galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Talie do gry 2 osobowej w trybie kampanijnym
Autor Wiadomość
maclis
[Usunięty]

Wysłany: Sro 15 Kwi, 2015   Talie do gry 2 osobowej w trybie kampanijnym

Tryb kampanijny (Jeźdźcy+ Droga) wydaje się bardzo fajnym trybem. Jednak dla mnie grywalny jest głównie solo, ponieważ nie umiem stworzyć 2 mocnych talii które radziłyby sobie z tym trybem. Ze znajomym gramy na moich kartach, a więc to ja składam talie. Robiliśmy 2 podejścia (na łatwym poziomie trudności) i mimo, że talie sobie jakoś radziły, to pod koniec pierwszego scenariusza odpadaliśmy.
Czy graliście w kampanie we 2? Jakimi taliami udało się przejść? Czy możecie podzielić się sugestiami na ten temat.

PS. Posiadam cały CMP, khazad dum,3,4,5 darrowdelf, jeźdźców, drogę i oba Hobbity.
 
     
wojo
[Usunięty]

Wysłany: Czw 16 Kwi, 2015   

Ja gram w tę grę wyłącznie w trybie solo więc bardzo nie pomogę, jednak zapytam czy testowałeś talie podane w "Droga Mrocznieje"?

Talia solo z "Czarnych jeźdźców" sprawiała się całkiem nieźle. Myślę że przy pewnym szczęściu (nie testowałem) i po dodaniu karty "Drużyna Pierścienia" dałaby radę przejść także dwa pierwsze scenariusze z "Droga Mrocznieje", natomiast w 3 praktycznie nie ma szans bez dużych modyfikacji (i to kartami spoza podstawki).
 
     
maclis
[Usunięty]

Wysłany: Czw 16 Kwi, 2015   

We dwóch grałem lekko zmodyfikowanymi taliami z Drogi. Solo grałem krasnalami w składzie:
Gimli, Bifur,Dain.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 14