galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Michal
Pon 08 Sty, 2018
ROK 2017 - Plany wydawnicze - odpowiedzi na Wasze pytania
Autor Wiadomość
Kerthar 

Wysłany: Wto 12 Gru, 2017   

Ndl napisał/a:
Kerthar, Galakta nie ma prawa robić czegoś na co nie zezwala FFG jeżeli chodzi o dystrybucje ich gier.

FFG nie pozwala na nanoszenie poprawek w celu prawidłowej regionalizacji ich produktów ? Myślę, że to ostatnia rzecz do jakiej FFG mogłoby się przyczepić. Jeśli już o coś chodzi, to chodzi o kasę :wink:

Pozdrawiam

Ndl 

Wysłany: Czw 14 Gru, 2017   

Nawet jak Galakta naniesie sobie poprawkę, to przecież gdzieś to musi być wydrukowane, a tak się składa, że nad tym czuwa FFG (Galakta nie drukuje przetłymaczonych gier własnym sumptem z tego co wiem). Pewnie każdy materiał, który im Galakta wyśle w jakiś sposób zatwierdzają, a jak już zatwierdzą to ciężko ich zmusić do odtwierdzenia i zatwierdzenia poprawionej wersji w nowym druku (o ile się tak w ogóle da, bo problemy tutaj może robić przecież też drukarnia)...

radsiemi

Wysłany: Pią 15 Gru, 2017   Star Wars: Armada

Prawdopodobnie to pytanie było już zadane ale zapytam:
Star Wars Armada: Czy kolejne fale również nie będą wydawane po polsku razem z premierą światową? (chodzi mi w tym momencie o statki Chimaera i Profundity)

Nokturn

Wysłany: Sro 20 Gru, 2017   

notacylon napisał/a:
Michal napisał/a:
Battlestar Galactica
(...)
Z racji tego, że moje odpowiedzi tutaj są oficjalnymi wypowiedziami wydawnictwa (...)

Wydaw... wyda... czego? Przecież od roku nie wydajecie BSG. Trochę to już niepoważnie brzmi na tym etapie.

To prawda... Bardzo to niepoważne:(

Merrox 
Darth

A na to cudo jest szansa, że wydacie?:

https://icv2.com/articles/news/view/39190/warhammer-40k-invades-dice-masters

volo 

Wysłany: Sro 20 Gru, 2017   zapytanie

Czy coś się ruszyło z książkami ze Świata Arkham?? FFG wydaje kolejną książkę z bonusami do Arkham Card Games. Byłoby super to mieć :wink:

Kerthar 

Ndl napisał/a:
Nawet jak Galakta naniesie sobie poprawkę, to przecież gdzieś to musi być wydrukowane, a tak się składa, że nad tym czuwa FFG (Galakta nie drukuje przetłymaczonych gier własnym sumptem z tego co wiem). Pewnie każdy materiał, który im Galakta wyśle w jakiś sposób zatwierdzają, a jak już zatwierdzą to ciężko ich zmusić do odtwierdzenia i zatwierdzenia poprawionej wersji w nowym druku (o ile się tak w ogóle da, bo problemy tutaj może robić przecież też drukarnia)...

Co nadal nie zmienia faktu, że FFG zależy na prawidłowej regionalizacji ich produktów, a to oznacza, że gdyby Galakta chciała robić dodruk z erratą, to FFG nie robiłoby problemów. Jedyne o co się rozchodzi to chęci i kasa :wink:

Pozdrawiam

Furrman 

Wysłany: Czw 21 Gru, 2017   

Ndl napisał/a:
Kerthar, Galakta nie ma prawa robić czegoś na co nie zezwala FFG jeżeli chodzi o dystrybucje ich gier.

Cytat:

Descent

Poplecznicy w wersji ANG są normalnie dostępni w naszym panelu hurtowym i współpracujące z nami sklepy mogą ich zamawiać.

Będę to drążył bo informacje zdają się spływać jakimś strasznie wąskim gardłem.

