galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowe warianty rozgrywki
Autor Wiadomość
guzu
[Usunięty]

Wysłany: Sro 15 Lip, 2015   Nowe warianty rozgrywki

Tworzę temat, gdzie możemy wrzucać tworzone przez nas lub znalezione w internecie interesujące, różne od oryginalnych warianty gry.

Na początek oryginalna mapa z innym ustawieniem początkowym na mapie i na torach wpływów. Jak się podoba?

 
     
ZMar
[Usunięty]

Wysłany: Sro 15 Lip, 2015   

Plama w Winterfell co oznacza?
 
     
guzu
[Usunięty]

Wysłany: Sro 15 Lip, 2015   

Puste Winterfell :twisted:
 
     
Jazmatos
[Usunięty]

Wysłany: Sro 15 Lip, 2015   

Znaczy ja wiem, że to pewno ma odzwierciedlać Realia na poziomie pomiędzy 2, a 3 tomem książki no ale na pewno nie chciałbym grać Barą czy Starkiem, choć pewno zależy od kart.
 
     
Germanus
[Usunięty]

Wysłany: Sro 15 Lip, 2015   

Myślałem, że to atomówka walnęła na północy
 
     
ZMar
[Usunięty]

Wysłany: Sro 15 Lip, 2015   

Germanus napisał/a:
Myślałem, że to atomówka walnęła na północy


Amerykanie tam ropę wydobywają.
 
     
Leśnik
[Usunięty]

Wysłany: Czw 16 Lip, 2015   

Stark ma miecz i gwiazdkę to coś jeszcze wskóra ale Bara to jest w tragicznej sytuacji...

Ale ciekawy początek rozgrywki. Pytanie jak karty.
 
     
Gog
[Usunięty]

Wysłany: Czw 16 Lip, 2015   

widzę, że konkurs na najbardziej niezbalanowane gówno trwa w najlepsze:d ben on knee, foc, dwd, podstawka, ta mapka, mapka z targiem (z górami itd) a jeszcze 9tka bez stawiania statków bez portu bosko ;d
 
     
Dredzilla
[Usunięty]

Wysłany: Pią 17 Lip, 2015   

A próbował ktoś zagrać podstawowy wariant z zamianą na torze miecza? Po prostu zamienic miejscami Tyrella z GJ, wiem że może nie ma to bardzo istotnego wpływu na rozgrywkę, ale GJ musi być ostrożniejszy, a Tyrell dzięki temu może czuć się pewniej na początku 2 rundy jeśli nie pójdzie Mobilizacja lub Starcie Królów
 
     
ZMar
[Usunięty]

Wysłany: Pią 17 Lip, 2015   

Dredzilla napisał/a:
A próbował ktoś zagrać podstawowy wariant z zamianą na torze miecza? Po prostu zamienic miejscami Tyrella z GJ, wiem że może nie ma to bardzo istotnego wpływu na rozgrywkę, ale GJ musi być ostrożniejszy, a Tyrell dzięki temu może czuć się pewniej na początku 2 rundy jeśli nie pójdzie Mobilizacja lub Starcie Królów


Ciekawa propozycja. Bardzo ciekawa.
 
     
player698
[Usunięty]

Wysłany: Pią 17 Lip, 2015   

Ma, i to bardzo istotny. W pierwszej rundzie, jeśli grający Lannisterami jest nieostrożny, może stracić bardzo łatwo stolicę (Loras + Mace combo). Co prawda, Tyrell się wystrzela na początku, ale mieć 3 zamki z możliwością mobilki +2 na początku, jeśli padnie mobilka...
 
     
ZMar
[Usunięty]

Wysłany: Pią 17 Lip, 2015   

player698 napisał/a:
Ma, i to bardzo istotny. W pierwszej rundzie, jeśli grający Lannisterami jest nieostrożny, może stracić bardzo łatwo stolicę (Loras + Mace combo). Co prawda, Tyrell się wystrzela na początku, ale mieć 3 zamki z możliwością mobilki +2 na początku, jeśli padnie mobilka...


Lannister musiałby zacząć od zajęcia Searoad Marches, a taki manewr zrobić mogą tylko i wyłącznie początkujący gracze, nikt, kto nieco pograł tak nie rozpocznie Lannisterem.
 
     
Dredzilla
[Usunięty]

Wysłany: Pią 17 Lip, 2015   

player698 napisał/a:
Ma, i to bardzo istotny. W pierwszej rundzie, jeśli grający Lannisterami jest nieostrożny, może stracić bardzo łatwo stolicę (Loras + Mace combo). Co prawda, Tyrell się wystrzela na początku, ale mieć 3 zamki z możliwością mobilki +2 na początku, jeśli padnie mobilka...

Wiesz jeśli Martell będzie nieostrożny to też straci Starfall i Yronwood. Tak się składa że i Lanni i Martell mają kontrę na Lorasa więc da sie życ :)
 
     
player698
[Usunięty]

Wysłany: Pią 17 Lip, 2015   

Cytat:
Tak się składa że i Lanni i Martell mają kontrę na Lorasa więc da sie życ :)


Góra i Czerwona Żmija... jejku, zapachniało multi-kulti i genderyzmem... :D
 
     
ZMar
[Usunięty]

Wysłany: Pią 17 Lip, 2015   

player698 napisał/a:
Cytat:
Tak się składa że i Lanni i Martell mają kontrę na Lorasa więc da sie życ :)


Góra i Czerwona Żmija... jejku, zapachniało multi-kulti i genderyzmem... :D


Chodziło o Arianne i Tyriona.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 14