galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
ROK 2018 - Plany wydawnicze - odpowiedzi na Wasze pytania
Autor Wiadomość
morphine

Wysłany: Wto 05 Cze, 2018   

Virgo napisał/a:

Prawilny post.
#galaktadidnothingwrong
#teammordorforever

Dorośnij. I może zmądrzej w końcu.

Virgo

morphine napisał/a:
zmądrzej w końcu.

Gothik na pewno zmądrzał :mrgreen:

aryss 

...
Ostatnio zmieniony przez aryss Wto 05 Cze, 2018, w całości zmieniany 1 raz  

Virgo

#wh40kconquest.plwasaninsidejob

aryss 

...
Ostatnio zmieniony przez aryss Wto 05 Cze, 2018, w całości zmieniany 1 raz  

Virgo

:mrgreen:

Moryc

Kiedy wreszcie duzy dodatek do AH lcg?????

sajpo 

Siemka drodzy forumowicze, dawno mnie tu już nie było z uwagi na notoryczne zlewanie pytań o terminy wydań przez galakte. Co stało sie z Imperium Atakuje, duże dodatki też im już nie idą ?!? Patałachy wydały W Sercu Imperium z babolami i zrezygnowały z reszty serii ?!? Co to k... jest !!! Z jakiej cholery biorą sie nadal za Descenta a Imperium już nie ?!? Dajcie znać o co wogóle tutaj chodzi, bo cos mi umyka? A tak sie s.... bulwersowały jak zaczęliśmy robic im raban przy zarzuceniu małych blisterów !!!

P.S. Przeczytałem ich wszystkie ogłoszenia dotyczące Imperium Atakuje jakie zamieścili na forum od początku stycznia - fałszywe, załgane, zdradliwe #$?*"% !!!!! Odrobinę cywilnej odwagi wobec klientów, baliście się że się wam dodruki podstawki nie sprzedadzą jak ogłosicie przerwanie serii ?!?

Morun

Wysłany: Sro 06 Cze, 2018   

A co dalej z aplikacją do Imperium Atakuje?

mackan

Wysłany: Sro 06 Cze, 2018   

Aplikacja do Imperium zapewne nie będzie spolszczona. Rebel skupia się na razie na X-Wingu i nie zamierza zabierać się za IA, pewnie dla tego, że FFG poinformowało mnie, że do wydania IA w polskiej wersji wciąż ma prawa GALAKTA (dlatego podkreśla tę 'nieostateczność' swoich ostatecznych decyzji). Czyli wygląda to tak, że w tym momencie GALAKTA opóźnia polskie wydania kisząc do nich prawa.

No i z tym dodrukiem podstawki do Imperium i zatajeniem, ze już nie będzie wydawany, to było zagranie tak nieczyste, ze szkoda mi słów.

Będę na pewno informował o takich zagraniach filmy na każdym konwencie, spotkaniu, prelekcji etc, żeby zrazić do GALAKTY jak największą liczę osób. Nie jest to firma przyjazna konsumentowi.

WolekMKB 

Wysłany: Sob 09 Cze, 2018   

widac ze IA chyba nie idzie najlepiej bo nawet FFG nie rozszerza aplikacji...szkoda...

Wrojka 

Wysłany: Nie 10 Cze, 2018   

Michal napisał/a:

Władca Pierścieni
W przeciwieństwie do innych fgier LCG, seria ta nie jest dla nas zamknięta i planujemy uzupełnić brakujące dodatki.

DRUK NA ŻĄDANIE
Doskonale rozumiem Wasze zniecierpliwienie i chęć uzyskania odpowiedzi. Niestety tutaj sprawa nie jest prosta jak zwykłe "zebranie zamówień", ponieważ z zebranych zamówień trzeba się wywiązać, a nie później przekazywać informacje o kolejnych opóźnieniach w momencie kiedy otrzymaliśmy od Was fundusze. Dlatego też nie rozpoczniemy zbiórki zamówień, dopóki wszystko nie będzie faktycznie dopięte na ostatni guzik.

Zapytacie więc kiedy, oczekując konkretnej daty. Takiej niestety nie mogę obecnie podać, zamiast tego mogę powiedzieć, że projekt ten ma w chwili obecnej jeden z najwyższych priorytetów. Tak jak Wam zależy na tym, aby wreszcie zagrać w te dodatki, tak nam zależy na tym, aby je Wam udostępnić. Światełko w tunelu jest widoczne od dawna i jesteśmy coraz bliżej wyjścia z mroku :)

Czy dostępne będą ponownie dodatki z Sagi (Hobbit jak i Czarni Jeźdźcy)?

Jeffrson

Czy jest sens zamykać Grę o tron LCG, skoro FFG zamyka Netrunnera? W tej sytuacji na rynku nie będzie już NIC ofensyywnego. Może warto zawalczyć o bezpańskich Netrunnerowców? Może wydajcie chociaż deluxy i zobaczcie, co będzie?

Moryc

KIEDY DUZY DODATEK DO AH LCG?
Wy seio macie w dupie klientów, jakis pracownik mógłby zajrzeć raz na dien na forum...

z2a4k

Wysłany: Pon 11 Cze, 2018   

Twilight imperium zmienil prognozowany czas wydania z II kwartału na II/III. Oby nie koniec trzeciego kwartału.

Odpowiedz do tematu