galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Termin wydania Cytadeli
Autor Wiadomość
D.W.
Galakta


Dołączył: 03 Lis 2004
Posty: 1780
Skąd: Kraków
Wysłany: Sro 27 Kwi, 2005   

Nasze zdenerwowanie jest jeszcze większe niż osób, które oczekują na tą grę. Gdybyśmy wiedzieli, że to będzie tak się przeciągało wydalibyśmy międzyczasie inną grę. To są dosyć spore kwoty, które mamy w pewien sposób zablokowane......

Termin..... O terminie naprawdę wolę się nie wypowiadać.
 
 
nowygosc
Gość
Wysłany: Sro 27 Kwi, 2005   

Nasze zdenerwowanie można z łatwością znacząco zmniejszyć podając jednak aktualnie przewidywany termin wydania Cytadel(i). Lepsze to niż pełna niepewność. Natura przeszkód jak rozumiem nie zmieniła się - inni wydawcy i drukarnia?
Z mojej strony: wiedzieć i rozumieć = okazywać wyrozumiałość i współczucie.
I cierpliwie czekać
Pozdrawiam
 
 
Hudson
[Usunięty]

Wysłany: Czw 28 Kwi, 2005   

A jezeli nie ma przewidywanego terminu wydania? :cry:
Albo jesli Galakta poda taki termin, a pozniej znow wyniknie znaczne przesuniecie...beda zale i pretensje.

DW: Co byscie wydali przed Citadels? :D
 
 
Ja i reszta
[Usunięty]

Wysłany: Pią 06 Maj, 2005   

Niech mnie śledź kopnie, no kiedy Citadels, :cry: , ech ech... (juz niedługo mój sssskarbie, już niedłuugo)...
 
 
folko
[Usunięty]

Wysłany: Sob 07 Maj, 2005   

Ludzie, czy Wy nie potraficie zrozumiec ze Galakta nie jest w stanie podac na razie terminu wydania Cytadeli ??
Juz kilkakrotnie wydawca informowal ze to nie zalezy od nich. Ze nie sa w stanie podac terminu.
Prosze o wyrozumialosc. Kazdy z nas ma chetke na polskie C. ale musimy uzbroic sie w cierpliwosc... proponuje przesunac _termin_zapytania_ do wrzesnia... chyba ze wyjdzie wczesniej ;-)
 
 
Ja i reszta
[Usunięty]

Wysłany: Wto 10 Maj, 2005   

A wiesz ludziu folko, niech cie śledź kopnie, przecież wiemy, że się nie dowiemy jak i oni nie wiedzą kiedy wiedzieć będą, ale chciałoby się, ech, ech (ssssspokojnie mój ssssskarbie, ssssspokojnie). Pozdr
 
 
folko
[Usunięty]

Wysłany: Sro 11 Maj, 2005   

:-)
 
 
Gość

Wysłany: Sob 08 Paź, 2005   Co z Cytadela?

Co z Cytadela? Październik to kolejny termin widmo, czy są jakieś podstawy, że nie długo zacznie się przedsprzedaż? Szczerze powiedziawszy, tylko mój patriotyzm powoduje, że nie kupiłem jeszcze angielskiego wydania.
 
 
Hudson
[Usunięty]

Wysłany: Sob 08 Paź, 2005   

Hehe, a moze jest jeszcze jeden maly powod...np. wyczerpany naklad angielskiej wersji? :) A w kwestii terminu: jesli bedzie wiadomo cos pewnego, to na 100% zostaniemy o tym poinformowani.
 
 
xshadow
[Usunięty]

Wysłany: Sob 08 Paź, 2005   

DW pewnie znowu dostał palpitacji kiedy zobaczył, że topik Cytadeli jest podświetlony- on w przeciwieństwie choćby do mnie od razu wiedział, że to nie za jego sprawą :P
A co do wyczerpanych wersji to moze w Essen znajda sie jakies zaginione egzemplarze to nakupie cały bagażnik i będę dystrybuował w Polsce ;)
 
 
D.W.
Galakta


Dołączył: 03 Lis 2004
Posty: 1780
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob 08 Paź, 2005   

W ciągu najbliższego tygodnia mają wypłynąć gry z Hong Kongu.
To oznacza, że po około 30-35 dniach od wypłynięcia gra powinna być w Polsce.
To jest ostatnia informacja, którą posiadam. Jednak...
 
 
xshadow
[Usunięty]

Wysłany: Sob 08 Paź, 2005   

Gazeta Wyborcza, 28 września 2005,

Powrót na Jedwabny Szlak

[...]Transport morski ma jednak swoje minusy- jest bardziej narażony na kaprysy pogody, co roku na szlaku z Azji do Europy tonie 230 statków


OK, już się nie odzywam. Ufajmy Żółtym, że rzeczywiście wyszło i dojdzie bez szwanku.
 
 
D.W.
Galakta


Dołączył: 03 Lis 2004
Posty: 1780
Skąd: Kraków
Wysłany: Sob 08 Paź, 2005   

xshadow napisał/a:
Gazeta Wyborcza, 28 września 2005,

Powrót na Jedwabny Szlak

[...]Transport morski ma jednak swoje minusy- jest bardziej narażony na kaprysy pogody, co roku na szlaku z Azji do Europy tonie 230 statków


OK, już się nie odzywam. Ufajmy Żółtym, że rzeczywiście wyszło i dojdzie bez szwanku.


To miało być pocieszające? :)
Niewiele mnie może już zaskoczyć przy tej grze...
 
 
Hudson
[Usunięty]

Wysłany: Sob 08 Paź, 2005   

To tylko propadanda kapitalistow. Wcale nie 230 tylko 23, i nie statkow, tylko kutrow rybackich.
 
 
Misiołak
[Usunięty]

Wysłany: Nie 09 Paź, 2005   

I nie pogoda, tylko krakeny... :P
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.12 sekundy. Zapytań do SQL: 13