galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Termin wydania Osadników
Autor Wiadomość
D.W.
Galakta


Dołączył: 03 Lis 2004
Posty: 1780
Skąd: Kraków
Wysłany: Pią 06 Maj, 2005   Termin wydania Osadników

Powoli zbliża się termin premiery Osadników z Catanu. Wszystko wskazuje na to, że nie będziemy mieli jakiegoś poważnego opóźnienia. Gra zostanie rozesłana do osób, które ją zakupiły w przedsprzedaży prawdopodobnie w najbliższą środę. To jest najbardziej rzeczywisty termin.
Zakładam maksymalne opóźnienie o jeszcze 1 dzień, gdybyśmy napotkali jakieś drobne trudności.

Oczywiście dokąd gra nie jest w pełni wykonana to wszystko jest możliwe i mogą się zdarzyć jakieś nieprzewidziane sytuacje. W poniedziałek napiszę już bardziej konkretną informację.

Mam nadzieję, że wszyscy, którzy ją zakupili w przedsprzedaży otrzymają tą grę do końca przyszłego tygodnia i w weekend będą mogli już sobie pograć.:)
 
 
D.W.
Galakta


Dołączył: 03 Lis 2004
Posty: 1780
Skąd: Kraków
Wysłany: Pon 09 Maj, 2005   

Tak jak obiecałem kilka informacji o premierze Osadników.

Gra będzie wysyłana jednak w czwartek. Nie zdołamy raczej zrobić tego w środę. Niektóre elementy muszą jeszcze przeschnąć 24h więcej. I nie zdołamy prawdopodobnie przygotować wysyłki tak aby wysłać w środę.

Pytano się nas także o wielkość pudełka. Pudełko jest duże i jego wymiary to około 30 cm x 30 cm x 7 cm.

Pod tym linkiem

http://www.galakta.pl/osadnicy1.pdf

można przeczytać instrukcję do Osadników. Dodatkowo oprócz tej instrukcji do gry będzie dołączony Almanach z dokładnym wyjaśnieniem poszczególnych zagadnień wraz odpowiednimi przykładami.
[/url]
 
 
horoszka
[Usunięty]

Wysłany: Sro 11 Maj, 2005   Odbiór gry

Czy jutro, w związku z rozpoczęciem wysyłki gry, możliwy będzie również odbiór gry w siedzibie firmy, zamówionej w przedsprzedaży z opcją odobioru na miejscu?
pozdrowienia
 
 
D.W.
Galakta


Dołączył: 03 Lis 2004
Posty: 1780
Skąd: Kraków
Wysłany: Sro 11 Maj, 2005   

Sytuacja z Osadnikami wygląda w tej chwili tak.

Na jutro planujemy wysyłkę Osadników do wszystkich osób, które zakupiły je w przedsprzedaży.

Co do odbioru osobistego to jutro będzie możliwy ale dopiero od godziny 14:00 i tylko do 15:30. Proszę wcześniej się jednak upewnić telefonicznie.
Proszę mieć przy sobie jakiś dowód tożsamości i znać najlepiej swój numer zamówienia.

To, że jutro będzie wysyłka jest pewne na powiedzmy 95%. Tylko coś naprawdę nieprzewidzianego musiałoby się stać. Gry zdecydowana większość zamawiających powinna otrzymać już w piątek.
 
 
krzysiek
Gość
Wysłany: Czw 12 Maj, 2005   

Czy więc udało się zrealizować plan czwartkowej wysyłki? Ja już czekam na swoich Osadników :)
 
 
D.W.
Galakta


Dołączył: 03 Lis 2004
Posty: 1780
Skąd: Kraków
Wysłany: Czw 12 Maj, 2005   

Zgodnie z planem gry zostały dzisiaj wysłane do wszystkich osób, które ją zakupiły w przedsprzedaży. Jutro większość powinna je otrzymać.

Na razie w sklepie intenetowym nie zmienialiśmy statusu bo po prostu nie było na to czassu.......

Kilka osób odebrało grę bezpośrednio w firmie i one są pierwszymi osobami, które ją posiadają.
 
 
Szept
[Usunięty]

Wysłany: Czw 12 Maj, 2005   

Gra dotarła (odebrana w firmie). Wydana wg galaktycznych standardów czyli porządnie i solidnie.
Teraz pozostaje tylko przez weekend zagrać :)
 
 
Groszek
Gość
Wysłany: Pią 13 Maj, 2005   

A ja jeszcze nie odebrałem :cry: - może dzisiaj się uda :roll: - to byłby wspaniały weekend
 
 
DarkReaper
[Usunięty]

Wysłany: Pią 13 Maj, 2005   

Po niewielkich problemach z dotarciem do siedziby firmy, wczoraj stałem sie szczęśliwym posiadaczem pieknego nowiutkiego egzemplarza gry - Pochwała za wydanie.

Kontrolna partia została rozegrana :D - wszystko w jak najlepszym porządku.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.48 sekundy. Zapytań do SQL: 13