galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Potrzebna pomoc przy wyborze dodatku
Autor Wiadomość
JestemSebastian
[Usunięty]

Wysłany: Czw 13 Gru, 2018   Potrzebna pomoc przy wyborze dodatku

Witam graczy!

Za chwilę Święta i z tej okazji chciałbym nabyć dla swojej ukochanej która uwielbia Magie i Miecz jakiś na swój sposób wyjątkowy dodatek. Sam w MiM zagrałem tylko kilka razy i kompletnie nie jestem w temacie :) Z tego co przejrzałem internet, to dodatków w historii gry wyszła spora liczba ale wiele z nich o ile się nie mylę nie jest już dostępna w sklepach. Fakt że niektóre nie są już dostępne, sprawia że w jakiś sposób są wyjątkowe i może właśnie warto byłoby kupić któryś z nich? Z góry dziękuję za odpowiedzi! :)
 
     
Szpak19
[Usunięty]

Wysłany: Czw 13 Gru, 2018   

sprawdź sobie w sklepach i na allegro którego dodatku juz jest mało tzn który niedługo będzie niedostepny i kup go póki masz jeszcze okazje :)
 
     
Berni77
[Usunięty]

Wysłany: Czw 13 Gru, 2018   

Wyjątkowe to teraz są ceny tych niedostępnych dodatków. Jak masz wolne 350 pln to kup Wilkołaka - wyjątkowy i mocno przepłacony ;)
Generalnie do Talismana obecnie więcej dodatków już nie ma niż jest. Dodruków nigdy nie będzie więc kupuj to co zostało i jest w normalnych pieniądzach, bo za niedługo się skończy wszystko i nawet podstawka będzie czymś wyjątkowym :)
 
     
Szpak19
[Usunięty]

Wysłany: Pią 14 Gru, 2018   

posiadam wszystkie dodatki i mi osobiscie z malych dodatków przypadł do gustu "kraina ognia" z duzych "las" i "smoki" ale nie wiem co jest w tej chwili dostepne.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 14