galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
The Treachery of Rhudaur
Autor Wiadomość
Sauzi
[Usunięty]

Wysłany: Sob 09 Maj, 2015   The Treachery of Rhudaur

FFG zapowiedziało czwarty dodatek z cyklu Angmar Awakened.







Elfia włócznia jest słaba. Bohater z tego dodatku, a raczej jego zdolność też nie najlepsza. Co tej zapowiedzi sądzicie?
 
     
Zawojak
[Usunięty]

Wysłany: Sob 09 Maj, 2015   

Jeśli chodzi o karty gracza to nie wydają się mocne i raczej nie umieściłbym żadnej w swojej talii aczkolwiek bywają scenariusze i kombinacje w których te karty będą wykorzystywane, ale jeśli chodzi o sam scenariusz to jest dla mnie ciekawy zwłaszcza że lubię tematykę dotyczącą Angmaru i jest to ciekawa kontynuacja zestawu przygodowego do Zaginionego Królestwa.
 
     
maclis
[Usunięty]

Wysłany: Sob 09 Maj, 2015   

Bohater oryginalny, będzie wymagał odpowiedniej talii. Broń do użycia pewnie tylko z Erestorem, bo jak będziemy mieć 3 zbędne karty to może być mocna. Swoją drogą mogliby jeszcze jakąś kartę pokazać.
 
     
Zawojak
[Usunięty]

Wysłany: Sob 09 Maj, 2015   

No gdyby dorzucili jeszcze kilka kart to bym nimi nie wzgardził. Ja osobiście nie miewam sytuacji w których aż trzy karty byłyby niepotrzebne.
 
     
Zawojak
[Usunięty]

Wysłany: Pią 25 Wrz, 2015   

No i jest więcej karcioszek: klik
 
     
maclis
[Usunięty]

Wysłany: Pią 25 Wrz, 2015   

Niezłe karty pod tego Erestora. Razem z nimi, będzie bardzo mocny. I do tego fajny side quest przywództwa.
 
     
uday
[Usunięty]

Wysłany: Nie 27 Wrz, 2015   

Jeszcze nie patrzyłem w ogóle co i jak z tymi side questami, ale wyglądają na must have.

Erestor jest strasznie specyficzny. Widać, że trzeba będzie budować talię specjalnie pod niego. Mnie się niespecjalnie podoba, bo ja lubię mieć duży wybór. Niemniej potrafię sobie (z grubsza) wyobrazić talię, która by mogła zadziałać dzięki takiej zdolności.
 
     
MarcoReus
[Usunięty]

Wysłany: Pią 30 Lis, 2018   

Znalazłem użyteczne informacje.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.12 sekundy. Zapytań do SQL: 13