zgodnie z miejscami zajętymi przez uczestników w grupach. Osoby, które zajęły te same miejsca w fazie grupowej będą w tych samych koszykach.
8. Faza pucharowa zostanie rozegrana w niedzielę.

*System rozgrywania turnieju głównego może ulec zmianom. Najpóźniej informacje o ewentualnych zmianach będą podane tydzień przed turniejem.


Terminarz:

Sobota 20 czerwca

10:30 – zapisy

11:00 – 17:00 – 6 rund eliminacyjnych rozgrywanych w grupach

17:00 – draft nagród dla wszystkich uczestników

17:30 – 19:00 Podbój Show – drużynowy konkurs o grze karcianej Podbój

19:00 – integracja graczy z całej Polski

Niedziela 21 czerwca

11:00 – 15:00 – faza pucharowa

11:30 – turniej drugiej szansy dla pozostałych graczy (system szwajcarski, 4 rundy)

15:00 – rozdanie nagród



Dodatkowe Atrakcje:

Drużynowy konkurs o Podboju
Turniej drugiej szansy w Niedziele
Niespodzianka - nagroda specjalna



Drużynowy konkurs wiedzy o Podboju

Po rundzie zasadniczej odbędzie się drużynowy konkurs wiedzy o Podboju. Drużyny będą składać się z 3 osób. Konkurs będzie trwał kilka rund. Każda runda będzie polegała na czymś innym m.in. kalambury, pytania wiedzowe, rebusy. Szczegóły zabawy uczestnicy poznają na miejscu.


Turniej drugiej szansy

W niedziele, równocześnie z fazą pucharową, odbędzie się czterorundowy turniej dla osób, które nie zakwalifikowały się do fazy pucharowej.

Nagrody na dodatkowe atrakcje będą rozdysponowane w zależności od frekwencji na tych wydarzeniach.


Ewentualne pytania prosze kierować na adres mailowy podboj@galakta.pl
_________________
Galakta na Facebooku
Oficjalna Strona Warhammer 40 000: Podbój
 
     
Staszek
Galakta


Dołączył: 06 Lut 2013
Posty: 53
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon 22 Cze, 2015   

WYNIKI:
1/4
Rustoja - Mamooth 5:0
Aryss - Smerf 5:0
Raskoks - Stach 0:5
Wujtrator - Dawid 0:5

1/2
Dawid - Stach 5:0
Rustoja - Aryss 0:5

3 miejsce
Stach - Aryss 5:0

Finał
Rustoja - Dawid 5:0

TOP 8
1. rustoja - DE, Kith
2. Dawid - SM, Ragnar
3. Stach - SM, Ragnar
4. Aryss - DE, Kith
5. Mamooth - AM, Inq
6. Wujtrator - ELD, Eldorath
7. Raskoks - SM, Ragnar
8. Smerf - ELD, Eldorath


GRUPA A
Kod:

+------------------------------------------------------------------------------------------------+
|  #  | Gracz                             | Frak.   | LG | Punkty |  SoS | SSoS|  W-R-P  |  +/-  |
+------------------------------------------------------------------------------------------------+
|   1 | Lukasz '1. raskoks' Bigos         | SM-RAG  |  7 |     30 |  110 | 730 |   6-0-1 |  30/5 |
|   2 | Łukasz '4. Smerf' Leśniara        | ELD-ELD |  7 |     25 |  115 | 725 |   5-0-2 | 25/10 |
|   3 | Łukasz '2. Rodzyn' Biegun         | DE-KIT  |  7 |     25 |  115 | 725 |   5-0-2 | 25/10 |
|   4 | Bartosz '5. GV' Dominiak          | ELD-ELD |  7 |     20 |  120 | 720 |   4-0-3 | 20/15 |
|   5 | Jan '6. Janusz' Jewuła            | AM-STR  |  7 |     20 |  120 | 720 |   4-0-3 | 20/15 |
|   6 | Maciek '3. Mac' Zawadzki          | DE-KIT  |  7 |     15 |  125 | 715 |   3-0-4 | 15/20 |
|   7 | Michał '7. Niegol' Niegolewski    | ORK-NAZ |  7 |      5 |  135 | 705 |   1-0-6 |  5/30 |
+------------------------------------------------------------------------------------------------+