Kiedy my, zwykli, nie-hurtowi śmiertelnicy będziemy je mogli zamówić? Jakieś info o tym, że parę sklepów (mile widziane linki) od was to zamówiły już byłoby niezwykle pomocne. Człowiek wiedziałby z której strony ma się tego spodziewać.

Póki co ani widu ani słychu, a zaglądam do katalogów naprawdę wielu sklepów internetowych...

Podbijam. Z tego co widzę po rynku w Europie i na świecie, to brakuje tych figurek. Na stronie FFG widać, że część jest w dodruku. Jednakże informacja, że sklepy współpracujące z Wami mają te figurki lub mogą je zamówić, mija się lekko z prawdą. Część figurek faktycznie jest dostępna, ale jest to tylko znikoma ilość i nikt nie jest w stanie odpowiedzieć, kiedy będzie ich dostawa. Byłoby miło, gdybyście Wy - jako nasz polski patron dystrybura tej gry - zapytali o tą sprawę od nas i przekazali nam jakieś konkretniejsze wieści :wink: .

Setherian 

Wysłany: Pią 22 Gru, 2017   

ktokolwiek z administracji/pracowników Galakty czyta to forum?

Gog

Setherian napisał/a:
ktokolwiek z administracji/pracowników Galakty czyta to forum?

Czyta, a czemu miałby nie czytać?

Pytanie kiedy DLC do Posiadłości
#104 Greyjoy

Candyman86 

Furrman napisał/a:
Ndl napisał/a:

Cytat:

Descent

Poplecznicy w wersji ANG są normalnie dostępni w naszym panelu hurtowym i współpracujące z nami sklepy mogą ich zamawiać.

Kiedy my, zwykli, nie-hurtowi śmiertelnicy będziemy je mogli zamówić? Jakieś info o tym, że parę sklepów (mile widziane linki) od was to zamówiły już byłoby niezwykle pomocne. Człowiek wiedziałby z której strony ma się tego spodziewać.

Póki co ani widu ani słychu, a zaglądam do katalogów naprawdę wielu sklepów internetowych...

Podbijam. Z tego co widzę po rynku w Europie i na świecie, to brakuje tych figurek. Na stronie FFG widać, że część jest w dodruku. Jednakże informacja, że sklepy współpracujące z Wami mają te figurki lub mogą je zamówić, mija się lekko z prawdą. Część figurek faktycznie jest dostępna, ale jest to tylko znikoma ilość i nikt nie jest w stanie odpowiedzieć, kiedy będzie ich dostawa. Byłoby miło, gdybyście Wy - jako nasz polski patron dystrybura tej gry - zapytali o tą sprawę od nas i przekazali nam jakieś konkretniejsze wieści :wink: .

podpisuje się pod tym postem. Mam część popleczników i chciałbym stopniowo powiększać kolekcję, ale nie ma jak.

MaxiCas

Wysłany: Sro 27 Gru, 2017   

Czy razem z innymi dodrukami do X-Wing można spodziewać się również dodruku K-Wing-a?

buzz

Wysłany: Pią 29 Gru, 2017   

Apka do Descent?
Wiemy już że może w styczniu coś wyjdzie, ale można wiedzieć na co można liczyć? Które scenariusze są przygotowane? Jak idą prace nad pozostałymi scenariuszami.

c08mk

Dragonholt już po premierze. Czy są już jakieś wstępne plany na tą pozycję? Na chwilę obecną powinno już być wiadomo czy gra była sprzedażowym hitem czy przeciętniakiem, który w Polsce się nawet nie zwróci.

Ndl 

Candyman86 napisał/a:
Furrman napisał/a:
Ndl napisał/a:

Cytat:

Descent

podpisuje się pod tym postem. Mam część popleczników i chciałbym stopniowo powiększać kolekcję, ale nie ma jak.

Podbiję jeszcze raz i dla przypomnienia: mi osobiście zależy głównie na podstawowych poplecznikach w wersji ANG (figurki, a nie polskie karty); ale info o pozostałych poplecznikach też byłoby niezwykle cenne

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi