galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
ROK 2018 - Plany wydawnicze - odpowiedzi na Wasze pytania
Autor Wiadomość
Morsereg

Wysłany: Nie 15 Lip, 2018   

jediwolf napisał/a:
Ciekawe kiedy rzucą info, że rezygnują z Eldritcha

przeciez do Eldritcha jest juz wszystko przetlumaczone.
nowych rzeczy nie bedzie.

WolekMKB napisał/a:
Galakta być możę już ma problemy (finansowe), więc kwestia czasu,aż Rebel lub inny większy wydawca przejmie ich.
Już oddała Rebelowi 2ed Xwinga.

za bardzo chyba sie nie orientujesz w tym co sie wokol Ciebie dzieje ;)
jakie oddala? sadze, ze Galakta nie miala tutaj nic do powiedzenia

Marx

Wysłany: Pon 16 Lip, 2018   

Kiedy dostępny będzie w sklepach dodatek do "Posiadłości szaleństwa" - "Ulice Arkham"? Od dwóch tygodni widnieje informacja, że gra jest w magazynie...

VicThor 

Wysłany: Wto 17 Lip, 2018   

Marx napisał/a:
Kiedy dostępny będzie w sklepach dodatek do "Posiadłości szaleństwa" - "Ulice Arkham"? Od dwóch tygodni widnieje informacja, że gra jest w magazynie...

Też się chętnie dowiem, zważywszy że kupiłem w przedsprzedaży.

Jakieś informacje na temat SCD Fallouta?

Mosfet

Wysłany: Wto 17 Lip, 2018   

Dołączam się do pytania odnośnie dodatku do Posiadłości. Byłoby miło jakby w końcu poprawiono te błędy w aplikacji i rozesłano wcześniej zamówione dodatki...

WolekMKB 

Wysłany: Czw 19 Lip, 2018   

a bardzo chyba sie nie orientujesz w tym co sie wokol Ciebie dzieje ;)

możesz rozwinąć w czym się nie orientuje?bo nie bardzo rozumiem tą wypowiedź, naspiałem swoje zdanie bo tak to wygląda...słowo oddała powinno być w "" skoro nie zrozumiałeś ironi/sarkazmu, oczywiście,że nie oddała tylko wg mnie nie miała kasy na wykupienie praw/licencji...a wydaje mi się, że Galakta mogła mieć prawo pierwokupu (tak to się z reguły dzieje)....tyle słowem komentarza

Chrostek84 

To może ja odpowiem za kolegę:
Chodziło mu zapewne o to że od pewnego czasu zarówno FFG jak i Rebel mają tego samego właściciela - firmę Asmodee. Tym samym wszystkie nowe rzeczy od FFG (tzn. te które zostały zapoczątkowane po przejęciu Rebela), jeśli będą lokalizowane to właśnie przez firmę Rebel. Tak właśnie jest z drugą edycją X-winga.[/hide]

Chrostek84 

WolekMKB napisał/a:
a bardzo chyba sie nie orientujesz w tym co sie wokol Ciebie dzieje ;)

możesz rozwinąć w czym się nie orientuje?bo nie bardzo rozumiem tą wypowiedź, naspiałem swoje zdanie bo tak to wygląda...słowo oddała powinno być w "" skoro nie zrozumiałeś ironi/sarkazmu, oczywiście,że nie oddała tylko wg mnie nie miała kasy na wykupienie praw/licencji...a wydaje mi się, że Galakta mogła mieć prawo pierwokupu (tak to się z reguły dzieje)....tyle słowem komentarza

To może ja odpowiem za kolegę:
Chodziło mu zapewne o to że od pewnego czasu zarówno FFG jak i Rebel mają tego samego właściciela - firmę Asmodee. Tym samym wszystkie nowe rzeczy od FFG (tzn. te które zostały zapoczątkowane po przejęciu Rebela), jeśli będą lokalizowane to właśnie przez firmę Rebel. Tak właśnie jest z drugą edycją X-winga.

warlock

Cytat:
Tym samym wszystkie nowe rzeczy od FFG (tzn. te które zostały zapoczątkowane po przejęciu Rebela), jeśli będą lokalizowane to właśnie przez firmę Rebel.