Kod:

+---------------------------------------------------------+
+- Runda    1 --------------------------------------------+
+---------------------------------------------------------+
|  #  | Gracz 1             | Wynik | Gracz 2             |
+---------------------------------------------------------+
|   1 |           6. Janusz | 0 : 5 | 5. GV               |
|   2 |           2. Rodzyn | 5 : 0 | 1. raskoks          |
|   3 |              3. Mac | 0 : 5 | 4. Smerf            |
|   4 |           7. Niegol |  BYE  |                     |
+---------------------------------------------------------+



Kod:

+---------------------------------------------------------+
+- Runda    2 --------------------------------------------+
+---------------------------------------------------------+
|  #  | Gracz 1             | Wynik | Gracz 2             |
+---------------------------------------------------------+
|   1 |           6. Janusz |  BYE  |                     |
|   2 |          1. raskoks | 5 : 0 | 3. Mac              |
|   3 |           2. Rodzyn | 5 : 0 | 5. GV               |
|   4 |           7. Niegol | 0 : 5 | 4. Smerf            |
+---------------------------------------------------------+



Kod:

+---------------------------------------------------------+
+- Runda    3 --------------------------------------------+
+---------------------------------------------------------+
|  #  | Gracz 1             | Wynik | Gracz 2             |
+---------------------------------------------------------+
|   1 |               5. GV |  BYE  |                     |
|   2 |           6. Janusz | 5 : 0 | 7. Niegol           |
|   3 |           2. Rodzyn | 0 : 5 | 3. Mac              |
|   4 |          1. raskoks | 5 : 0 | 4. Smerf            |
+---------------------------------------------------------+



Kod:

+---------------------------------------------------------+
+- Runda    4 --------------------------------------------+
+---------------------------------------------------------+
|  #  | Gracz 1             | Wynik | Gracz 2             |
+---------------------------------------------------------+
|   1 |            4. Smerf |  BYE  |                     |
|   2 |          1. raskoks | 5 : 0 | 5. GV               |
|   3 |           6. Janusz | 0 : 5 | 2. Rodzyn           |
|   4 |              3. Mac | 5 : 0 | 7. Niegol           |
+---------------------------------------------------------+



Kod:

+---------------------------------------------------------+
+- Runda    5 --------------------------------------------+
+---------------------------------------------------------+
|  #  | Gracz 1             | Wynik | Gracz 2             |
+---------------------------------------------------------+
|   1 |              3. Mac |  BYE  |                     |
|   2 |           2. Rodzyn | 0 : 5 | 4. Smerf            |
|   3 |           6. Janusz | 0 : 5 | 1. raskoks          |
|   4 |           7. Niegol | 0 : 5 | 5. GV               |
+---------------------------------------------------------+



Kod:

+---------------------------------------------------------+
+- Runda    6 --------------------------------------------+
+---------------------------------------------------------+
|  #  | Gracz 1             | Wynik | Gracz 2             |
+---------------------------------------------------------+
|   1 |           2. Rodzyn |  BYE  |                     |
|   2 |           6. Janusz | 5 : 0 | 4. Smerf            |
|   3 |              3. Mac | 0 : 5 | 5. GV               |
|   4 |          1. raskoks | 5 : 0 | 7. Niegol           |
+---------------------------------------------------------+



Kod:

+---------------------------------------------------------+
+- Runda    7 --------------------------------------------+
+---------------------------------------------------------+
|  #  | Gracz 1             | Wynik | Gracz 2             |
+---------------------------------------------------------+
|   1 |          1. raskoks |  BYE  |                     |
|   2 |           6. Janusz | 5 : 0 | 3. Mac              |
|   3 |           2. Rodzyn | 5 : 0 | 7. Niegol           |
|   4 |            4. Smerf | 5 : 0 | 5. GV               |
+---------------------------------------------------------+



