galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Przeklęte przedmioty
Autor Wiadomość
teri23pl
[Usunięty]

Wysłany: Pią 20 Sty, 2017   Przeklęte przedmioty

Witam. Mam pytanie odnosnie przeklętych przedmiotów. Jak wygląda ich dobór, jak się liczę w stosunku do posiadanych przedmiotów? Czy można je wyrzucić albo sprzedać czy też zabrać innemu poszukiwaczowi? Proszę o odpowiedź.
 
     
Corypheaus
[Usunięty]

Wysłany: Pią 20 Sty, 2017   

Witaj. Na początku zaznaczę, że nie ma potrzeby tworzenia oddzielnych tematów pod każde pytanie(z tego, co widzę założyłeś już takie trzy). Jeśli przyjrzysz się dokładniej, jest odpowiedzi ku temu wątek na górze "Pytania i odpowiedzi dotyczące zasad". Zachęcam do korzystania z niego.

Karty przeklętych przedmiotów należą do talii kart proroka. Należy je losować dopiero od momentu pojawienia się Proroka w grze i robimy to za każdym razem, gdy trafimy na zajmowany przez niego obszar. Te przedmioty mają "pierwszeństwo" w ich posiadaniu nad pozostałymi. Jeśli nie masz miejsca, a wylosujesz taki przedmiot, musisz jakiś odrzucić by wziąć "przeklęty" do talii. Takie przedmioty można sprzedawać w mieście u Alchemika. Nie można natomiast dobrowolnie ich oddawać ani wyrzucać.
 
     
teri23pl
[Usunięty]

Wysłany: Sob 21 Sty, 2017   

Masz racje że nie powinnienem, nawet troche mi głupio było ale pewnie wielu użytkowników szuka odpowiedzi na jedno pytanie. ja np wertowałem sporo stron a niestety nie natrafiłem na te co Ty napisałeś ale dziękuje za odpowiedz zwiazana z przekletymi przedmiotami :( Ale z tego co czytałem w instrukcji to karty proroka bierzemy w całej krainie w której to prorok się znajduje.
 
     
Ndl
[Usunięty]

Wysłany: Sro 08 Lut, 2017   

Dopełniając Corypheaus:

Takie zasady dostaje z automatu każdy przedmiot, który ma w opisie coś w rodzaju: "Musisz zabrać ten przedmiot.".

Dopiero jak przekroczysz limit przedmiotów, a wszystkie z nich mają w opisie "Musisz zabrać" lub w inny sposób wynika to z ich zasad, możesz zdecydować, że nowego nie przyjmujesz i go upuszczasz (pozostawiasz tam, gdzie go wylosowałeś)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 14