galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
The Grey Havens
Autor Wiadomość
krzysztof1986
[Usunięty]

Wysłany: Sob 13 Lut, 2016   

karty gracza według mnie niezbyt ciekawe. Troche przekombinowane, karty przeciwności bardzo ciekawe :) zwłaszcza statki i nieumarli. Grafika na plus
 
     
Merlin
[Usunięty]

Wysłany: Pon 15 Lut, 2016   

Grał ktoś już może? Jak wrażenia?
 
     
Karharoth
[Usunięty]

Wysłany: Pią 15 Kwi, 2016   

Merlin napisał/a:
Grał ktoś już może? Jak wrażenia?


Podbijam pytanie kolegi. :)
 
     
Wacho
[Usunięty]

Wysłany: Pią 15 Kwi, 2016   

j.w. + 1
Jestem bardzo ciekawy opinii - to chyba pierwszy dodatek, do którego podchodzę bardzo sceptycznie... a chciałbym się mylić.
 
     
Cread
[Usunięty]

Wysłany: Pią 15 Kwi, 2016   

ok, to może szybka opinia dla niezdecydowanych :)

moim skromnym zdaniem tak jak obawiałem się statków i grania nimi i wypraw na morze, tak jestem pod wrażeniem w momencie przechodzenia kolejnych scenariuszy ich logiki i grywalności :) mechanicznie niby nic się nie zmienia - ot kolejne słowa kluczowe, ale to co jest nowością a czego chyba brakowało - dwustronne karty spotkań (tak, wiem, że już były wcześniej dwustronne, ale albo to była karta kampanii albo do przejścia jakiegoś etapu wyprawy), mieszająca szyki busola, której trzeba pilnować i daje smaczku całej rozgrywce. Już widać po nowym cyklu, że etap wyprawy będzie wyglądał trochę inaczej i tu jest tego zapowiedź, co sprawia, że gra się odświeża, nie jest wtórna wg mnie.
Karty gracza spoko, ale podobnie jak w zaginionym królestwie - póki nie będzie cyklu, nie będzie fajnych kombosów i innych nakładających się efektów.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 13