GRUPA B
Kod:

+------------------------------------------------------------------------------------------------+
|  #  | Gracz                             | Frak.   | LG | Punkty |  SoS | SSoS|  W-R-P  |  +/-  |
+------------------------------------------------------------------------------------------------+
|   1 | Wojciech '2. Wujtrator' Dziórawie | ELD-ELD |  7 |     35 |  105 | 735 |   7-0-0 |  35/0 |
|   2 | Jakub '5. Mamooth' Baranowski     | AM-TOR  |  7 |     25 |  115 | 725 |   5-0-2 | 25/10 |
|   3 | Adam '1. drumdaar' Skruch         | SM-CAT  |  7 |     25 |  115 | 725 |   5-0-2 | 25/10 |
|   4 | Przemek '3. dudman' Duda          | DE-KIT  |  7 |     20 |  120 | 720 |   4-0-3 | 20/15 |
|   5 | Maciej '4. Ciamoslaw' Łowicki     | TAU-AUN |  7 |     15 |  125 | 715 |   3-0-4 | 15/20 |
|   6 | Bartosz '6. Byku' Bykowski        | TAU-AUN |  7 |     15 |  125 | 715 |   3-0-4 | 15/20 |
|   7 | Tomasz '7. morphine' Bator        | SM-RAG  |  7 |      5 |  135 | 705 |   1-0-6 |  5/30 |
+------------------------------------------------------------------------------------------------+


Kod:

+---------------------------------------------------------+
+- Runda    1 --------------------------------------------+
+---------------------------------------------------------+
|  #  | Gracz 1             | Wynik | Gracz 2             |
+---------------------------------------------------------+
|   1 |         7. morphine |  BYE  |                     |
|   2 |        2. Wujtrator | 5 : 0 | 1. drumdaar         |
|   3 |        4. Ciamoslaw | 0 : 5 | 3. dudman           |
|   4 |             6. Byku | 0 : 5 | 5. Mamooth          |
+---------------------------------------------------------+



Kod:

+---------------------------------------------------------+
+- Runda    2 --------------------------------------------+
+---------------------------------------------------------+
|  #  | Gracz 1             | Wynik | Gracz 2             |
+---------------------------------------------------------+
|   1 |             6. Byku |  BYE  |                     |
|   2 |           3. dudman | 0 : 5 | 1. drumdaar         |
|   3 |        2. Wujtrator | 5 : 0 | 5. Mamooth          |
|   4 |         7. morphine | 0 : 5 | 4. Ciamoslaw        |
+---------------------------------------------------------+



Kod:

+---------------------------------------------------------+
+- Runda    3 --------------------------------------------+
+---------------------------------------------------------+
|  #  | Gracz 1             | Wynik | Gracz 2             |
+---------------------------------------------------------+
|   1 |          5. Mamooth |  BYE  |                     |
|   2 |         7. morphine | 0 : 5 | 6. Byku             |
|   3 |        2. Wujtrator | 5 : 0 | 3. dudman           |
|   4 |        4. Ciamoslaw | 0 : 5 | 1. drumdaar         |
+---------------------------------------------------------+



Kod:

+---------------------------------------------------------+
+- Runda    4 --------------------------------------------+
+---------------------------------------------------------+
|  #  | Gracz 1             | Wynik | Gracz 2             |
+---------------------------------------------------------+
|   1 |        4. Ciamoslaw |  BYE  |                     |
|   2 |         7. morphine | 0 : 5 | 3. dudman           |
|   3 |        2. Wujtrator | 5 : 0 | 6. Byku             |
|   4 |         1. drumdaar | 0 : 5 | 5. Mamooth          |
+---------------------------------------------------------+



Kod:

+---------------------------------------------------------+
+- Runda    5 --------------------------------------------+
+---------------------------------------------------------+
|  #  | Gracz 1             | Wynik | Gracz 2             |
+---------------------------------------------------------+
|   1 |           3. dudman |  BYE  |                     |
|   2 |         7. morphine | 0 : 5 | 5. Mamooth          |
|   3 |        2. Wujtrator | 5 : 0 | 4. Ciamoslaw        |
|   4 |         1. drumdaar | 5 : 0 | 6. Byku             |
+---------------------------------------------------------+



