galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Wypraskę od Talismana
Autor Wiadomość
Valdigda
[Usunięty]

Wysłany: Nie 10 Kwi, 2016   Wypraskę od Talismana

Witam może ktoś ma i chciałby sprzedać / oddać wypraskę od Talismana?

Z chęcią przygarnę.
 
     
krzyss
[Usunięty]

Wysłany: Pon 11 Kwi, 2016   

Co zrobiłeś ze swoją?
 
     
Valdigda
[Usunięty]

Wysłany: Pon 11 Kwi, 2016   

Nic ale potrzebuje następnych :D
 
     
Mati98
[Usunięty]

Wysłany: Wto 12 Kwi, 2016   

Jak ja pytałem się ostatnio wydawnictwa, czy nie mają w ogóle jakiejś wypraski z przegródkami, to mi odpisali, że nie mają żadnych zbędnych na sprzedaż, ale możesz spróbować. :smile:
Też mam problem z brakiem miejsca. Jak na razie wszystkie dodatki mieszczą mi się w dwóch pudełkach, ale Kataklizm już będę musiał mieć w trzecim.
Zastanawiałem się, czy może w Kataklizmie dadzą wypraskę, ale raczej będzie tylko zwykły karton. :sad:
Mam zwłaszcza problem z dużymi kartami - Poszukiwaczy i Alternatywnych Zakończeń.
Już po dodatku Las przestały się mieścić w swojej specjalnej przegródce, w Zwiastunie doszło ich 6, a teraz dostaniemy jeszcze 9 dużych kart.
 
     
Bludgeon
[Usunięty]

Wysłany: Wto 12 Kwi, 2016   

Mati98 napisał/a:
Jak ja pytałem się ostatnio wydawnictwa, czy nie mają w ogóle jakiejś wypraski z przegródkami, to mi odpisali, że nie mają żadnych zbędnych na sprzedaż, ale możesz spróbować. :smile:
Też mam problem z brakiem miejsca. Jak na razie wszystkie dodatki mieszczą mi się w dwóch pudełkach, ale Kataklizm już będę musiał mieć w trzecim.
To się ciesz, mi się wszystko mieści w 2 dużych pudłach, mniejszym od Lasu, plus wielkim organizerze plastikowym na karty (który jest o około 20% większy od dużego pudełka).
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.13 sekundy. Zapytań do SQL: 14