galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowa gra na stronie thronemaster.net
Autor Wiadomość
Torn
[Usunięty]

Wysłany: Pon 09 Sty, 2017   Nowa gra na stronie thronemaster.net

Cześć. Czy znalazłyby się osoby, które chcą zagrać w podstawkę got? Portal http://www.thronemaster.net oferuje granie online, live bądź PBEM. Trzeba się tylko zarejestrować. Ja mam już uprawnienia do tworzenia nowych gier. Jak się uzbiera 6 osób to mogę stworzyć grę na hasło i możemy grać we własnym gronie. Oczywiście każdy może do woli dołączać do innych gier, praktycznie cały czas jakieś powstają. To jak? Ktoś coś?
Ostatnio zmieniony przez Sro 25 Sty, 2017, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Szewa
[Usunięty]

Wysłany: Pon 09 Sty, 2017   

Ja tam często gram, obecnie biorę udział w 11 grach :)
Jaki masz nick?
 
     
Torn
[Usunięty]

Wysłany: Pon 09 Sty, 2017   

mikolaj12g3 :D
 
     
Borg
[Usunięty]

Wysłany: Pon 09 Sty, 2017   

Jak to się odbywa? Bo to jednak gra na dobre 4 godziny..

W 11 grach na raz?
 
     
Torn
[Usunięty]

Wysłany: Pon 09 Sty, 2017   

Są 2 wersje gry: live - gracze są online cały czas i wtedy może gra trwać 4 godziny. PBEM - wchodzisz co jakiś czas na stronę i wykonujesz swój ruch. Później ruchy wykonują inni gracze i tak cały czas. W zależności od tempa gra może trwać 10, 20 dni.
 
     
Borg
[Usunięty]

Wysłany: Pon 09 Sty, 2017   

Rozumiem, że w tej drugiej opcji trzeba czekać, aż osoba, której teraz kolej wykona swój ruch i ma na to nieograniczony czas?
To faktycznie gra może się ciągnąć tygodniami i ciężko pamiętać jaki się miało plan. :)
 
     
Aras
[Usunięty]

Wysłany: Pon 09 Sty, 2017   

Ano może, tyle dobrego że gra automatycznie się anuluje w przypadku braku aktywności gracza przez dłużej niż 14 czy 15 dni.
Z tego co pamiętam to są też pewne ograniczenia - kara i nagroda za dzikich jest tylko jedna ;)
 
     
Torn
[Usunięty]

Wysłany: Pon 09 Sty, 2017   

Tak, trzeba czekać. Ale spokojnie, 2 gry, które skończyłem trwały po 20 i 21 dni, także całkiem mało. Raczej nie mam problemów, żeby pamiętać gdzie jaką mam taktykę.
 
     
Szewa
[Usunięty]

Wysłany: Pon 09 Sty, 2017   

Borg napisał/a:
Jak to się odbywa? Bo to jednak gra na dobre 4 godziny..

W 11 grach na raz?


Coś jak tutaj na forum ;)

Tylko tam nie ma GM'a, który wszystkim zarządza, a jedynie ruszasz się na planszy.



Tak to wygląda.

Live trwa do 3-4 godzin.
PBEM - miesiąc ;)
 
     
Borg
[Usunięty]

Wysłany: Pon 09 Sty, 2017   

No właśnie nad tą grą na forum też się zastanawiałem jak to działa. Muszę się przyjrzeć, bo może to rzeczywiście lepsza alternatywa od czekania kilka miesięcy na rozgrywkę na stole..
 
     
Szewa
[Usunięty]

Wysłany: Pon 09 Sty, 2017   

Borg napisał/a:
No właśnie nad tą grą na forum też się zastanawiałem jak to działa. Muszę się przyjrzeć, bo może to rzeczywiście lepsza alternatywa od czekania kilka miesięcy na rozgrywkę na stole..

A tak siadasz, odpalasz strone, zawsze jakis live jest. A nawet jak nie ma, to prosisz na ogólnym czacie i ktoś utworzy gre live. Jedyne co musisz zrobic to poczekać na graczy (a chętnych na grę jest sporo).
 
     
eSzopiklon
[Usunięty]

Wysłany: Pon 09 Sty, 2017   

Cytat:
No właśnie nad tą grą na forum też się zastanawiałem jak to działa. Muszę się przyjrzeć, bo może to rzeczywiście lepsza alternatywa od czekania kilka miesięcy na rozgrywkę na stole..

Albo możesz pograć z nami :wink: co prawda rozgrywka faktycznie trwa kilka miesięcy ale za to nie musisz być online cały czas :wink:
 
     
Borg
[Usunięty]

Wysłany: Pon 09 Sty, 2017   

A kiedy będziecie grać?
 
     
eSzopiklon
[Usunięty]

Wysłany: Pon 09 Sty, 2017   

Cytat:
A kiedy będziecie grać?


Jeśli chodzi Ci o grę tutaj na forum to co jakiś czas są zakładane nowe gry, co prawda ostatnio jest jakoś mało chętnych ale aktualnie trwają tylko 3 gry więc może za niedługo ktoś coś zacznie. Albo zawsze Ty możesz się spróbować jako GM. Ogólnie jesli masz ochotę pograć przez to forum to polecam przeczytanie tego i przejrzenie paru PBF-ów, dowiesz jak to wszystko tu funkcjonuje, jak to wygląda czasowo i w ogóle. I jak coś jeszcze byś chciał wiedzieć to zawsze możesz pytać, ktoś na pewno odpowie :wink:
 
     
Borg
[Usunięty]

Wysłany: Wto 10 Sty, 2017   

No właśnie wczoraj już przeglądałem jak te gry na forum wyglądają. Z tego co czytałem to po prostu w danym temacie piszecie co robicie w kolejności rozgrywki, a akcje tajne są przesyłane na pw do MG. Zakładam, że MG w jakiś sposób na bieżąco aktualizuje mapę, którą można w każdej chwili jakoś podejrzeć i informuje o wynikach walki, licytacji itd.?

Dzięki za linka, wieczorem poczytam co tam jest.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 15