galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Oryginalna kampania "Run Cienia" - niedostępna :(
Autor Wiadomość
familyman
[Usunięty]

Wysłany: Pią 28 Kwi, 2017   Oryginalna kampania "Run Cienia" - niedostępna :(

Witam

Zakupiłem DESCENTA z ostatniego dodruku. Gra super. Ze znajomymi przeszliśmy całą kampanię. W między czasie dowiedziałem się że w mojej wersji jest nowa kampania „spadkobiercy krwi” Nie ma niestety starej kampania „Run cienia”. Spadkobiercy krwi jako kampania są dostępne do kupienia w wersji książkowej i super dla starych graczy bo mogą mieć dwie kampanie, ale ja jako posiadacz gry z ostatniego dodruku mam tylko nowa kampanie a starej nie, a z checia byśmy ze znajomymi w nia pograli. Z checia bym ja kupil. Dzwonilem wiec do galakty i okazalo sie ze stara kampania jest niedostepna i jest tylko nowa. Suma summarum starzy gracze mogą mieć dwie kampanie a nowi tylko jedna nawet jeśli za stara by zapłacili to i tak jej nie dostana. W zwiazku z takim układem rzeczy - czy ma ktoś zeskanowana stara ksiege przygod zebym ze znajomymi mogl sobie w nia pograc (pdf lub jpg). Z checia nawet zaplace uczciwie. Moge tez kupic wersje papierowa. Pozdrawiam i czekam na jakies wsparcie z waszej strony.
 
     
piotrus202
[Usunięty]

Wysłany: Wto 02 Maj, 2017   

moge ci zrobic ksiazke w pdf ale potrzebuje na to kilku dni ;)
( no chyba że mi dzieci pozwola to ci jutro poskanuje calosc ;)
 
     
ashur
[Usunięty]

Wysłany: Wto 02 Maj, 2017   

Byłbym również zainteresowany, jeżeli to nie problem, ostanio nabyłem podstawke, ale właśnie ma tylko kampanie spadkobiercy krwi.
 
     
piotrus202
[Usunięty]

Wysłany: Sro 03 Maj, 2017   

No dobra priv kto chce ;D
 
     
Buczek79
[Usunięty]

Wysłany: Czw 08 Cze, 2017   

? Co to za wersja gry z ostatniego dodruku, szczerze powiem ze to dla mnie jakieś nowum, nie ma tam ksiązki kampanii? Jaka tam jest kampania w takim razie ze ja przeszliście?
 
     
Krzysiek
[Usunięty]

Wysłany: Czw 08 Cze, 2017   Re: Oryginalna kampania "Run Cienia" - niedostępna

familyman napisał/a:
Zakupiłem DESCENTA z ostatniego dodruku. Gra super. Ze znajomymi przeszliśmy całą kampanię. W między czasie dowiedziałem się że w mojej wersji jest nowa kampania „spadkobiercy krwi” Nie ma niestety starej kampania „Run cienia”. Spadkobiercy krwi jako kampania są dostępne do kupienia w wersji książkowej i super dla starych graczy bo mogą mieć dwie kampanie, ale ja jako posiadacz gry z ostatniego dodruku mam tylko nowa kampanie a starej nie, a z checia byśmy ze znajomymi w nia pograli. Z checia bym ja kupil. Dzwonilem wiec do galakty i okazalo sie ze stara kampania jest niedostepna i jest tylko nowa. Suma summarum starzy gracze mogą mieć dwie kampanie a nowi tylko jedna nawet jeśli za stara by zapłacili to i tak jej nie dostana.
Szczęka mi opadła.
Obstawiam że FFG uznało kampanię za "Run Cienia" za niezbalansowaną, inaczej chyba nie wyrzuciliby jej po prostu do kosza.

