galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
ROK 2018 - Plany wydawnicze - odpowiedzi na Wasze pytania
Autor Wiadomość
notacylon

Wysłany: Sob 13 Sty, 2018   

Nokturn napisał/a:
Ok to zaczynamy od początku kampanię i liczymy, że na tym etapie już dostaniemy konkretną odpowiedź:

Co dalej z Battlestar Galactica?

Biorąc pod uwagę, że powyżej już nawet nie ma standardowego mydlenia oczu łatwo dojść do wniosku, że nic nowego.

Chyba pora na petycję o dodruki do Asmodee :)

Sxk

Co się tyczy posta Galakty. Jak zmienić język w aplikacji w wersji PC do Descenta, pytam na przyszłość.

YoYo

Sxk napisał/a:
Co się tyczy posta Galakty. Jak zmienić język w aplikacji w wersji PC do Descenta, pytam na przyszłość.

Masz tam takie kolko zebate obok symbolu FFG na ekranie glownym w aplikacji, to opcje, tam wchodzisz i wybierasz jezyk. Jak na te chwile dalej nie ma wciaz updejtu aplikacji.

00matej00

https://www.fantasyflight...-of-the-zealot/ myślę, że zostanie to wydane po Polsku prawda ? :) nie ukrywam fajnie byłoby mieć takie rozszerzenie do pierwszej kampanii, chętniej bym do niej wrócił

Nokturn

Wysłany: Pon 15 Sty, 2018   

00matej00 napisał/a:
https://www.fantasyflightgames.com/en/news/2018/1/9/return-to-the-night-of-the-zealot/ myślę, że zostanie to wydane po Polsku prawda ? :) nie ukrywam fajnie byłoby mieć takie rozszerzenie do pierwszej kampanii, chętniej bym do niej wrócił

Myślę, że wydadzą. Wszyscy sobie ostrzą zęby chyba na to:)

mcgort 

Wysłany: Pon 15 Sty, 2018   

W ostatniej informacji nie ma nic na temat Twilight imperium 4 ed. Czy gra jest nadal planowana do wydania czy temat został zarzucony? Jeśli planowane jest jej wydanie to może chociaż informacja kiedy możemy się spodziewać jakiegoś preordera.

Pozdrawiam
Andrzej

Wacho 

Wysłany: Wto 16 Sty, 2018   

00matej00 napisał/a:
https://www.fantasyflightgames.com/en/news/2018/1/9/return-to-the-night-of-the-zealot/ myślę, że zostanie to wydane po Polsku prawda ? :) nie ukrywam fajnie byłoby mieć takie rozszerzenie do pierwszej kampanii, chętniej bym do niej wrócił

ZDECYDOWANIE - TAK!
Galakto - bardzo prosimy :grin:

Wacho 

Może warto odgrzebać już zapomniany temat:

https://www.fantasyflight...-arkham-horror/

kilka miesięcy temu w odpowiedziach "nie mówiliście TAK - nie mówiliście NIE :mrgreen:

Oczywiście prosimy także o książki do AH-LCG :twisted:

Bary

mcgort napisał/a:
W ostatniej informacji nie ma nic na temat Twilight imperium 4 ed. Czy gra jest nadal planowana do wydania czy temat został zarzucony? Jeśli planowane jest jej wydanie to może chociaż informacja kiedy możemy się spodziewać jakiegoś preordera.

Pozdrawiam
Andrzej

W planach wydawniczych TI figuruje (I połowa roku- w co raczej nie wierzę) tak więc o polskie wydanie możesz być spokojny.

Dołączam się natomiast do pytania od lokalizację aplikacji do Descent. Galakto, co rozumiecie przez sformułowanie "na dniach"? Minęło już 8 dni i cisza w temacie. Coś się pokiełbasiło i trzeba przesunąć release, czy faktycznie do końca tygodnia można się spodziewać apki? Nie mam wyrzutów, po prostu chciałbym konkretnej informacji.

maroflo 
maroflo

Wysłany: Wto 16 Sty, 2018   Descent - Mists of Bilehall

Coś mi tu ta cisza nie pasuje!!! Doczekamy się Descent - Mists of Bilehall ?

Akozz

Wysłany: Sro 17 Sty, 2018   

Dzień Dobry

Czy są w planach dodruki DungeonQuest Smocze Lochy ? Nie ma już tego w żadnym sklepie.

Taperonix 

Czy można uzyskać informację na temat aplikacji w języku polskim do gry Imperium Atakuje? Kiedy możemy się jej spodziewać? Bardziej precyzyjnie w tym półroczu, do końca roku, w następnym roku? Z góry dzięki.

c08mk

Michal napisał/a:

Legacy of Dragonholt (cały czas mam problem, do której sekcji wpisywać tę grę)
Nadal nie została podjęta decyzja na temat ewentualnej lokalizacji tego tytułu. Ilość tekstu w tej grze przekracza nawet to, co znalazło się w This War Of Mine: Grze planszowej, gdzie sama księga skryptów ma ponad 1 000 000 znaków. Samo to powoduje, że jest to produkt może zająć dużo czasu i być ciężki w lokalizacji.

Widzę znaczną niechęć do wydania tego tytułu. Ponieważ w cytacie wyraźnie jest odniesienie do TWoM to w takim razie proponuję zrobić to samo co tam - zkickstarotwać grę i jak się ufunduje to wydać.

pleechu 

Podłączam się pod poprzedników>ARKHAM HORROR CARD GAME LCG - Return to the Night of the Zealot...A WIĘC, WYDACIE czy też NIE?

ghoust

Nokturn napisał/a:
Cytat:
Ok to zaczynamy od początku kampanię i liczymy, że na tym etapie już dostaniemy konkretną odpowiedź:

Co dalej z Battlestar Galactica?

Ja również dołożę się do tematu. Czy w planach jest jakiś przedruk polskiej wersji podstawki i dodatków

Odpowiedz do tematu