Kod:

+---------------------------------------------------------+
+- Runda    6 --------------------------------------------+
+---------------------------------------------------------+
|  #  | Gracz 1             | Wynik | Gracz 2             |
+---------------------------------------------------------+
|   1 |        2. Wujtrator |  BYE  |                     |
|   2 |         7. morphine | 0 : 5 | 1. drumdaar         |
|   3 |           3. dudman | 5 : 0 | 5. Mamooth          |
|   4 |        4. Ciamoslaw | 5 : 0 | 6. Byku             |
+---------------------------------------------------------+



Kod:

+---------------------------------------------------------+
+- Runda    7 --------------------------------------------+
+---------------------------------------------------------+
|  #  | Gracz 1             | Wynik | Gracz 2             |
+---------------------------------------------------------+
|   1 |         1. drumdaar |  BYE  |                     |
|   2 |           3. dudman | 0 : 5 | 6. Byku             |
|   3 |        4. Ciamoslaw | 0 : 5 | 5. Mamooth          |
|   4 |         7. morphine | 0 : 5 | 2. Wujtrator        |
+---------------------------------------------------------+



GRUPA C
Kod:

+------------------------------------------------------------------------------------------------+
|  #  | Gracz                             | Frak.   | LG | Punkty |  SoS | SSoS|  W-R-P  |  +/-  |
+------------------------------------------------------------------------------------------------+
|   1 | Szymon '6. aryss' Pawlica         | DE-KIT  |  7 |     30 |  110 | 730 |   6-0-1 |  30/5 |
|   2 | Dawid '3. Dawid' Dominiak         | SM-RAG  |  7 |     30 |  110 | 730 |   6-0-1 |  30/5 |
|   3 | Grzegorz '2. eLLiptik' Jaroszkiew | DE-KIT  |  7 |     29 |  111 | 729 |   6-0-1 |  29/6 |
|   4 | Adam '1. Vendell' Kalwarczyk      | TAU-SHA |  7 |     20 |  120 | 720 |   4-0-3 | 20/15 |
|   5 | Rafał '5. Bokalus' Boczarski      | CHA-KUG |  7 |     16 |  124 | 716 |   3-0-4 | 16/19 |
|   6 | Marcin '7. Skorzak' Skóra         | AM-STR  |  7 |     10 |  130 | 710 |   2-0-5 | 10/25 |
|   7 | Daniel '4. Valathorn' Czerwiński  | DE-URI  |  7 |      5 |  135 | 705 |   1-0-6 |  5/30 |
+------------------------------------------------------------------------------------------------+


Kod:

+---------------------------------------------------------+
+- Runda    1 --------------------------------------------+
+---------------------------------------------------------+
|  #  | Gracz 1             | Wynik | Gracz 2             |
+---------------------------------------------------------+
|   1 |          7. Skorzak |  BYE  |                     |
|   2 |          1. Vendell | 0 : 5 | 2. eLLiptik         |
|   3 |        4. Valathorn | 0 : 5 | 3. Dawid            |
|   4 |            6. aryss | 5 : 0 | 5. Bokalus          |
+---------------------------------------------------------+



Kod:

+---------------------------------------------------------+
+- Runda    2 --------------------------------------------+
+---------------------------------------------------------+
|  #  | Gracz 1             | Wynik | Gracz 2             |
+---------------------------------------------------------+
|   1 |            6. aryss |  BYE  |                     |
|   2 |          1. Vendell | 0 : 5 | 3. Dawid            |
|   3 |         2. eLLiptik | 4 : 1 | 5. Bokalus          |
|   4 |        4. Valathorn | 0 : 5 | 7. Skorzak          |
+---------------------------------------------------------+



Kod:

