galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Koszulki na poszukiwaczy i alternatywne zakończenia
Autor Wiadomość
Nokturn
[Usunięty]

Wysłany: Czw 20 Paź, 2016   

Bludgeon napisał/a:
Nokturn napisał/a:
Mam tylko nadzieje, że w koszulkach będą pasować na podstawkę dla postaci z Onyxa i nie będą wystawać. Np mam problem z zakleciami po włożeniu ich do koszulek bo teraz słabo sie trzymają swoich slotów i wypadają..
co to ten Onyx?


Uu Panie:) http://www.sklep-onyks.pl...a-i-Miecz/11180

Ja mam wszystkie podstawki i podajniki na karty od nich:) Btw siedziba jest bardzo niedaleko mnie, więc ja się tam fatyguje osobiście:)
 
     
krzyss
[Usunięty]

Wysłany: Czw 20 Paź, 2016   

Ja też mam tam dość blisko i już kilka razy odwiedziłem ten sklep :)
Coś mi się wydaje, że karta postaci z koszulką pasuje do podstawki z Onyxa. Nie wiem czy na tym, czy na innym forum, ale chyba ktoś wstawiał fotkę.
Ostatnio zmieniony przez krzyss Czw 20 Paź, 2016, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Nokturn
[Usunięty]

Wysłany: Czw 20 Paź, 2016   

krzyss napisał/a:
Ja też mam tam dość blisko i już kilka razy odwiedziłem ten sklep :)
Coś mi się wydaje, że karta postaci z koszulką pasuje do podstawki z Onyxa. Nie wiem czy na tym, czy na innym forum, ale chyba ktoś wstawiał fotkę.


No to gicior! 200 powinno styknąć na wszystkie postaci, ropuchy alternatywy, smoki i inne reapery:)
 
     
krzyss
[Usunięty]

Wysłany: Czw 20 Paź, 2016   

200 z paluszkiem :D
Ja kupiłem wpierw 100 i jeszcze trochę mi zostało. Dokupię jeszcze jedną paczkę.
Z dodatków brakuje mi Puszki Pandory, Krainy Odmętów, Kataklizmu, Zwiastuna i Las`u. Koszulek może być na styka, ale wolę mieć w zanadrzu. Później znów może być problem z zakupem.

Mógłbyś wrzucić fotki z gry przy użyciu podstawek graczy i podajników do kart?

Te podstawki są fajne, ale wraz z postępem gry brakuje chyba na nich miejsca dla wszystkich kart przyjaciół, przedmiotów itp.
Ostatnio zmieniony przez krzyss Czw 20 Paź, 2016, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Bludgeon
[Usunięty]

Wysłany: Czw 20 Paź, 2016   

Nokturn napisał/a:
Bludgeon napisał/a:
Nokturn napisał/a:
Mam tylko nadzieje, że w koszulkach będą pasować na podstawkę dla postaci z Onyxa i nie będą wystawać. Np mam problem z zakleciami po włożeniu ich do koszulek bo teraz słabo sie trzymają swoich slotów i wypadają..
co to ten Onyx?


Uu Panie:) http://www.sklep-onyks.pl...a-i-Miecz/11180

Ja mam wszystkie podstawki i podajniki na karty od nich:) Btw siedziba jest bardzo niedaleko mnie, więc ja się tam fatyguje osobiście:)
A toooooo. Mam ale nie używam, nieporęczne są jak dla mnie.
 
     
Bludgeon
[Usunięty]

Wysłany: Czw 20 Paź, 2016   

krzyss napisał/a:

Te podstawki są fajne, ale wraz z postępem gry brakuje chyba na nich miejsca dla wszystkich kart przyjaciół, przedmiotów itp.
Miejsca zaczyna brakować bardzo szybko.
 
     
krzyss
[Usunięty]

Wysłany: Czw 20 Paź, 2016   

Podstawki są bardzo fajne ale dobrym rozwiązaniem dla Onyks`u byłoby powiększenie ich w sposób aby się tam mieściło co najmniej 25 - 30 kart. Wtedy biorę bez zastanowienia.
Może te 25-30 to trochę an wyrost, ale jak będzie mniej to może się okazać, że znów braknie :)
 
     
Nokturn
[Usunięty]

Wysłany: Czw 20 Paź, 2016   

Oczywiście chętnie wrzuce foty z pierwszej rozgrywki. Do kupienia została tylko Pandora, ale bardzo mnie portfel swędzi jak o tym pomyslę...
Z miejsem na tych podajnikach rzeczywiście czasem jest problem, ale nawet jesli go brakuje to i tak wszystko zajmuje jak dla mnie duzo mniej miejsca na stole, niż bez nich. Z onyksa mam jeszcze pare podstawek do Arkham, ale tych jeszcze w boju nie testowałem. Myślę, że do talizmanu mogliby zrobic podobny patent z wsuwaniem postaci pomiędzy dwie płytki i to juz dałoby sporo miejsca na inne karty.
 
     
krzyss
[Usunięty]

Wysłany: Czw 20 Paź, 2016   

Znalazłem :)
Tu jest wątek gdzie są fotki kart w koszulkach w podstawce LINK


EDIT: Teraz patrze na mepel.pl i widzę, że koszulki można kupić cienkie i grube... :)
 
     
Bludgeon
[Usunięty]

Wysłany: Czw 20 Paź, 2016   

krzyss napisał/a:
Znalazłem :)
Tu jest wątek gdzie są fotki kart w koszulkach w podstawce LINK


EDIT: Teraz patrze na mepel.pl i widzę, że koszulki można kupić cienkie i grube... :)
do postaci?
już znalazłem ,faktycznie
Ostatnio zmieniony przez Bludgeon Czw 20 Paź, 2016, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
krzyss
[Usunięty]

Wysłany: Czw 20 Paź, 2016   

Tak. Cienkie Grube
Cienkie 100 szt w opakowaniu a grube 50 szt.
 
     
Nokturn
[Usunięty]

Wysłany: Czw 20 Paź, 2016   

Kontak ze sklepem super. Status: Wysłano:))
 
     
Krzysiek
[Usunięty]

Wysłany: Pią 21 Paź, 2016   

krzyss napisał/a:
Tak. Cienkie Grube
Cienkie 100 szt w opakowaniu a grube 50 szt.
...
Nie wiedziałem że są dwa rodzaje. Kupowałem z drugiej ręki i nie wiem jakie mam.
 
     
Bludgeon
[Usunięty]

Wysłany: Pią 21 Paź, 2016   

Krzysiek napisał/a:
krzyss napisał/a:
Tak. Cienkie Grube
Cienkie 100 szt w opakowaniu a grube 50 szt.
...
Nie wiedziałem że są dwa rodzaje. Kupowałem z drugiej ręki i nie wiem jakie mam.
Też nie wiedziałem ale na szczęście kupiłem cienkie. Do cosmica są tylko grube, mam nadzieje że nie są jakoś mega grube.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.12 sekundy. Zapytań do SQL: 13