galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Road to Legend
Autor Wiadomość
Mowca
[Usunięty]

Wysłany: Pią 13 Maj, 2016   Road to Legend

No i stało się FFG wypuściło długo wyczekiwaną appkę wspierającą Descent - Road to Legend. Po zainstalowaniu i przejściu tutoriala muszę przyznać ,że jest moc. Szczególnie ciekawie zapowiada się mapa kampanii. Teraz wszystko zależy od dodatkowej zawartości i nowych kampanii.Widzę ,że potencjał jest ogromny. W aplikacji dodano coś czego wielu graczom brakowało w 2ed - możliwość eksploracji.
 
     
YoYo
[Usunięty]

Wysłany: Sro 08 Mar, 2017   Re: Road to Legend

Mowca napisał/a:
No i stało się FFG wypuściło długo wyczekiwaną appkę wspierającą Descent - Road to Legend. Po zainstalowaniu i przejściu tutoriala muszę przyznać ,że jest moc. Szczególnie ciekawie zapowiada się mapa kampanii. Teraz wszystko zależy od dodatkowej zawartości i nowych kampanii.Widzę ,że potencjał jest ogromny. W aplikacji dodano coś czego wielu graczom brakowało w 2ed - możliwość eksploracji.


Tu: https://www.fantasyflight...second-edition/ .

Dawno w Descenta nie zaglądałem ale wczoraj na to trafiłem . Zainstalowałem na iPada i faktycznie BOMBA !!!

Pomysł super, potencjał niesamowity, pobawiłem się w tutoriala, fajnie, że wybiera się też dodatki które się ma i konstruktor sam dopasowuje kampanię pod to.

GALAKTO!

Prosimy włącz się w ten projekt i przeprowadź lokalizację Road to Legend . To na pewno będzie przyszłość tej edycji Decsenta, do tego widać, że już tam się pojawiają płatne dodatki (jest jeden na tę chwilę) więc na pewno warto!
 
     
Arek001
[Usunięty]

Wysłany: Sob 18 Mar, 2017   

Chciałbym zapytać co się dzieje w temacie Polskiej wersji, kiedy będzie dostępna ?
 
     
YoYo
[Usunięty]

Wysłany: Sob 18 Mar, 2017   

Arek001 napisał/a:
Chciałbym zapytać co się dzieje w temacie Polskiej wersji, kiedy będzie dostępna ?


O ile w ogóle..... :sad: .

A tak na marginesie (bo się nie wczytywałem w zasady RtoL), czy aplikacja daje tylko scenariusze, czy też..... zastępuje tutaj Mrocznego Władcę, jak np. aplikacja w Posiadłości Szaleństwa Edycja II i wtedy nam się robi koop od liczby graczy 1+?
 
     
Berni77
[Usunięty]

Wysłany: Nie 19 Mar, 2017   

Nie do końca rozumiem twoje pytanie ale apka po prostu na dzień dzisiejszy daje trzy pełne własne kampanie i w nich zastępuje MW. Descent dzięki temu jest kooperacyjny.
Ma też płatny moduł z pojedynczymi scenariuszami generowanymi na bazie tego co posiadasz.
 
     
YoYo
[Usunięty]

Wysłany: Nie 19 Mar, 2017   

Berni77 napisał/a:
ale apka po prostu na dzień dzisiejszy daje trzy pełne własne kampanie i w nich zastępuje MW. Descent dzięki temu jest kooperacyjny.


Tak właśnie o to pytałem. To super, o to chodziło.
 
     
YoYo
[Usunięty]

Wysłany: Pon 20 Mar, 2017   

Arek001 napisał/a:
Chciałbym zapytać co się dzieje w temacie Polskiej wersji, kiedy będzie dostępna ?


W temacie o planach wydawniczych 2017 znalazłem, że Galakta ma tłumaczyć Appkę. Super.
Faktycznie tylko co i jak i kiedy (coś też było, że FFG już rozsyła materiały do tłumaczenia)? To były posta z grudnia i stycznia, a tutaj kwiecień już za pasem.
 
