galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Michal
Pon 08 Sty, 2018
ROK 2017 - Plany wydawnicze - odpowiedzi na Wasze pytania
Autor Wiadomość
Katja 

Wysłany: Sob 30 Gru, 2017   

Czy jest planowany dodruk "Cieni Mrocznej Puszczy"?

YoYo

Ndl napisał/a:
Candyman86 napisał/a:
Furrman napisał/a:
Ndl napisał/a:
Kerthar, Galakta nie ma prawa robić czegoś na co nie zezwala FFG jeżeli chodzi o dystrybucje ich gier.

Cytat:

Descent

Poplecznicy w wersji ANG są normalnie dostępni w naszym panelu hurtowym i współpracujące z nami sklepy mogą ich zamawiać.

Będę to drążył bo informacje zdają się spływać jakimś strasznie wąskim gardłem.

Kiedy my, zwykli, nie-hurtowi śmiertelnicy będziemy je mogli zamówić? Jakieś info o tym, że parę sklepów (mile widziane linki) od was to zamówiły już byłoby niezwykle pomocne. Człowiek wiedziałby z której strony ma się tego spodziewać.

Póki co ani widu ani słychu, a zaglądam do katalogów naprawdę wielu sklepów internetowych...

Podbijam. Z tego co widzę po rynku w Europie i na świecie, to brakuje tych figurek. Na stronie FFG widać, że część jest w dodruku. Jednakże informacja, że sklepy współpracujące z Wami mają te figurki lub mogą je zamówić, mija się lekko z prawdą. Część figurek faktycznie jest dostępna, ale jest to tylko znikoma ilość i nikt nie jest w stanie odpowiedzieć, kiedy będzie ich dostawa. Byłoby miło, gdybyście Wy - jako nasz polski patron dystrybura tej gry - zapytali o tą sprawę od nas i przekazali nam jakieś konkretniejsze wieści :wink: .

podpisuje się pod tym postem. Mam część popleczników i chciałbym stopniowo powiększać kolekcję, ale nie ma jak.

Podbiję jeszcze raz i dla przypomnienia: mi osobiście zależy głównie na podstawowych poplecznikach w wersji ANG (figurki, a nie polskie karty); ale info o pozostałych poplecznikach też byłoby niezwykle cenne

Z tym tematem jest mega słabo, dostępne jest jakieś z 15% u nas. Nawet coś ostatnio zamówiłem i czekam już miesiąc z Rabela. Trochę na tym tracicie, zawsze się znajdą chętni, więc jakaś partia powinna być zawsze w sprzedaży figurek w wersji ENG (a bo i PL nie ma). Co mi po kartach PL (a i tak nie ma wszystkiego, zwłaszcza z Rdzewiejących okowów) jak nie ma 85% figurek.

YoYo

buzz napisał/a:
Apka do Descent?
Wiemy już że może w styczniu coś wyjdzie, ale można wiedzieć na co można liczyć? Które scenariusze są przygotowane? Jak idą prace nad pozostałymi scenariuszami.

Podpisuję się czterema łapkami.
No Galakto, wstydu oszczędźcie, KIEDY?
Czesi i nie tylko mają już od prawie pół roku, a my? Co, gęsi? Ponoć nie, a i Naród liczebniejszy i sprzedaż z pięć razy większa (co najmniej).
W poniedziałek teraz 1-y, więc pewnie MICHAŁ napisze coś 8.01 i żywię PEŁNĄ nadzieję, że będzie to poważny i konkretny news podający, że w styczniu Road to Legend pojawi się w języku Mickiewicza bez obsuw i płakania i przedszkolnych dyrdymałów jakie były i nie dało się tego ukryć (że pliki, że trudności od 2 lat, że nie dostali, a tamci jednak dostali, a że tłumaczowi tekst zjadł kot z Żoliborza). Pzdr. :cool:

YoYo

Wysłany: Nie 31 Gru, 2017   

Dodatkowo. FFG zapowiedzialo nowy dodatek do Posiadlosci szalenstwa 2ed. „Sanktuarium Zmierzchu”. Info https://www.fantasyflight...um-of-twilight/ . Czy cos wiadomo po str Galakty czy i kiedy u nas?

igrim

Wysłany: Pon 01 Sty, 2018   

Witam.

Czy zamierzacie wydać polską wersję Disciples of the Void - Clan Pack'u do Legendy Pięciu Kręgów i jeżeli tak to w jakim to będzie formacie? Standardowy czy DnŻ?

Ok. Mam już odpowiedź :-)
Ostatnio zmieniony przez igrim Sro 03 Sty, 2018, w całości zmieniany 1 raz  

Setherian 

Wysłany: Pon 01 Sty, 2018   

Gog napisał/a:
Setherian napisał/a:
ktokolwiek z administracji/pracowników Galakty czyta to forum?

Czyta, a czemu miałby nie czytać?

Pytanie kiedy DLC do Posiadłości

To wypadałoby odpowiadać na pytania (chociaż) odnośnie dodruków :P Toć ludzie chcą kupować, dawać im "pinionszki" , a tu nic.... :( chlip chlip :sad:

buzz

Wysłany: Wto 02 Sty, 2018   

Runewars (gra planszowa) - czy i kiedy będzie dodruk podstawki? Gra obecnie niedostępna do kupienia.

tkozlow
szaiboT

Wysłany: Wto 02 Sty, 2018   

c08mk napisał/a:
Dragonholt już po premierze. Czy są już jakieś wstępne plany na tą pozycję? Na chwilę obecną powinno już być wiadomo czy gra była sprzedażowym hitem czy przeciętniakiem, który w Polsce się nawet nie zwróci.