+---------------------------------------------------------+
+- Runda    3 --------------------------------------------+
+---------------------------------------------------------+
|  #  | Gracz 1             | Wynik | Gracz 2             |
+---------------------------------------------------------+
|   1 |          5. Bokalus |  BYE  |                     |
|   2 |            6. aryss | 5 : 0 | 7. Skorzak          |
|   3 |         2. eLLiptik | 0 : 5 | 3. Dawid            |
|   4 |          1. Vendell | 5 : 0 | 4. Valathorn        |
+---------------------------------------------------------+



Kod:

+---------------------------------------------------------+
+- Runda    4 --------------------------------------------+
+---------------------------------------------------------+
|  #  | Gracz 1             | Wynik | Gracz 2             |
+---------------------------------------------------------+
|   1 |        4. Valathorn |  BYE  |                     |
|   2 |          1. Vendell | 5 : 0 | 5. Bokalus          |
|   3 |            6. aryss | 0 : 5 | 2. eLLiptik         |
|   4 |          7. Skorzak | 0 : 5 | 3. Dawid            |
+---------------------------------------------------------+



Kod:

+---------------------------------------------------------+
+- Runda    5 --------------------------------------------+
+---------------------------------------------------------+
|  #  | Gracz 1             | Wynik | Gracz 2             |
+---------------------------------------------------------+
|   1 |            3. Dawid |  BYE  |                     |
|   2 |          5. Bokalus | 5 : 0 | 7. Skorzak          |
|   3 |         2. eLLiptik | 5 : 0 | 4. Valathorn        |
|   4 |            6. aryss | 5 : 0 | 1. Vendell          |
+---------------------------------------------------------+



Kod:

+---------------------------------------------------------+
+- Runda    6 --------------------------------------------+
+---------------------------------------------------------+
|  #  | Gracz 1             | Wynik | Gracz 2             |
+---------------------------------------------------------+
|   1 |         2. eLLiptik |  BYE  |                     |
|   2 |          1. Vendell | 5 : 0 | 7. Skorzak          |
|   3 |          5. Bokalus | 0 : 5 | 3. Dawid            |
|   4 |            6. aryss | 5 : 0 | 4. Valathorn        |
+---------------------------------------------------------+



Kod:

+---------------------------------------------------------+
+- Runda    7 --------------------------------------------+
+---------------------------------------------------------+
|  #  | Gracz 1             | Wynik | Gracz 2             |
+---------------------------------------------------------+
|   1 |          1. Vendell |  BYE  |                     |
|   2 |        4. Valathorn | 0 : 5 | 5. Bokalus          |
|   3 |         2. eLLiptik | 5 : 0 | 7. Skorzak          |
|   4 |            6. aryss | 5 : 0 | 3. Dawid            |
+---------------------------------------------------------+



GRUPA D
Kod:

+------------------------------------------------------------------------------------------------+
|  #  | Gracz                             | Frak.   | LG | Punkty |  SoS | SSoS|  W-R-P  |  +/-  |
+------------------------------------------------------------------------------------------------+
|   1 | Michał '7. rustoja' Rus           | DE-KIT  |  7 |     35 |  105 | 735 |   7-0-0 |  35/0 |
|   2 | Stanisław '3. Stach' Błaszkiewicz | SM-RAG  |  7 |     26 |  114 | 726 |   5-0-2 |  26/9 |
|   3 | Jakub '6. Borin' Biegun           | AM-TOR  |  7 |     20 |  120 | 720 |   4-0-3 | 20/15 |
|   4 | Przemysław '4. Przemo' Zub        | CHA-ZAR |  7 |     20 |  120 | 720 |   4-0-3 | 20/15 |
|   5 | Andrzej '5. Andrzej' Mochel       | TAU-AUN |  7 |     14 |  126 | 714 |   3-0-4 | 14/21 |
|   6 | adam '2. dashi' czopek            | ELD-BAH |  7 |     14 |  126 | 714 |   3-0-4 | 14/21 |
|   7 | Lucjan '1. Lup' Obajtek           | ELD-BAH |  7 |     11 |  129 | 711 |   2-0-5 | 11/24 |
+------------------------------------------------------------------------------------------------+


