galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
HwA LCG: plany zakupowe

Jakie pudełka zamierzasz nabyć?
Tylko zestaw podstawowy
0%
 0%  [ 0 ]
Dwa zestawy podstawowe
0%
 0%  [ 0 ]
Podstawkę i duże rozszerzenia
5%
 5%  [ 2 ]
Podstawkę, duże rozszerzenia i małe scenariusze.
36%
 36%  [ 13 ]
Wszystko co ma wydrukowane logo AHLCG
58%
 58%  [ 21 ]
Głosowań: 36
Wszystkich Głosów: 36

Autor Wiadomość
poooq
[Usunięty]

Wysłany: Wto 08 Lis, 2016   HwA LCG: plany zakupowe

Serwus, do premiery zostały dwa dni, w oczekiwaniu na świeże pudełka proponuję szybką ankietę dotyczącą planów zakupowych związanych z serią wydawniczą nowego Horroru w Arkham.

Założyłem, że nie kupujemy dodatków bez posiadania zestawu podstawowego.

W tym momencie planuję zakup zestawu podstawowego i w okolicach końca roku Dziedzictwo, by zapoznać się z rozszerzeniami mechanicznymi w rozgrywce.
 
     
stszau
[Usunięty]

Wysłany: Wto 08 Lis, 2016   

Bardzo się zhajpowałem na ten tytuł i zamierzam kupować wszystko jak leci, chyba że podstawka mnie jakoś bardzo rozczaruje, ale z recenzji i zapowiedzi wygląda na to że tak nie będzie.

Generalnie mam dużo dobrych wspomnień związanych z dzieciństwa i wczesnej dorosłości związanych z prowadzeniem sesji w klasycznym "Zew Cthulhu" pen and paper. Dziś nie jest mi już tak łatwo zorganizować ludzi do gry w klasycznego erpega sam też mam mniej czasu. Chociaż AH EH i MoM trochę tę pustkę wypełniły, to mam przeczucie że AH:LCG będzie najbliżej Zewowi. Storytellingowo to chyba będzie najmocniejszy tytuł z mackami. Oczekiwania mam wysokie, mam nadzieję że się nie zawiodę.
Ostatnio zmieniony przez stszau Czw 10 Lis, 2016, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
szczudel
[Usunięty]

Wysłany: Wto 08 Lis, 2016   

Hurra! mamy dział na forum :)
Teraz tylko aby gra przyszła przed długiem weekendem i będzie pełnia szczęścia.

Ja biorę jednego CSa ale niewykluczone, ze jak mi do czwartku nie przyjdzie to się zdenerwuję i pójde do jakiegoś sklepu kupić 2-gi CS.
 
     
Lord Kris
[Usunięty]

Wysłany: Wto 08 Lis, 2016   

Na pewno core set i duże dodatki. Nie mogę się doczekać!
A reszta w miarę możliwości hah :mrgreen:
 
     
kopyto
[Usunięty]

Wysłany: Sro 09 Lis, 2016   

Witam wszystkich,

planuję kupic wszystkie dodatki jakie wydadzą
 
     
Kosmiczny pirat
[Usunięty]

Wysłany: Czw 10 Lis, 2016   

Podstawkę, duże rozszerzenia i małe scenariusze taki jest plan, a w praktyce się okaże. Nakręcony jestem niemiłosiernie ale doświadczenie podpowiada aby podchodzić ze spokojną głową ;)
 
     
Nokturn
[Usunięty]

Wysłany: Czw 10 Lis, 2016   

Kosmiczny pirat napisał/a:
Podstawkę, duże rozszerzenia i małe scenariusze taki jest plan, a w praktyce się okaże. Nakręcony jestem niemiłosiernie ale doświadczenie podpowiada aby podchodzić ze spokojną głową ;)


Dokładnie takie samo mam zalożenie. Wspominam o obawach zresztą w "planach wydawniczych". Pewnie po weekendzie będą już pierwsze wrażenia.
 
     
micaj
[Usunięty]

Wysłany: Pon 13 Lut, 2017   

Podobno gra w wersji PL bardzo dobrze się sprzedaje. Oby błędów było jak najmniej, albo najlepiej wcale. Błędów na kartach, bo instrukcja to pół biedy. :)
 
     
Marx
[Usunięty]

Wysłany: Pią 01 Wrz, 2017   

Odkurzę temat jednym małym pytaniem.

(Wiem że pewnie można by to znaleźć na sieci gdzieś ale jakoś od razu w googlach nie wyłapałem)

W jaki sposób dodatki zmieniają rozgrywkę. Rozumiem że Dziedzictwo w Dunchwich posiada własną kampanie (czy przedłużenie kampanii z podstawki?) jakiś tam bohaterów, lokacje karty spotkań i tak dalej...
A co znajduje się w np w Muzeum Miskatonic (czy tylko ekwipunek badaczy, jakieś potworki czy kolejne klątwy, czy np jakiś jeden dodatkowy scenariusz).

Chodzi mi o to czy mniejsze dodatki ciągną dalej fabułę rozgrywki do przodu czy jedynie modyfikują / wzbogacają rozgrywkę z dużego dodatku?

Za odpowiedź bardziej doświadczonych z góry dziękuje.
 
     
Morsereg
[Usunięty]

Wysłany: Nie 03 Wrz, 2017   

dziedzictwo rozpoczyna cala kampanie, sa tam dwie pierwsze misje.
kolejne, male dodatki, poza kartami dla graczy, dodaja tez kolejne misje.
wszystkie dodatki z cyklu tworza cala kampanie.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 15