To jak to się ma do tego https://www.fantasyflight...r-landing-page/ ? Bo Galakta na swoim facebooku 17 lipca napisała: "Wkrótce zabierzemy Was na nową przygodę", podrzucając ten właśnie link.

Tak więc nie, nie wszystkie nowe rzeczy od FFG zapoczątkowane po przejęciu Rebela będą lokalizowane przez Rebela.

Chrostek84 

Cytat:
To jak to się ma do tego https://www.fantasyflight...r-landing-page/ ? Bo Galakta na swoim facebooku 17 lipca napisała: "Wkrótce zabierzemy Was na nową przygodę", podrzucając ten właśnie link.

Zobaczymy 6 sierpnia co się kryje za tą enigmatyczną informacją, bo jednak zapowiedź jakiegokolwiek zupełnie nowego produktu od FFG miała miejsce pól roku temu, a rozmowy o tym trwały pewnie jeszcze dużo wcześniej.

ursone 
ursone

Wysłany: Czw 19 Lip, 2018   Plany wydawnicze - zapytanie

Czy może Galakta będzie mierzyć się z takim tytułem jak Sword & Sorcery - aby wydać tę grę po polsku?

Biorąc pod uwagę doświadczenie wydawnictwa w tego typu tytułach - z pewnością udźwignięto by temat

Pozdrawiam

Paskuder 

Wysłany: Pią 20 Lip, 2018   

Droga Galakto możemy się spodziewać dodruku dużego pudła Dunwich Legacy do ahlcg? Jeżeli tak to kiedy? Jeżeli nie to czy temat definitywnie zamknięty czy w przyszłości dopuszczacie możliwość ewentualnego dodruku?

reedmooley

Wysłany: Pią 20 Lip, 2018   

Galakto, czy w ramach przejęcia dystrybucji/produkcji przez WhizKids od FFG tematów związanych z IP na licencji GamesWorkshop takich tytułów jak Relic, Conquest i inne gry oparte o universum Warhammera 40K albo Fury of Dracula planujecie dalsze wydawanie tych tytułów w wersji lokalizowanej?
https://wizkids.com/2017/10/19/wizkids-announces-new-partnership-with-games-workshop/

preston44 

Wysłany: Pon 30 Lip, 2018   

Droga Galakto mam pytanie czy macie zamiar wydać dodatek do Fallouta gry planszowej, którego zapowiedź znalazłem tutaj: https://www.fantasyflight...-california/??. Eldritch Horror nauczył mnie że gry wydane przez FFG są w podstawce wersjami bardzo ubogimi, okrojonymi już na starcie,które swój prawdziwy pazur pokazują dopiero po pierwszym dodatku, a 100% możliwości dopiero po drugim albo trzecim dodatku. Gdzieś doczytałem że rozszerzenie to wprowadzi do gry, bodajże do jednego scenariusza opcje gry w pełni kooperacyjnej i naprawi większość niedoskonałości gry.

69

Wysłany: Pon 30 Lip, 2018   

Na wstępie chcę podziękować za dodatki figurkowo-kafelkowe do Posiadłości Szaleństwa 2.0 oraz dwa scenariusze do Arkham LCG, które będą dostępne jesienią.

Moje pytanie dotyczy drugiej z gier. Oczywiście nie wiemy jeszcze czego będzie dotyczyć kolejny, czwarty cykl. Ale pytanie brzmi: czy są szanse, że go wydacie? ;) Macki nadal silne? ;)

cinek190

Wysłany: Wto 31 Lip, 2018   

Czy Panstwo wydadza spolszczenie Battle for Rokugan?

Odpowiedz do tematu