galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
ROK 2018 - Plany wydawnicze - odpowiedzi na Wasze pytania
Autor Wiadomość
gajus21

Wysłany: Pon 18 Cze, 2018   

esiu1986 napisał/a:
Panie Michale,

ostatnio pisał Pan o "wysokim priorytecie" jaki ma projekt/praca nad dodatkami do DnŻ dla WP LCG. Bardzo się cieszę, że Galakta chce wydać te dodatki po polsku. Będąc w Państwa sytuacji tj. sytuacji w której gracze zaczynają się mocno irytować po wielu miesiącach oczekiwania na DnŻ, i zadawać pytania nad sensem dalszego czekania, ogłosiłbym listę dodatków, które planujecie wydać w najbliższym czasie. Lista ta wg mnie powinna obejmować dwa pełne cykle + długą listę koszmarnych talii. Tyle się mówiło o nadrabianiu zaległości do wersji angielskiej. Zróbcie to w końcu. Uspokójcie graczy. Traktujcie nas poważnie. Ogłoście tą listę i termin zbierania zamówień.

P.S. Bardzo chciałbym mieć komplet WP LCG w PL. Zróbcie coś w kwestii DnŻ. Nie chcialbym doczekać momentu w którym ogłosicie, że rezygnujecie z DnŻ a dodatki angielskie bedą niedostępne.

Również chciałem podpiąć się pod ten temat i prosić przedstawiciela Galakty o rozwinięcie tematu DnŻ.

sonofthewild 

Wysłany: Wto 19 Cze, 2018   

Droga Galakto: chętnie kupił bym najnowszy delux box do WP LCG - Dzicz Rhovanionu ale obawiam się że nie wydacie cyklu do niego - podobnie jak to ma miejsce z Piaskami Haradu czy Szarą Przystanią...czy możemy liczyć na jakieś pozytywne deklaracje?

inzkulozik2

sonofthewild napisał/a:
Droga Galakto: chętnie kupił bym najnowszy delux box do WP LCG - Dzicz Rhovanionu ale obawiam się że nie wydacie cyklu do niego - podobnie jak to ma miejsce z Piaskami Haradu czy Szarą Przystanią...czy możemy liczyć na jakieś pozytywne deklaracje?

Piszesz o zaległości na 13 małych pudełeczek - jak sobie wyobrażasz wydanie tego ?

@@@ Zniżka 50zł na Booking.com @@@

Naro 

esiu1986 napisał/a:

Tyle się mówiło o nadrabianiu zaległości do wersji angielskiej. Zróbcie to w końcu. Uspokójcie graczy. Traktujcie nas poważnie. Ogłoście tą listę i termin zbierania zamówień.

P.S. Bardzo chciałbym mieć komplet WP LCG w PL. Zróbcie coś w kwestii DnŻ. Nie chcialbym doczekać momentu w którym ogłosicie, że rezygnujecie z DnŻ a dodatki angielskie bedą niedostępne.

Michal napisał/a:
Witajcie,

W tym miejscu chciałem tylko przypomnieć jedną rzecz - publikowane tutaj odpowiedzi prezentują zakres informacji, które znamy i którymi możemy się z Wami podzielić. Szczególnie ważna jest ta druga część, ponieważ czasami znamy odpowiedzi na zadawane przez Was pytania, ale nie możemy ich podać do publicznej wiadomości ze względu na obowiązujące nas umowy i kontrakty.

@esiu1986 nie ma kwita podpisanego = nie ma informacji dla graczy..
btw. po tej informacji zrezygnowałem z zakupu podstawki i późniejszych dodatków na rzecz SW Rebelia.., ale Posiadłość Szaleństwa kupiłem z dodatkami i wiążę ogromną nadzieję na kontynuację serii i dodanie polskich scenariuszy do apki.
Michal napisał/a:

Imperium Atakuje
W chwili obecnej nie planujemy wydawać do gry kolejnych dużych, jak i małych dodatków. Warto jednak nadmienić, że nie jest to decyzja ostateczna.
"Golda i złota."

sonofthewild 

inzkulozik2 napisał/a:
sonofthewild napisał/a:

Piszesz o zaległości na 13 małych pudełeczek - jak sobie wyobrażasz wydanie tego ?

