galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
ZunTzu
Autor Wiadomość
tomus933
[Usunięty]

Wysłany: Czw 18 Sie, 2016   ZunTzu

Pamiętam że kiedyś graliśmy w programie ZunTzu w talismana. Czy ktoś z was używa tego jeszcze i to działa. Długi czas działało później zaczęły się problemy z połączeniem i przestaliśmy tego używać. Pamiętam że potrzebny był program Hamahi do stworzenia połączenia lokalnego i program ZunTzu. Pliki do Talismana jeszcze mam. Jeżeli gracie przez internet w ten lub inny sposób (nie mówię tu o Digital Edition) to dajcie znać a i z chęcią zagrałbym z wami forumowiczami. :grin:
 
     
sirafin
[Usunięty]

Wysłany: Czw 18 Sie, 2016   

Dawno nie grałem, ale chyba da się jeszcze znaleźć chętnych na ZunTzu. Zagadałbym tutaj :)

http://planszowkionline.f...nam-to-t71.html
 
     
tomus933
[Usunięty]

Wysłany: Czw 18 Sie, 2016   

Muszę przyznać że nie ogarniam do końca tamtego forum ale chętny do grania jestem. Nie wiem czy będzie wszystko działało. Pokój do TeamSpeka mam brakuje ludzi do grania. Ja zaproponowałem ZunTzu bo to jest mi znane ale jeżeli ktoś na forum zna lepsze programy to zapraszam do dzielenia się.
 
     
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Pią 19 Sie, 2016   

Dziwne, ja nie pamiętam, bym kiedykolwiek potrzebował Hamachi do gry na ZunTzu. Host podawał Ci tylko numer portu (który zawsze był taki sam) oraz swoje IP i bez problemu można było grać.
 
     
tomus933
[Usunięty]

Wysłany: Nie 21 Sie, 2016   

No jak my graliśmy to często się crashowało więc hamahi używaliśmy. Niby to coś pomagało ale i tak czasami wyrzucało z gry.
 
     
ke3l
[Usunięty]

Wysłany: Sob 08 Paź, 2016   

w tym ZunTzu da rade zrobic Talisman po polsku?
 
     
arthan
[Usunięty]

Wysłany: Pon 10 Paź, 2016   

Zapraszam na planszowkionline.freeforums.org
sekcja Kuźnia

Póki co jest to przetłumaczona wersja angielska (różni się tylko niektórymi alternatywnymi zakończeniami). Jak będę miał czas to dorzucę brakujące dodatki.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 13