galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jaki dodatek polecacie jako następny jeżeli mam Żniwiarza?
Autor Wiadomość
Vincy
[Usunięty]

Wysłany: Sob 19 Wrz, 2015   Jaki dodatek polecacie jako następny jeżeli mam Żniwiarza?

Jaki dodatek polecacie jako następny jeżeli mam Żniwiarza? Zastanawiałem się nad Wilkołakiem,Smokami,Miastem...ale co do żadnego nie jestem pewien...polecicie coś co będzie fajnie działać ze żniwiarzem? Najbardziej zależy mi na postaciach ;}
 
     
00matej00
[Usunięty]

Wysłany: Sob 19 Wrz, 2015   

Smoki to taki indywidualny dodatek w ktorego sie najlepiej gra tylko z nim wiec do zniwiarza nie pasuje (moim zdaniem). Ogolnie fajnie postaci sa w miescie wiec skoro jestes zainteresowany tym dodatkiem to ci go polece. Wilkolak to taki prawie 2 zniwiarz jezeli chodzi o moje zdanie :)

EDIT:
Zapomnialem napisac iz postaci z dodatku smoki sa przydatne tylko w tym dodatku, poza minotaurem ktory jest troche bezpłciowy :)
 
     
Vincy
[Usunięty]

Wysłany: Nie 20 Wrz, 2015   

Wielkie dzięki za info co do dodatku smoki ;)
 
     
Szpak19
[Usunięty]

Wysłany: Sob 26 Wrz, 2015   

niedawno miałem ten sam problem co Ty, posiadałem żniwiarza i szuakłem czegos nowego, po podpowiedziach na tym forum zdecydowałem się na "las" i "wilkołaka" , z wyboru jestem bardzo zadowolony. Jeśli zależy Ci na postaciach to tym bardziej powinieneś brac "las" bez zastanowienia, w tym dodatku postacie mają dodatkowe opcje w postaci żetonów. gorąco polecam ten dodatek.
 
     
Zeniffar
[Usunięty]

Wysłany: Sob 26 Wrz, 2015   

Ogólnie Las jest ok, ale co do samych postaci to te dodatkowe żetony w ogóle do mnie nie przemawiają nie potrzebne kolejne zamieszanie w grze, ale kto co lubi :p
 
     
Szpak19
[Usunięty]

Wysłany: Sob 26 Wrz, 2015   

co do żetonów to dla mnie sa bardzo spoko, no może po za tymi pająkami. Bardzo fajnie i ciekawie gra się wędrującym z tymi jego teleportami :) a co do samego Lasu, to jedeyne zastrzeżenie do zakonczen gry.
 
     
MarvelJorge
[Usunięty]

Wysłany: Sob 26 Wrz, 2015   

Postać z pająkami jest najmniej udana. ale po za tym Las to jeden z moich ulubionych dodatków.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 13