galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Misja "Schwytani"
Autor Wiadomość
ArniK
[Usunięty]

Wysłany: Wto 10 Maj, 2016   Misja "Schwytani"

Witam.
Przeszukałem instrukcję wzdłuż i wszerz, karty obejrzałem ze wszystkich stron i nie znalazłem ani jednej wzmianki na temat misji "Schwytani". Już mi się nawet po nocach śni, że szukam jakiejkolwiek informacji, skąd się wzięła i dokąd zmierza? Być może jest to jakaś misja "wprowadzająca" w świat IA, ale w takim razie po co jako nagroda punkty wpływu dla Imprerium? Czy w polskiej wersji gdzieś coś komuś jakoś się zapodziało i dlatego nie widzę żadnej wzmianki? (jeżeli w angielskiej wersji ktoś by jej szukał, to chodzi mi o tę misję, która w podręczniku kampanii jest zaraz obok misji "Następstwa", czyli rozpoczynającej kampanię).
Dzięki za odpowiedź.
 
     
miancyk
[Usunięty]

Wysłany: Wto 10 Maj, 2016   

Hej, nie mam teraz przed sobą książki, ale o ile dobrze pamiętam to misję tą się wykonuje kiedy gracze rebelii przegrają którąś z misji fabularnych. Było to jakoś na początku chyba po zakończeniu 2 misji fabularnej.
 
     
ArniK
[Usunięty]

Wysłany: Wto 10 Maj, 2016   

OK, znalazłem. Wolałem się tak nie zagłębiać w misje, bo nie gram jako "ten zły i niedobry", ale znalazłem jak się wczytałem w zakończenie misji "Chwila prawdy". Dzięki za podpowiedź.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.15 sekundy. Zapytań do SQL: 13