galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Shards of Everdark
Autor Wiadomość
tomslon
[Usunięty]

Wysłany: Sro 03 Lut, 2016   Shards of Everdark

No proszę, w Polsce nie pojawił się jeszcze Treaty of Champions a FFG już zapowiedziała 2 kolejne dodatki w tym jeden właśnie dzisiaj. Figurka Ice Wyrms miażdży :wink: https://www.fantasyflight...ds-of-everdark/
 
     
Wallenstein
[Usunięty]

Wysłany: Czw 04 Lut, 2016   

A jaki jest ten drugi dodatek?
 
     
tomslon
[Usunięty]

Wysłany: Czw 04 Lut, 2016   

Drugi, który miałem na myśli to zapowiedziany wcześniej Stewards of the Secret, także wyraziłem się tutaj niejasno - sorry jeśli wprowadziłem Cię w błąd. Chodziło mi o to, że 2 kolejne H&M Packs są już w drodze. Gdzieś trafiłem również na informację, że niedługo powinniśmy się doczekać jakiegoś większego dodatku stanowiącego przeciwwagę dla wzmocnienia OL w Mists of Bilehall. W każdym razie seria nie umarła wbrew spekulacjom jakie pojawiały się na forum FFG i to cieszy. Wprawdzie chyba wszystkie potwory z 1 edycji pojawiły się już w sprzedaży lub w zapowiedziach jednak ciągle jeszcze zostało kilku bohaterów no i oczywiście nierówny podział klas jaki mamy obecnie. Szkoda tylko, że są takie problemy z dostępnością tych dodatków w wersji angielskiej w Polsce i wprowadzaniem na nasz rynek wersji PL.

Sprostowanie: jednak w drodze jest kolejny dodatek: The Chains that Rust - zapowiedziany w kampani Mist of Bilehall jako jej kontynuacja: https://community.fantasyflightgames.com/topic/199236-the-chains-that-rust/?hl=chains
Ostatnio zmieniony przez tomslon Czw 04 Lut, 2016, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Buczek79
[Usunięty]

Wysłany: Czw 04 Lut, 2016   

Wiesz co te dodatki w wersji EN ma jeden sklep w 100-licy.
 
     
reedmooley
[Usunięty]

Wysłany: Czw 04 Lut, 2016   

Jak dla mnie nowe figurki sa super:) Ice wyrm wyglada duzo lepiej niż ta stara szkarada, plus widze niezły potencjał do malowania tej figurki.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 13