galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Mists of Bilehall Expansion
Autor Wiadomość
Crane
[Usunięty]

Wysłany: Pon 01 Lut, 2016   

tomslon napisał/a:
Nie wiem ilu z Was śledzi forum Descenta na FFG więc przybliżę temat tutaj. Otóż okazało się, że np. w Holandii, Szwecji i kilku innych krajach można kupić już ten dodatek chociaż nie było jeszcze premiery w USA. Więcej szczegółów na temat tego co znajdziemy w pudełku w temacie: https://community.fantasyflightgames.com/topic/199136-no-rumor-cards-for-mist-of-bilehall/

To ciekawe, że niektórzy mają ten dodatek jeszcze przed oficjalną premierą a nam przyjdzie poczekać pewnie do kolejnej zimy. Sam już nie wiem czy to kwestia szybkości tłumaczeń, ilości sprzedaży w danym kraju czy czegoś innego...

Eee, ale oni nie mają wersji zlokalizowanej tylko angielską więc nie rozumiem w czym problem, w Polsce przecież też zdarzało się że jakieś rzeczy dopływały wcześniej niż w USA i były wcześniej w sklepach.
 
     
YoYo
[Usunięty]

Wysłany: Sro 22 Cze, 2016   

salane napisał/a:
Czekam na info od Galakty kiedy wersja PL :)


Coś wiadomo może w tej kwestii? Do dziś w planach wydawniczych Galakty brak.

https://www.fantasyflight...mists-bilehall/

Ps. znalazłem to:

Michal napisał/a:
Witam serdecznie w pierwszy poniedziałek marca. Niestety sezon chorobowy w pełni i mnie także to nie ominęło – niestety nie udało mi się dotrzeć dziś do firmy i odpisuję Wam z domu, w niezwykle malowniczym otoczeniu baterii lekarstw (zarówno swoich, jak i reszty rodziny).
Nie chcąc Was pozostawić jednak z niczym udało mi się przygotować odpowiedzi na większość z Waszych ostatnich pytań. Oto i one:

Descent – Mists of Bilehall
Jak wiecie, linia Descenta jest przez nas sukcesywnie rozwijana i nic mi nie wiadomo, aby cokolwiek w tej materii miało ulec zmianie.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 13