Update:
Ok, zanim wysłałem posta dokształciłem się. Kampania "Run Cienia" powstała jako pierwsza i faktycznie jest uważana przez FFG za trochę niedopracowaną w porównaniu z późniejszymi kampaniami. Stąd decyzja o zastąpieniu jej "Spadkobiercami Krwi".
Przypomina mi to sytuację z "Horroru w Arkham". Pierwszym dodatkiem była "Klątwa Czarnego Faraona". Kilka lat później otrzymaliśmy jej poprawioną edycję która miała pasować poziomem do pozostałych dodatków.
Być może z Descentem będzie podobnie i kiedyś wydana zostanie odświeżona wersja "Runu Cienia".
 
     
Buczek79
[Usunięty]

Wysłany: Czw 08 Cze, 2017   

Takie jaja hmmm to kiedy wyszła ta wersja Descenta bez kampanii Run Cienia?
 
     
Krzysiek
[Usunięty]

Wysłany: Czw 08 Cze, 2017   

Buczek79 napisał/a:
Takie jaja hmmm to kiedy wyszła ta wersja Descenta bez kampanii Run Cienia?
Gdzieś na początku 2016, przynajmniej w anglojęzycznej wersji.
 
     
Berni77
[Usunięty]

Wysłany: Pią 09 Cze, 2017   

W polskiej wersji ostatni dodruk Galakty (chyba miesiąc lub dwa miesiące temu pojawił się po raz pierwszy w sklepach) nie posiada już kampanii "Run cienia" tylko "Spadkobiercy krwi".
 
     
Zangetsukun
[Usunięty]

Wysłany: Sob 22 Lip, 2017   

Witam jako nowy użytkownik :) Czy mógłbym prosić o podesłanie skanu do Run Cienia? Z góry dzięki.
 
     
Krzysiek
[Usunięty]

Wysłany: Nie 23 Lip, 2017   

Zangetsukun napisał/a:
Witam jako nowy użytkownik :) Czy mógłbym prosić o podesłanie skanu do Run Cienia? Z góry dzięki.
piotrus202 napisał/a:
No dobra priv kto chce ;D
Priv = Prywatna wiadomość
 
     
Zangetsukun
[Usunięty]

Wysłany: Pon 24 Lip, 2017   

Pisałem - niestety ten użytkownik nie logował się od tygodnia, nie wiem czy urlop czy też np. już nie wchodzi na to forum. Stąd piszę do pozostałych.
 
     
familyman
[Usunięty]

Wysłany: Sob 29 Lip, 2017   

Czytałem trochę o starej wersji gry. Owszem mówiło się że jedna czy dwie misje są źle zbalansowane, ale nie że cała kampania to klapa. Zresztą gdyby było aż tak źle już dawno wyszłaby łatka lub nowa wersja tej kampanii. Myślę więc że można chyba śmiało grać i cieszyć się po prostu dwoma kampaniami w grze
 
     
Krzysiek
[Usunięty]

Wysłany: Pon 31 Lip, 2017   

familyman napisał/a:
gdyby było aż tak źle już dawno wyszłaby łatka lub nowa wersja tej kampanii.
Skąd ten wniosek? W pierwszej Posiadłości Szaleństwa było mnóstwo niezbalansowanych misji i łatka nie wyszła nigdy. Wydawca ten sam.
 
     
anonim
[Usunięty]

Wysłany: Pon 31 Lip, 2017   

familyman napisał/a:
Czytałem trochę o starej wersji gry. Owszem mówiło się że jedna czy dwie misje są źle zbalansowane, ale nie że cała kampania to klapa. Zresztą gdyby było aż tak źle już dawno wyszłaby łatka lub nowa wersja tej kampanii.

Zaraz, przecież właśnie to co napisałeć zrobili. Stwierdzili że stara kampania nie jest zła tylko tragiczna i należy się jej wieczny spoczynek w koszu a do gry wsadzili poprawioną czyli całkowicie nową kampanie.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.13 sekundy. Zapytań do SQL: 14