     
YoYo
[Usunięty]

Wysłany: Sob 07 Paź, 2017   

Zacytuje tylko:

Cytat:
Zaraz, zaraz....

Wlasnie poszla aktualizacja apki do Descenta - Road to Legends. Oficjalnie wspiera juz inne jezyki, jest nawet .... czeski.

Co zatem z nasza lokalizacja o ktorej Galakta nabiera wody w usta od dawien dawna? Czesi juz maja, a PL jeszcze nie ma gdzie sprzedaz jest o Wiele Wieksza ???????? Rozumiem ze do konca miesiaca sie pojawi? ;P
 
     
Berni77
[Usunięty]

Wysłany: Wto 10 Paź, 2017   

Do wyboru jest nawet język PL ale wyszarzony - czyli Galakta się nie wyrobiła z tłumaczeniem przed patchem (to takie normalnie u nich, że się nawet nie dziwię) ;)
 
     
Tuminure
[Usunięty]

Wysłany: Czw 26 Paź, 2017   

Ja tak tylko dodam, że tu więcej osób czeka na aplikację ;) . Dziś była kolejna aktualizacja i nadal brak supportu dla polskiego języka.
 
     
WolekMKB
[Usunięty]

Wysłany: Czw 26 Paź, 2017   

ja też czekam, nawet kupiłem dodatek pod aplikację, ale widzę, że Galakta nawet nie potrafi odpowiedzieć na kiedy jest to zaplanowane...przykre..
 
     
YoYo
[Usunięty]

Wysłany: Czw 02 Lis, 2017   

Tuminure napisał/a:
Ja tak tylko dodam, że tu więcej osób czeka na aplikację ;) . Dziś była kolejna aktualizacja i nadal brak supportu dla polskiego języka.


Zgadza sie, Czesi nie dosc ze wydali lokalizacje, to ja wlasnie poprawili. Za chwile poniedzialek, pierwszy w Listopadzie. Ciekawe co tez napisze Galakta o lokalizacji. Slabe to jak zeszloroczny snieg. Niestety.
 
     
Arek_001
[Usunięty]

Wysłany: Nie 05 Lis, 2017   

Ja także czekam na Polską wersję tej aplikacji. Proszę przedstawiciela Galakty, aby się wypowiedział w tej kwestii. Na jakim etapie jest ten temat?
 
     
Berni77
[Usunięty]

Wysłany: Nie 05 Lis, 2017   

Ja myślę, że dlatego iż apka jest za free to Galakta ma głęboko w d. tłumaczenie jej na jeżyk polski.
Kasy z tego nie widzą, a płacić tłumaczowi trzeba. Dlatego tak bardzo olali temat.
Szkoda, ze nie widzą tego, że ta darmowa apka napędziła by sprzedaż podstawki i kilku dodatków, które są już uwzględnione w apce...
Niestety Galakta zawsze miała problem z tłumaczeniami na PL, a jak z tego kasy teoretycznie nie widzą, to i temat mocno został olany... Przykre...
Dzięki nim coraz częściej zastanawiam się nad zakupem planszówek w wersji EN. Mógłbym wtedy grać co najmniej rok wcześniej niż "łaskawcy" ruszą się w temacie tłumaczeń...
Czara goryczy dzięki nim się pomału przelewa...
 
     
Furrman
[Usunięty]

Wysłany: Nie 05 Lis, 2017   

Jak oni mówią, że jest dużo tekstu, to ja bym im dał parę miesięcy. Zwłaszcza, że ciągle na bieżąco coś dodają aplikacji a Galakta jest jeszcze w tyle, więc innej odpowiedzi się póki co nie spodziewajcie :) . W końcu wydadzą, więc luz ;) .
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.1 sekundy. Zapytań do SQL: 13