galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
W sercu imperium - braki w tłumaczeniu
Autor Wiadomość
sajpo
[Usunięty]

Wysłany: Pon 23 Paź, 2017   W sercu imperium - braki w tłumaczeniu

Witam, mam pytanie do posiadaczy polskiej wersji ostatniego dodatku w sercu imperium. Czy macie przetłumaczone zwroty na szarych paskach kart klas imperium (dwie talie), kartach form i dodatkach dla kart rozstawienia Hana, IG88 i Chewiego? Wygląda na to, że galakta pokpiła sprawę i nie dodała nazw tych kart przez co część z nich (karty klas i form) jest nieczytelna i nie wiadomo którego typu konkretnie dotyczy. Ja mam wersję angielską gdzie wszystko jest opisane. Dajcie znać jak jest u was, bo kolega nie wie czy ma to reklamować czy zgłaszać jako niezgodne z umową. Dodam że w polskiej instrukcji np. karty form mają tłumaczenia no. senator itp.
 
     
Etain
[Usunięty]

Wysłany: Wto 24 Paź, 2017   

Chyba już znasz odpowiedź, a jak nie to sprawdź aktualne informacje od galakty
 
     
sajpo
[Usunięty]

Wysłany: Sro 25 Paź, 2017   

Nie dało się nie zauważyć tego komunikatu. Myślę, że po opublikowaniu wspomnianej wiadomości moc jest silna, szczególnie wśród posiadaczy polskiej wersji. Szkoda tylko, że to ta ciemna strona mocy...
 
     
Etain
[Usunięty]

Wysłany: Pią 27 Paź, 2017   

spoko ogarna temat to Ci wysla poprawione karty tylko zglos reklamacje
 
     
Zabbac
[Usunięty]

Wysłany: Nie 29 Paź, 2017   

Czy jest możliwość aby wydawnictwo przy okazji zamówiło poprawne wydrukowanie innych kart do IA, tych zawartych w erracie? Ja nawet pokusił bym się o kupienie takiego pakietu za niewielkie pieniądze. Swoją drogą szkoda, że proces produkcji nie jest wnikliwiej kontrolowany, a przynajmniej raz a porządnie przed włożeniem gry do pudelka. Ja osobiście nie kupię na razie wspomnianego dodatku (czego bardzo żałuję), bo mam opory przed świadomym wydawaniem niemałych pieniędzy na towar niepełnowartościowy. Mam nadzieję, że wydawca szybko upora się z procesem reklamacyjnym. A może też wyciągnie wnioski na przyszłość bo błędy pojawiają się często i to w tytułach które właśnie mnie interesują (np. Horror w Arkham LCG). Pozdrawiam
 
     
Etain
[Usunięty]

Wysłany: Nie 29 Paź, 2017   

Zabbac napisał/a:
Czy jest możliwość aby wydawnictwo przy okazji zamówiło poprawne wydrukowanie innych kart do IA, tych zawartych w erracie? Ja nawet pokusił bym się o kupienie takiego pakietu za niewielkie pieniądze. Swoją drogą szkoda, że proces produkcji nie jest wnikliwiej kontrolowany, a przynajmniej raz a porządnie przed włożeniem gry do pudelka. Ja osobiście nie kupię na razie wspomnianego dodatku (czego bardzo żałuję), bo mam opory przed świadomym wydawaniem niemałych pieniędzy na towar niepełnowartościowy. Mam nadzieję, że wydawca szybko upora się z procesem reklamacyjnym. A może też wyciągnie wnioski na przyszłość bo błędy pojawiają się często i to w tytułach które właśnie mnie interesują (np. Horror w Arkham LCG). Pozdrawiam


Nie wiem czy jest taka możliwość. Te karty są wydawane najczęściej w tournaments kitach gdzie są już poprawione. Ale musiałbyś pograć w turniejach lub sobie je odkupić od kogoś
 
     
sla
[Usunięty]

Wysłany: Wto 07 Lis, 2017   

Nie miałem jeszcze okazji grać w SW IA, ale rozważam ten dodatek. Na ile te błędy drukarskie mają wpływ na rozgrywkę? Czy to jest taki kaliber jak było w AH LCG w Dunwichu, że nie dało się scenariusza rozegrać?

Trochę słabo to wygląda jak za dodatek trzeba wywalić prawie 200 zł i są takie błędy (o drukowaniu poprawionych kart ze strony nawet nie myślę, bo to kpina).
 
     
Etain
[Usunięty]

Wysłany: Sro 08 Lis, 2017   

sla napisał/a:
Nie miałem jeszcze okazji grać w SW IA, ale rozważam ten dodatek. Na ile te błędy drukarskie mają wpływ na rozgrywkę? Czy to jest taki kaliber jak było w AH LCG w Dunwichu, że nie dało się scenariusza rozegrać?

Trochę słabo to wygląda jak za dodatek trzeba wywalić prawie 200 zł i są takie błędy (o drukowaniu poprawionych kart ze strony nawet nie myślę, bo to kpina).


Jak jeszcze nie grałeś w IA to zacznij od podstawki bo samym dodatkiem nie pograsz. Odnośnie błędu w druku to jak gaklakta otrzyma poprawione karty to roześle je wszystkim którzy mają błędy
 
     
sla
[Usunięty]

Wysłany: Sro 08 Lis, 2017   

Etain napisał/a:
Jak jeszcze nie grałeś w IA to zacznij od podstawki bo samym dodatkiem nie pograsz. Odnośnie błędu w druku to jak gaklakta otrzyma poprawione karty to roześle je wszystkim którzy mają błędy


:D

Oczywiście, że mam podstawkę :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 14