galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
PBF #118
Autor Wiadomość
lukipeki
[Usunięty]

Wysłany: Pon 13 Cze, 2016   

Kn,fm na Orle Gniazdo, fm na Crackclaw
http://npiguet.github.io/...Oawiua1vumAgA..

Dodam,że teraz ruch ma Tyrell
 
     
Nowakl1993
[Usunięty]

Wysłany: Wto 14 Cze, 2016   

ok wszystko z wysogrodu na starfall
 
     
player698
[Usunięty]

Wysłany: Wto 14 Cze, 2016   

Broni Darkstar, wycofuję się na Sunspear.
M+0: piechur na Kings Landing, dowodzi Doran Martell, zrzucam z kruka
 
     
lukipeki
[Usunięty]

Wysłany: Wto 14 Cze, 2016   

Eeech,broni Melisandre,piechur ginie
 
     
player698
[Usunięty]

Wysłany: Wto 14 Cze, 2016   

Przecież pisałem, że wygrasz po moim trupie.
Albo się po mnie przejedziesz i wygrasz, albo dostaniesz w dupę, tyle.

EDIT: Hm, Pan Baratheon nie umie chyba przegrywać.
Właśnie dostałem PW o następującej treści:
Nie chodzi mi o to,że zrzucasz mnie z kruka,tylko że robisz wszystko specjalnie tak,żeby umożliwić Tyrellowi wygraną w tej rundzie,bylebym tylko ja nie wygrał. Rozumiem takie zachowanie w 10 rundzie,ale teraz dla mnie to sprzeczne z duchem gry.

Przypomnę tylko, co się działo w siódmej rundzie, także teraz jest daleko do zakończenia gry. Płacz jest niczym nieuzasadniony, idź szukać współczucia i manipulacji gdzie indziej, Lordzie Baratheon ;)
Ostatnio zmieniony przez player698 Wto 14 Cze, 2016, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
eSzopiklon
[Usunięty]

Wysłany: Wto 14 Cze, 2016   

MAPA

na Starfall atakował Garlan więc wszystko ginie
Teraz zaległy ruch Lannistera i ostatni Baratheona
 
     
lukipeki
[Usunięty]

Wysłany: Wto 14 Cze, 2016   

eSzopiklon napisał/a:
MAPA

na Starfall atakował Garlan więc wszystko ginie
Teraz zaległy ruch Lannistera i ostatni Baratheona



 
     
player698
[Usunięty]

Wysłany: Wto 14 Cze, 2016   

I na cholerę były te płacze na PW, Lordzie Baratheon, sam bym tak zagrał ;)
 
     
lukipeki
[Usunięty]

Wysłany: Wto 14 Cze, 2016   

Nie płaczę, tylko pertraktuję, i szukam logiki w tym co się dzieje...ale widzę,że tego nie ogarniam już xD
 
     
Leśnik
[Usunięty]

Wysłany: Wto 14 Cze, 2016   

Rycerz na Riverrun. Dowodzi ostatni Ogar.
 
     
lukipeki
[Usunięty]

Wysłany: Wto 14 Cze, 2016   

Niezależnie od obrońcy Tyrella i wycofania, zdejmuję marsz.
I teraz tak:

Mapa

-Mam 6 zamków, i jako pierwszy robię ruch w następnej turze.
-Z The Twins palę ewentualne wsparcie z Seagardu(lub palenie w Moat Cailin, jeśli w Winterfell nie będzie palenia), z Shivering Sea palę ewentualne wsparcie Starka z Winterfell.
- Atakuję wieżą Moat Cailin z Crackclaw, jest 7 do maksymalnie 3 dla mnie, zakładając wsparcie +1 od Lannistera
-jeżeli spadnie licytacja, to i tak wygrywam tron (rzucając 2 ŻW), więc mam ruch jako pierwszy
-jeżeli spadnie mobilka, nic to nie zmienia- Stark ma jeden punkt więcej do obrony, ja mam piechura więcej do ataku, jest 8-4
-jeżeli spadnie licytacja i Stark wywalczy miecz - niczego to nie zmienia, nawet zyskuję 2 punkty, bo mogę położyć marsz +1 i wsparcie +1, więc będzie 9-4
-dzicy są na 2, ja widziałem kartę z 3 talii, która nie jest Kryzysem, co może potwierdzić MG, więc nie ma szans na Kryzys w tej turze - zresztą nawet jakby spadł, znam go i nic by nie zmienił

Chyba to by było na tyle, jeśli ktoś ma jakiś inny pomysł, to słucham :wink: Jeśli nie, to...oddawajcie pokłon i hołd Królowi Stannisowi :cool:
 
     
lukipeki
[Usunięty]

Wysłany: Wto 14 Cze, 2016   

Ostatnio zmieniony przez lukipeki Wto 14 Cze, 2016, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
player698
[Usunięty]

Wysłany: Wto 14 Cze, 2016   

Nic, gratuluję tylko głupoty Tyrellowi, w przedostatniej kolejce zrobiłem dosłownie wszystko, aby ułatwić mu wygraną, a on nie skorzystał z tego. (Na PW oczywiście miałeś rację ;) )
Gratuluję wygranej, cóż pozostało zrobić ;) chyba mamy na forum nowego Leśnika :D
 
     
lukipeki
[Usunięty]

Wysłany: Wto 14 Cze, 2016   

Wygrałby, gdybyś nie zajął mu Starfall - no ale byłoby to jednak trochę niesportowe, tak oddać bez walki grę. Wygrałby również, gdyby zagrał teraz atakując Starfall Lorasa, przy tym jak się wycofałeś, dlatego tak mnie to mocno przejęło, bo mój cały misterny plan się walił :wink:
Gdybyś zrzucił mnie z tronu, a nie z kruka, to jeśli spadłaby mobilka, również mógłbym mieć pewne problemy.

Podsumowując całą grę, muszę przede wszystkim podziękować wszystkim,począwszy od GMa skończywszy na przedwcześnie wyeliminowanym Arasie za najszybszą, a co za tym idzie moją najprzyjemniejszą grę na forum :wink: Miałem w niej, przyznaję ( poza 1 rundą ) dużo szczęścia do wydarzeń.
Wszystko szło dobrze przez 5 rund, aż na końcu 6 zrobiłem wielbłąda, który w zasadzie rozwalał mi całkowicie grę ( zagranie Plamy na The Reach, i co gorsza wyrzucenie Żmiji zamiast Arianny) Dopiero później, po odsłonięciu rozkazów na 7 rundę, dostrzegłem bardzo ale to bardzo pokrętne rozwiązanie polegające na dogadaniu się z Tyrellem. Założenie było proste - ja mu pomagam zdobyć 6 zamków, paląc wsparcie Lannistera, a w zamian on mnie przewija i dochodzi do granicy wygranej, żeby Martell zamiast zajmować mi stolicę musiał wjechać na Starfall. Później było jeszcze ryzyko na licytacji, brak wpływu na to co zrobi Tyrell i Martell w tej rundzie, ale ułożyło się ostatecznie tak jak chciałem.
 
     
Nowakl1993
[Usunięty]

Wysłany: Wto 14 Cze, 2016   

chwila, co zmienilby loras?:o
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.35 sekundy. Zapytań do SQL: 14