galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Duże przeceny armady od galakty
Autor Wiadomość
jediwolf
[Usunięty]

Wysłany: Wto 28 Lis, 2017   Duże przeceny armady od galakty

Hej
Ostatnio widzę bardzo duże przeceny SW Armada w wersji PL. Czy to znak, że galakta kolejny raz zdecyduje się przerwać wydawanie gry w języku polskim i pozbywa się nakładów jak to miało miejsce z karciankami netrunner i sw lcg? Właśnie jestem na etapie kupna, a nie chcę się znowu dać zrobić w balona.
 
     
Shantruin
[Usunięty]

Wysłany: Wto 28 Lis, 2017   

Oficjalnie nie, ale w praktyce wszystko wskazuje na to, że kolejnych fal dodatków nie będzie w polskiej wersji językowej. Przecena dotyczy wszak tylko polskiej wersji językowej.
 
     
jediwolf
[Usunięty]

Wysłany: Wto 28 Lis, 2017   

Pewnie siedzą cicho, żeby ludzie wykupili stare nakłady i wtedy puszczą info. Za to bardzo nie lubię galakty właśnie. Bo to już kolejny raz kiedy wytną taki numer i mają ludzi głęboko w dupie.
 
     
Zabbac
[Usunięty]

Wysłany: Wto 28 Lis, 2017   

Ja korzystając z wyprzedaży kupiłem sobie egzemplarz Armady i byłem całkowicie świadomy tego, że dodatki nie będą prawdopodobnie wydawane w języku polskim. Jako miłośnik starwarsowego klimatu nie mogłem sobie odmówić:) Mam jednak pytanie czy w Polsce są sklepy z grami które prowadzą sprzedaż angielskich wersji? Zależało by mi na zakupie w normalnym sklepie za złotówki, z tłumaczeniem sobie jakoś poradzę.
 
     
MorgotH
[Usunięty]

Wysłany: Wto 28 Lis, 2017   

są* ale w normalnych cenach

*w sensie w sklepach (stacjonarnych i netowych)
 
     
Mowca
[Usunięty]

Wysłany: Czw 30 Lis, 2017   

Jest duże prawdopodobieństwo ,że Galakta wycofuje się z wydawania Polskiej edycji. Nie należy jednak zapominać ,że Armada to bardzo elegancka i dobrze przemyślana gra, która nawet w przypadku braku wsparcia pozostanie miodna przez długie lata. Fani Star Wars powinni wykorzystać okazję.
 
     
MorgotH
[Usunięty]

Wysłany: Pią 01 Gru, 2017   

Scena nie śpi;
na ogólnopolskiej grupie FB można pociągnąć spolszczenia do VI fali (drukujesz wkładasz w koszulkę z oryginalną kartą i masz turniejowo legitną kartę
do grania w domu to już wgl
następne też będą tłumaczone
 
     
Mowca
[Usunięty]

Wysłany: Pią 01 Gru, 2017   

Gdzie można w Polsce najtaniej kupić VI falę w j. ang ?
 
     
misiek3510
[Usunięty]

Wysłany: Sob 06 Sty, 2018   

Panowie, takie pytanie czy sam zestaw startowy starczy do jakiegoś sensownego casualowego grania w domu? A jeśli nie starczy to co ewentualnie kupić w pierwszej kolejności? Zastanawiam się przy tych przecenach czy sobie nie sprawić kilku pudełek nowych :) .
 
     
NairoD
[Usunięty]

Wysłany: Sob 06 Sty, 2018   

misiek3510 napisał/a:
Panowie, takie pytanie czy sam zestaw startowy starczy do jakiegoś sensownego casualowego grania w domu? A jeśli nie starczy to co ewentualnie kupić w pierwszej kolejności? Zastanawiam się przy tych przecenach czy sobie nie sprawić kilku pudełek nowych :) .

A chcesz się zkupiać tylko na jednej frakcji czy zbierać obie?
 
     
misiek3510
[Usunięty]

Wysłany: Nie 07 Sty, 2018   

Obie. Pytałem już na grupie fb i chłopaki mi pięknie doradzili.
 
     
NairoD
[Usunięty]

Wysłany: Nie 07 Sty, 2018   

misiek3510 napisał/a:
Obie. Pytałem już na grupie fb i chłopaki mi pięknie doradzili.

ok,

ja niestety nie mam i nie mogę tego medium mieć ;)
 
     
N0zsFeratu
[Usunięty]

Wysłany: Sro 14 Lut, 2018   

Przepraszam,a możecie podać linka z tymi spolszczeniami do VI fali?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 13