Kod:

+---------------------------------------------------------+
+- Runda    1 --------------------------------------------+
+---------------------------------------------------------+
|  #  | Gracz 1             | Wynik | Gracz 2             |
+---------------------------------------------------------+
|   1 |          7. rustoja |  BYE  |                     |
|   2 |            3. Stach | 5 : 0 | 4. Przemo           |
|   3 |            2. dashi | 4 : 1 | 1. Lup              |
|   4 |          5. Andrzej | 0 : 5 | 6. Borin            |
+---------------------------------------------------------+



Kod:

+---------------------------------------------------------+
+- Runda    2 --------------------------------------------+
+---------------------------------------------------------+
|  #  | Gracz 1             | Wynik | Gracz 2             |
+---------------------------------------------------------+
|   1 |            6. Borin |  BYE  |                     |
|   2 |            3. Stach | 5 : 0 | 1. Lup              |
|   3 |            2. dashi | 1 : 4 | 5. Andrzej          |
|   4 |          7. rustoja | 5 : 0 | 4. Przemo           |
+---------------------------------------------------------+



Kod:

+---------------------------------------------------------+
+- Runda    3 --------------------------------------------+
+---------------------------------------------------------+
|  #  | Gracz 1             | Wynik | Gracz 2             |
+---------------------------------------------------------+
|   1 |          5. Andrzej |  BYE  |                     |
|   2 |            3. Stach | 1 : 4 | 2. dashi            |
|   3 |          7. rustoja | 5 : 0 | 6. Borin            |
|   4 |           4. Przemo | 5 : 0 | 1. Lup              |
+---------------------------------------------------------+



Kod:

+---------------------------------------------------------+
+- Runda    4 --------------------------------------------+
+---------------------------------------------------------+
|  #  | Gracz 1             | Wynik | Gracz 2             |
+---------------------------------------------------------+
|   1 |           4. Przemo |  BYE  |                     |
|   2 |            3. Stach | 0 : 5 | 7. rustoja          |
|   3 |            2. dashi | 0 : 5 | 6. Borin            |
|   4 |              1. Lup | 0 : 5 | 5. Andrzej          |
+---------------------------------------------------------+



Kod:

+---------------------------------------------------------+
+- Runda    5 --------------------------------------------+
+---------------------------------------------------------+
|  #  | Gracz 1             | Wynik | Gracz 2             |
+---------------------------------------------------------+
|   1 |            3. Stach |  BYE  |                     |
|   2 |          7. rustoja | 5 : 0 | 5. Andrzej          |
|   3 |           4. Przemo | 5 : 0 | 2. dashi            |
|   4 |              1. Lup | 5 : 0 | 6. Borin            |
+---------------------------------------------------------+



Kod:

+---------------------------------------------------------+
+- Runda    6 --------------------------------------------+
+---------------------------------------------------------+
|  #  | Gracz 1             | Wynik | Gracz 2             |
+---------------------------------------------------------+
|   1 |            2. dashi |  BYE  |                     |
|   2 |           4. Przemo | 0 : 5 | 6. Borin            |
|   3 |            3. Stach | 5 : 0 | 5. Andrzej          |
|   4 |          7. rustoja | 5 : 0 | 1. Lup              |
+---------------------------------------------------------+



Kod:

+---------------------------------------------------------+
+- Runda    7 --------------------------------------------+
+---------------------------------------------------------+
|  #  | Gracz 1             | Wynik | Gracz 2             |
+---------------------------------------------------------+
|   1 |              1. Lup |  BYE  |                     |
|   2 |           4. Przemo | 5 : 0 | 5. Andrzej          |
|   3 |          7. rustoja | 5 : 0 | 2. dashi            |
|   4 |            3. Stach | 5 : 0 | 6. Borin            |
+---------------------------------------------------------+
_________________
Galakta na Facebooku
Oficjalna Strona Warhammer 40 000: Podbój
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.14 sekundy. Zapytań do SQL: 13