- powiedz to fanom

ewentualnie jako DnZ zaległości i druk normalny bierzącego cyklu

inzkulozik2

Wysłany: Sro 20 Cze, 2018   

sonofthewild napisał/a:
inzkulozik2 napisał/a:
sonofthewild napisał/a:

- powiedz to fanom

Kwestia druku jest drugorzędna, pytanie jakby to miało wyglądać czasowo
13 małych dodatków po ~50zł każdy wrzucone na raz do sklepów? ilu fanatyków kupi to w jednym zamówieniu?
czy co kwartał trzy pudełeczka? a może co 2 miesiące po jednym ? to się już 2 lata zrobią...

To są pytania retoryczne, nie ma tu specjalnie o czym dyskutować, tego się już nie da wydać tak aby ludzie to kupili w odpowiedniej ilości

DarthIsia

Wysłany: Sro 20 Cze, 2018   Dodatki

Galakto, czy można się spodziewać wydania dodatku "Banners of War" do Runewarsa? Planowany dodruk zniknął z zapowiedzi Fantasy Flight Games i nie wiem, czy w związku z tym możemy liczyć na wydanie po polsku tego dodatku.

preston44 

Droga Galakto czy można się spodziewać wydania polskiej wersji dodatku do Znaku Starszych Bogów Omens of Pharaon??

Cread

inzkulozik2 napisał/a:
sonofthewild napisał/a:
inzkulozik2 napisał/a:
sonofthewild napisał/a:

- powiedz to fanom

Kwestia druku jest drugorzędna, pytanie jakby to miało wyglądać czasowo
13 małych dodatków po ~50zł każdy wrzucone na raz do sklepów? ilu fanatyków kupi to w jednym zamówieniu?
czy co kwartał trzy pudełeczka? a może co 2 miesiące po jednym ? to się już 2 lata zrobią...

To są pytania retoryczne, nie ma tu specjalnie o czym dyskutować, tego się już nie da wydać tak aby ludzie to kupili w odpowiedniej ilości

A ja bym z chęcią kupił. Ostatnio uzupełniłem brakujące koszmarki, a wiem że na większe zamówienie rzuciłbym się bez wahania i nie byłbym sam. Więc wiesz... Poza tym ostatnia fala miała w sobie cały cykl i sporo koszmarków - jakoś nikt nie narzekał że dużo.

inzkulozik2

Wysłany: Czw 21 Cze, 2018   

Cread napisał/a:
A ja bym z chęcią kupił. Ostatnio uzupełniłem brakujące koszmarki, a wiem że na większe zamówienie rzuciłbym się bez wahania i nie byłbym sam. Więc wiesz... Poza tym ostatnia fala miała w sobie cały cykl i sporo koszmarków - jakoś nikt nie narzekał że dużo.

Ja też bym kupił, to jest nas dwóch :D
A teraz zobacz ilu chętnych znalazło się na Fellowship2018, z tego co widzę to nawet 50 osób nie ma

markes

trzech :grin: ja też biorę wszystko, kaska leży i czeka na wydanie,

a co do Fellowship2018, to czy to można kupić "normalnie" zamawiając, czy trzeba być koniecznie na tym wydarzeniu, aby odebrać ?, bo jak trzeba być to jednak to ogranicza pewnie sporo osób, w ty mnie, a bez Fellowshipów mam wszystko

sqb1978 
sQb

Czterech :)

verminaard

Skoro robimy wyliczankę to ja jestem piąty. Biorę wszystko. Dla mnie najlepiej by było aby od razu dali 2 cykle oraz zaległe scenariusze . Kasa odłożona czeka już od roku. ;]

vveasel 

szósty, wezmę wszystko co będzie miało to logo :D

Western 

Siódmy! I znów pytanie bez sensu o ilość chętnych na Fellowshipa. Bo co się stało, znów pokątnie w piątek poszła informacja, że do 12 sklepy mają zgłaszać chęć zakupu zestawów. Normalnie z partyzanta. Co więcej? Przez kilkanaście godzin na stronie wydawcy była błędna data, nie 18.06 a 18.07. Czyżby kolejny raz chochlik?

Odpowiedz do tematu