galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Szukam jednego gracza do GoT na forum
Autor Wiadomość
Ril
[Usunięty]

Wysłany: Pon 13 Lut, 2017   Szukam jednego gracza do GoT na forum

Witam!

Dzisiaj mija termin założonej przeze mnie rekrutacji do planszowej Gry o tron PBF (czysta 2ED, bez dodatków i opcjonalnych wariantów). Zgłosiło się pięciu graczy i szukam ostatniego chętnego. Zapraszam, jeśli ktoś ma ochotę wziąć udział i uratować tę rozgrywkę. ;) Na zgłoszenia czekam dzisiaj do g. 18.

Temat z rekrutacją i głównymi założeniami gry

Jak widać, gra będzie się toczyła na innym forum i będzie to tam pierwsza tego typu zabawa.

Zanim założyłem tę rekrutację, to zrobiłem niedostateczny research, bo nie wiedziałem, że PBF tak dobrze się tutaj rozwinęło. Z tego powodu wszystkie założenia mojej GoT zostały wymyślone od nowa; nie powinno się to jednak dużo różnić od gry na Galakta.pl. W razie czego będę otwarty na uwagi doświadczonego gracza, że coś w mojej grze może lepiej funkcjonować.
 
     
Szewa
[Usunięty]

Wysłany: Pon 13 Lut, 2017   

Licz mnie ;)
 
     
Ril
[Usunięty]

Wysłany: Pon 13 Lut, 2017   

Szybka odpowiedź. Bardzo się cieszę. :grin:

Jeszcze przed 18:00 podam w wątku na LI dalsze instrukcje.


Jest komplet, ale w razie czego proszę o niezamykanie tematu przez kilka dni.
 
     
eSzopiklon
[Usunięty]

Wysłany: Wto 14 Lut, 2017   

Sprawdziłem Twój link i widzę że dopiero zaczynasz granie przez internet w GOT na tamtym forum. Może więc chciałbyś pograć tu z nami? Albo napisałbyś też na tym forum lastinn że tu gramy już od dłuższego czasu. Zawsze to lepiej grać w jednym miejscu gdzie jest więcej osób niż się rozdzielać na kilka. Szczególnie że tutaj jest już trochę osób, mapki gotowe do edycji, gramy w różne warianty i po kilka gier na raz. Także jeśli jesteś fanem GOT to zapraszamy do gry też tutaj :wink:
 
     
Ril
[Usunięty]

Wysłany: Wto 14 Lut, 2017   

Chętnie zagram w GoT na Galakta.pl. Będę zaglądał, czy nie ma tu nowych rekrutacji. W razie czego można też do mnie pisać w tej sprawie na priv, dostanę powiadomienie. ;)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.12 sekundy. Zapytań do SQL: 14