galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Treaty of Champions - nowy dodatek H&M
Autor Wiadomość
tomslon
[Usunięty]

Wysłany: Wto 11 Sie, 2015   Treaty of Champions - nowy dodatek H&M

Dopiero dzisiaj pytałem na forum o to kiedy na pułkach w polskich sklepach ukaże się Bonds of the Wild a tu proszę https://www.fantasyflight...y-of-champions/ Descent ponownie nabiera tempa!
 
     
reedmooley
[Usunięty]

Wysłany: Sro 12 Sie, 2015   

Coś widać ruszyło po ostatnim konwencie FFG, ludzie sie troche pospinali(na forum też) o polityke wydawania pierdyliarda dodatkow do IA i widać dotarło że nie każdego interesuje kolejna wersja Hana Solo i kumpli w rozkroku;)
 
     
Buczek79
[Usunięty]

Wysłany: Czw 13 Sie, 2015   

Mnie szczerze już męczą HiM, herosów juz nie potzrebuje bo mam chyba z 30 ile razy mozna grac, puściliby dodatek DUZY i było by super.
 
     
reedmooley
[Usunięty]

Wysłany: Czw 13 Sie, 2015   

Od jakiegoś czasu chodzą pogłoski o zimowo/skalistym dodatku. Więc mysle ze i duży sie wkońcu pojawi. Ja chętnie przygarne wszystkie h&m-lubie malowac te figurki;)
 
     
Buczek79
[Usunięty]

Wysłany: Czw 13 Sie, 2015   

A możesz podesłać kilka fotek ze swoimi pomalowanymi figsami?
Tez gdzieś wyczytałem ze ma być zimowy ale z tego co pamiętam to tylko czyjeś domysły lub raczej życzenie :) , fajnie by było bo ja lubię duże kampanie. Hehe nie mam żadnego małego dodatku typu kruczy dwór:) a mam all popleczników i brakuje mi tylko jednego HiM:):) Wczoraj żona mi zrobiłe SUPRISE i dostałem Imperium Atakuje :) :)
 
     
Damet
[Usunięty]

Wysłany: Czw 13 Sie, 2015   

Buczek79 napisał/a:
Hehe nie mam żadnego małego dodatku typu kruczy dwór:)


Ja tam mam wszystkie małe dodatki bo wnoszą ciekawe urozmaicenie :) . Poplecznikow i M&H kupuję z "doskoku" lub zostawiam innym na prezent :P . W ostatnim czasie widać wzrost aktywności w dziale Descent co mnie niezmiernie cieszy :)
 
     
reedmooley
[Usunięty]

Wysłany: Czw 13 Sie, 2015   

Buczek79, ale te jednoaktówki z małych dodatków też sa całkiem spoko-zwłaszcza ta Trolli. Plus jest cała masa fanowskich scenariuszy tylko pod podstawkę no i fajny generator wlasnych:)
co do mojego malarstwa- żaden ze mnie pro painter więc sie nie przestrasz;)Sorki za jakość foty ale mam tylko takie na tel teraz

 
     
Buczek79
[Usunięty]

Wysłany: Czw 13 Sie, 2015   

Super co ty chcesz :) :) Fajnie ze samemu malujesz bo to fajna sprawa. Zarąbiste podstawki:):)
Moze zalozymy jakiąś grupe na FB? bo na forum to roznie bywa z online em.
 
     
reedmooley
[Usunięty]

Wysłany: Czw 13 Sie, 2015   

Podstawki to akurat banalna sprawa:) zrobilem ponad 30 na zapas za jednym zamachem, moge dać przepis:) calosc godzinka roboty lacznie ze sprzataniem:)a co do grupy jest juz na fejsie - Bejca i pędzlem, taka spolecznosc modelarsko planszowkowa, ewentualnie mozna cos pod descenta zrobic:) jestem za:)
 
     
Buczek79
[Usunięty]

Wysłany: Pon 17 Sie, 2015   

Własnie mi chodzi o Descenta na FB bo nie znalazlem nic ciekawego.
 
     
reedmooley
[Usunięty]

Wysłany: Pon 17 Sie, 2015   

Ja jestem za:) Możliwe że pacnę jakies tutoriale odnośnie malowania czy podstawek jak jest zainteresowanie:)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.13 sekundy. Zapytań do SQL: 14