galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Błędy na kartach Dziedzictwo Dunwich
Autor Wiadomość
Crane
[Usunięty]

Wysłany: Czw 16 Lut, 2017   

Choć też mnie wkurza ta sytuacja z błędami, to mogę Wam napisać, że nie ma co liczyć na wydrukowanie poprawionych kart, bo FFG nigdy tego nie praktykowało (tak, wersje oryginalne ich gier LCG też zawierały błędy na kartach) i w związku z tym nie ma szans żeby Galakta uzyskała od nich zgodę na takie działanie. Być może coś przy okazji druku na żądanie by się dało zrobić ale tutaj naprawdę nie wiem jak działa układ z FFG na takie produkcje. Poprawione karty mogą się pojawić co najwyżej przy dodrukach, ale jeśli ilość błędów będzie w kolejnych dodatkach też tak duża, to nie wiem czy polska wersja dotrwa do końca pierwszego cyklu, a o dodrukach będzie można zapomnieć.
 
     
Chmielu
[Usunięty]

Wysłany: Pią 17 Lut, 2017   

Wacho napisał/a:
Po raz kolejny - najszybciej/ najprościej - przygotowanie przez Galakte zwymiarowanych wzorów do naklejenia na karty - tylko w warstwie tekstowej i zamieszczenie ich na stronie do ściągnięcia. Wtedy, ci co chcą mogliby szybko "naprawić" swoje egzemplarze gry...


Popieram
 
     
Nahras
[Usunięty]

Wysłany: Pią 17 Lut, 2017   

GALAKTO! Czekamy, chociaż może zabierzecie głos w tej sprawie?
 
     
pan_slaw
[Usunięty]

Wysłany: Pon 20 Lut, 2017   

We Francji kilka osób w najnowszym Mythos Packu miało (błędnie) karty wyprzedzające obecny dodatek (via Reddit). To znaczy, że cały cykl jest już przetłumaczony i nie ma co liczyć na dodatkową korektę w przyszłych mythos packach. Aż strach się bać ile tych błędów się nazbiera do końca Dunwich jak tak dalej pójdzie. Przesiadłem się na angielską wersję. Niestety ale uważam, że Galakta nie dała szansy polskiej wersji utrzymać się na rynku.
 
     
Dwarfer
[Usunięty]

Wysłany: Wto 28 Lut, 2017   

Kiedy zostanie poprawiona i zaktualizowana errata do dodatku przez Galaktę?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.19 sekundy. Zapytań do SQL: 13