galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ognisty Odwet
Autor Wiadomość
teri23pl
[Usunięty]

Wysłany: Sob 14 Sty, 2017   Ognisty Odwet

Witam, otóż ostatnio podczas gry strasznie się pokłóciłem z poszukiwaczami, znaczy oni na mnie najechali podczas interpretacji zaklęcia Ognisty Odwet.

Treść tego zaklęcia jest następująca:

Możesz rzucić to zaklęcie kiedy zostaniesz pokonany w jakiejkolwiek walce nawet jeśli zostaniesz zabity. Spal wszystkie swoje Zaklęcia, Przedmioty i Przyjaciół. Spal wroga który cię pokonał. Jeśli zostałeś pokonany przez Poszukiwacza musi on stracić 2 punkty Życia i spalić swój 1 przedmiot i 1 przyjaciela (ty wybierasz karty) oraz 1 Zaklęcie (losowo).

Kłótnia było o podpunkt związany z przypadkiem przegranej z poszukiwaczem. Ja rozumiem to zaklęcie tak że jeżeli przegram z poszukiwaczem, mogę rzucić to zaklęcie i stracić wyżej wymieniony rzeczy ale poszukiwacz również traci wyżej wymienione rzeczy.

Inni poszukiwacze wmawiali mi że to zaklęcie w przypadku przegranej z poszukiwaczem działa tylko na tego co wygrał, przegrany nie traci nic oprócz jednego punkty życia.

PROSZĘ BARDZO O POMOC!
 
     
Xan
[Usunięty]

Wysłany: Nie 15 Sty, 2017   

Hmmm, jak dla mnie Zaklęcie jest jasne i zrozumiałe. Przygrywasz jakąkolwiek walkę, rzucasz to Zaklęcie i Ty coś tracisz, i ten Poszukiwacz, który Cię pokonał też.
 
     
Berni77
[Usunięty]

Wysłany: Sro 18 Sty, 2017   

Zaklęcie jest o tyle fajne, że jak przegrasz walkę to tracisz punkt życia (o ile cie to nie zabije), a wygrany traci 2 punkty życia plus po jednej karcie ekwipunku, przyjaciela i zaklęcia.
Minusem jest to, że jak sam masz dobry sprzęt to tracisz wszystko :)
 
     
Ndl
[Usunięty]

Wysłany: Sro 18 Sty, 2017   

Do używania, jak Cię zabija :D (Wtedy i tak stracisz to co masz ;) )
Ewentualnie jak masz zły dzień i chcesz komuś dokopać, nie bacząc na własne szkody :twisted:

Co do odpowiedzi:
"Jeśli zostałeś pokonany przez Poszukiwacza musi on stracić (...)"
I tu masz jasną sprawę: Poszukiwacz, który z tobą wygrał traci 2 punkty życia i pali swoje co trzeba.
Ty zaś palisz wszystko swoje, co tam trzeba.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.12 sekundy. Zapytań do SQL: 15