Przylaczam sie do putania. Bardzo bym chcial uniknac sytuacji gdzie Galakta daje info, iz nie wyda tej pozycji a angielskiej wersji nie bedzie juz mozna dostac w PL.

Lovecrusader 

Wysłany: Sro 03 Sty, 2018   

Jakieś wieści co do dokładniejszej daty wydania dodatku do Posiadłości Szaleństwa: Ulice Arkham?

YoYo

Wysłany: Sro 03 Sty, 2018   

Lovecrusader napisał/a:
Jakieś wieści co do dokładniejszej daty wydania dodatku do Posiadłości Szaleństwa: Ulice Arkham?

Coś tam było wcześniej, że 1-y nie Q, ale HY (czyli połowa roku), więc znając życie końcówka czerwca ;>. Oczywiście mowa o 2018 więc warto by MICHAŁ założył nowy wątek.

efes

Wysłany: Czw 04 Sty, 2018   

Podbijam pytanie - co z planami wydania dodatków do Kosmiczne Spotkania?

Ndl 

Wysłany: Czw 04 Sty, 2018   

YoYo napisał/a:
Ndl napisał/a:
Candyman86 napisał/a:
Furrman napisał/a:
Ndl napisał/a:
Kerthar, Galakta nie ma prawa robić czegoś na co nie zezwala FFG jeżeli chodzi o dystrybucje ich gier.

Cytat:

Descent

Poplecznicy w wersji ANG są normalnie dostępni w naszym panelu hurtowym i współpracujące z nami sklepy mogą ich zamawiać.

Kiedy my, zwykli, nie-hurtowi śmiertelnicy będziemy je mogli zamówić? Jakieś info o tym, że parę sklepów (mile widziane linki) od was to zamówiły już byłoby niezwykle pomocne. Człowiek wiedziałby z której strony ma się tego spodziewać.

Póki co ani widu ani słychu, a zaglądam do katalogów naprawdę wielu sklepów internetowych...

Podbijam. Z tego co widzę po rynku w Europie i na świecie, to brakuje tych figurek. Na stronie FFG widać, że część jest w dodruku. Jednakże informacja, że sklepy współpracujące z Wami mają te figurki lub mogą je zamówić, mija się lekko z prawdą. Część figurek faktycznie jest dostępna, ale jest to tylko znikoma ilość i nikt nie jest w stanie odpowiedzieć, kiedy będzie ich dostawa. Byłoby miło, gdybyście Wy - jako nasz polski patron dystrybura tej gry - zapytali o tą sprawę od nas i przekazali nam jakieś konkretniejsze wieści :wink: .

podpisuje się pod tym postem. Mam część popleczników i chciałbym stopniowo powiększać kolekcję, ale nie ma jak.

Podbiję jeszcze raz i dla przypomnienia: mi osobiście zależy głównie na podstawowych poplecznikach w wersji ANG (figurki, a nie polskie karty); ale info o pozostałych poplecznikach też byłoby niezwykle cenne

Z tym tematem jest mega słabo, dostępne jest jakieś z 15% u nas. Nawet coś ostatnio zamówiłem i czekam już miesiąc z Rabela. Trochę na tym tracicie, zawsze się znajdą chętni, więc jakaś partia powinna być zawsze w sprzedaży figurek w wersji ENG (a bo i PL nie ma). Co mi po kartach PL (a i tak nie ma wszystkiego, zwłaszcza z Rdzewiejących okowów) jak nie ma 85% figurek.

Ano, pamiętam, że niedawno byłem w pewnym sklepie z grami i pytałem o cokolwiek do Descenta, to mi odpowiedzieli, że nie maja, bo spadła popularność...

Jak widać po kilku komentarzach (nie tylko ode mnie), jednak jakby nie spadła, tylko podaży brak... :]

Jak nie chcecie transparentów i protestu pod siedzibą Galakty, proponuję dać choćby jakieś sensowne info. Nie w stylu: "Hurtownicy mogą już od listopada zamawiać, ale nikt nie zamawia", bo brzmi to jakbyście mieli klientów w poważaniu...

Gog

Wysłany: Pią 05 Sty, 2018   

Ndl napisał/a:
YoYo napisał/a:
Ndl napisał/a:
Candyman86 napisał/a:
Furrman napisał/a:
Ndl napisał/a:

Cytat:

Descent

Ano, pamiętam, że niedawno byłem w pewnym sklepie z grami i pytałem o cokolwiek do Descenta, to mi odpowiedzieli, że nie maja, bo spadła popularność...

Jak widać po kilku komentarzach (nie tylko ode mnie), jednak jakby nie spadła, tylko podaży brak... :]

Jak nie chcecie transparentów i protestu pod siedzibą Galakty, proponuję dać choćby jakieś sensowne info. Nie w stylu: "Hurtownicy mogą już od listopada zamawiać, ale nikt nie zamawia", bo brzmi to jakbyście mieli klientów w poważaniu...

a nie jak 5 osób na forum napisze, że chce to warto zrobić nakład lol ludzie czy Wy się dobrze czujecie?
#104 Greyjoy

YoYo

Witki opadają. @Gog, polecam maść na ból d.... w takim wypadku (niektórzy mówią że działa ;>). Co wnosi ten post do tematu istotnego? Czysty przykład trollowania. Poza tym zdania zaczyna się z dużej litery, powinieneś to wiedzieć. Ty sadzisz też ze zainteresowanie to 5 osób i na to się powołujesz, ze ktoś wrzuca cytat 5 osób w jednym? To ma być niepodważalny argument wg.twojej dedukcji dot. nakładu? Racja, z takimi argumentami się nie dyskutuje. Amen.

kostur3296 

Mam szybkie pytanie. Będzie polskie wydanie Battle for Rokugan ?

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi