galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Talisman: The Harbinger Expansion
Autor Wiadomość
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Sro 29 Kwi, 2015   Talisman: The Harbinger Expansion

https://www.fantasyflight.../the-harbinger/
 
     
basai
[Usunięty]

Wysłany: Czw 30 Kwi, 2015   

Nowy NPC, który chodzi po planszy i ją niszczy? Jeżeli dobrze zrozumiałem to Talisman w połączeniu ze smokami i krainą ognia stanie się ekstremalnie trudny :D
 
     
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Czw 30 Kwi, 2015   

basai napisał/a:
Nowy NPC, który chodzi po planszy i ją niszczy?


Nie całkiem. Za Harbingerem włóczy się nieszczęście i katastrofy. Dopóki znajdujesz się w Krainie, w której i Harbinger się znajduje, to losujesz karty z jego specjalnego stosu, zamiast z normalnego stosu. Ponadto Harbinger porusza się pomiędzy Krainami, gdy ktoś wylosuje kartę Zdarzenia.
 
     
myceK
[Usunięty]

Wysłany: Czw 30 Kwi, 2015   

W końcu jakiś mroczniejszy dodatek! :) tego mi najbardziej brakuje w tej grze :twisted:
 
     
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Czw 30 Kwi, 2015   

Ano, na pewno graficznie prezentuje się ten dodatek całkiem cudnie.
 
     
Zeniffar
[Usunięty]

Wysłany: Wto 05 Maj, 2015   

No fajnie, ale kiedy Las? :wink:
 
     
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Wto 05 Maj, 2015   

Według strony Galakty to na wakacje tegoż roku.
 
     
Ndl
[Usunięty]

Wysłany: Nie 10 Maj, 2015   

basai napisał/a:
Nowy NPC, który chodzi po planszy i ją niszczy? Jeżeli dobrze zrozumiałem to Talisman w połączeniu ze smokami i krainą ognia stanie się ekstremalnie trudny :D


To zależy, czy grasz z samą podstawową planszą, czy ze wszystkimi dodatkami. Jeżeli ta druga opcja to smoki i kraina ognia to dalej za mało. :P Jak się u nas gra toczy, to nie raz leży tyle kart na stole (parę z ostatnich dodatków, które wywierają dodatkowy efekt o którym trzeba pamiętać + dodatkowo jeszcze aktywne zdarzenia), że jak ktoś wylosuje kartę likwidującą część kart na planszy, to wszyscy oddychają z ulgą... :D
 
     
basai
[Usunięty]

Wysłany: Pon 11 Maj, 2015   

No ja uznaje z narożników tylko miasto (nad lasem zastanowię się po Polskiej premierze). Żniwiarz z wilkołakiem lata tylko po planszy głównej. Jak czasem niefortunnie wyskoczy sułtan to potrafi porządnie utrudnić kokszenie postaci. Już zdarza się, że zapomni się o poruszeniem NPC więc tak średnio widzi mi się kolejna postać niezależna ale pewnie i tak kupie :)
 
     
Mati98
[Usunięty]

Wysłany: Pon 04 Sty, 2016   

Jak często (raz na ile rozgrywek), grając z Harbingerem (Zwiastunem) ma miejsce koniec świata (discard ostatniego Omenu) :?:
 
     
Bludgeon
[Usunięty]

Wysłany: Wto 05 Sty, 2016   

Na razie 1 rozgrywka, zero końców świata. Dotarliśmy do 4 omenu (jeśli pamięć nie myli). nie było cofania omenów.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.12 sekundy. Zapytań do SQL: 14