galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
[Kraków] Gra ktoś?
Autor Wiadomość
Bardok
[Usunięty]

Wysłany: Wto 04 Sie, 2015   [Kraków] Gra ktoś?

Witam,

Na dniach premiera PL wersji, więc chcę sprawdzić jak to wygląda w Krakowie - są jakieś turnieje? Gra ktoś bardziej zorganizowanie?

Albo co trzeba zrobić, żeby turnieje zacząć prowadzić :)
 
     
kotul
[Usunięty]

Wysłany: Wto 04 Sie, 2015   

Nawet szukalem jakis turnieji wiec jak cos znajdziesz to daj znac.
 
     
Shantruin
[Usunięty]

Wysłany: Sro 05 Sie, 2015   

Żeby zacząć prowadzić turnieje wystarczy zorganizować turniej ;) A na serio, do udanego turnieju często potrzeba współpracy z jakimś sklepem, a przede wszystkim zorganizowanych, lokalnych graczy. Sprawdźcie fb czy nie ma może już jakiejś krakowskiej grupy IA, ew. popytajcie na lokalnych grupach karcianki/armady/x-winga. Jak nic nie ma, to załòżcie :p I popytajcie po sklepach, czy ktoś pytał o assaulta albo wpada pograć ;)
 
     
Bardok
[Usunięty]

Wysłany: Sro 05 Sie, 2015   

Teoretycznie Galakta jest z Krakowa, więc może ona sama jakieś turnieje w swoim "Gejm Center" zrobi? ;)
 
     
aryss
[Usunięty]

Wysłany: Czw 06 Sie, 2015   

Na tyle na ile wiem to w Krakowie wiekszosc graczy gra normalnie tryb fabularny(descentowy) i nie było nikogo nastawionego na skirmish.
Ale od czasu premiery angielskiej wersji ( kiedy testowalismy to w gronie x-wingowcow) moglo cos sie zmienic i ktos z boku dolaczyc. Najlepiej wrzuc info z pytaniem na grupe Hexowa czy ktos nie gra. Co do turniejow to pogadac w Vaina ( o ile sprzedaja ) lub od biedy w Cube podkrakowskim Ruczaju a noz ktos bedzie chetny zorganizowac albo poinformowac czy ktos u nich kupil podstawke z mysla o skirmishu.
 
     
kotul
[Usunięty]

Wysłany: Pon 24 Sie, 2015   

No to wyglada na to ze turnieji w Krakowie raczej nie ma.

Pytanie - ktos chetny jakos pograc w skirmisha przed MPkami ?
 
     
wektoor
[Usunięty]

Wysłany: Wto 25 Sie, 2015   

Zapraszamy na turnieje do Warszawy :)

Najbliższy już 31.08.2015 - szczegóły: https://www.facebook.com/events/1622433914702640/
 
     
Bardok
[Usunięty]

Wysłany: Wto 25 Sie, 2015   

Kotul - jestem spod Krakowa (Chrzanów) i pracuje w Business Parku. Jakbyś miał ochotę na skirmisha to śmiało bardok@poczta.fm
 
     
kotul
[Usunięty]

Wysłany: Wto 25 Sie, 2015   

Na mpeki sie wybieram, ale ciezko mi sie zebrac na mniejsze turnieje gdzie dojazd zajmie mi wiecej czsu niz planowany czas gry;)
Bardok - odezwe sie w tym tygodniu jak ustale kiedy mam wolne. A w ktorym biznes parku? Zabierzow?
 
     
Bardok
[Usunięty]

Wysłany: Sro 26 Sie, 2015   

Ok, czekam.
Tak - Zabierzów!
 
     
kotul
[Usunięty]

Wysłany: Wto 29 Wrz, 2015   

https://www.facebook.com/events/393241934199072/

Miniturniej, zapraszam.
 
     
Vilk
[Usunięty]

Wysłany: Sro 30 Wrz, 2015   

Kupiłem i nawet poważyłem się na wersję PL, ale pudło leży od trzech tygodni, z rzadka otwierane do poczytania przed snem. Zupełnie nie mam czasu tego ogarnąć, więc nie obiecuję, że wpadnę.
 
     
kotul
[Usunięty]

Wysłany: Czw 01 Paź, 2015   

Zapraszam. Jak cos to moge wytlumaczyc dodatkowo zasady przed turniejem. (planowalem przeznaczyc na to pierwsze pol godziny jesli bedzie taka potrzeba)
 
     
kotul
[Usunięty]

Wysłany: Czw 08 Paź, 2015   

Byly 3 osoby. Nastepne spotkanie mamy zaplanowane na 30 pazdziernika. Zapraszam. Jesli ktos chce zagrac a nie ma armii zawsze moge cos przyszykowac do nauki gry.
 
     
kotul
[Usunięty]

Wysłany: Pon 16 Lis, 2015   

Sorry ze post pod postem ale jesli ktos z Krakowa bylby chętny na skirmisha to niech da mi znac na mkotul@gmail.com. Jak cos moge pouczyc grac i przygotowac dwie armie.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 14