galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Strange Remnants - Nowy dodatek
Autor Wiadomość
myceK
[Usunięty]

Wysłany: Wto 14 Kwi, 2015   Strange Remnants - Nowy dodatek

Nowy dodatek nadchodzi ?! ;)

http://boardgamegeek.com/...code-yet/page/1
Ostatnio zmieniony przez myceK Pią 01 Maj, 2015, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Morsereg
[Usunięty]

Wysłany: Wto 14 Kwi, 2015   

wlasciwie to wedlug zebranych informacji jest to wiadomosc o pierwszym dodatku - forsaken lore. ktory jest juz dostepny :D
przynajmniej ja to tak odczytuje.

tak czy inaczej. #WOW
 
     
myceK
[Usunięty]

Wysłany: Sro 15 Kwi, 2015   

Nie do końca w dalszej części próbują dalej rozwiązać zagadkę z mountain of madness :)
 
     
myceK
[Usunięty]

Wysłany: Pią 01 Maj, 2015   

https://www.fantasyflight...range-remnants/ że tak powiem w końcu :) pytanie teraz kiedy u nas ? :)
 
     
Morsereg
[Usunięty]

Wysłany: Pon 04 Maj, 2015   

mila wiadomosc :) podoba mi sie

a kiedy? skoro pierwszy duzy dodatek wychodzi u nas w 3 kwartale to ten drugi maly pewnie pojawi sie za rok.
cos obstawiam, ze bedzie to luty, czyli czas kiedy pojawil sie u nas spolszczony pierwszy maly dodatek.
 
     
c08mk
[Usunięty]

Wysłany: Pon 23 Lis, 2015   

W końcu zapowiedź dodatku.

http://galakta.pl/eksploruj-tajemnicze-ruiny/

Pierwszy raz widzę żeby tytuł zrobili w wolnym tłumaczeniu a nie (googlo-)dosłownie słowo w słowo. Bardzo ładnie i klimatycznie to wyszło. Tak trzymać z tłumaczeniami! :)
 
     
ruktrt
[Usunięty]

Wysłany: Pią 12 Lut, 2016   

cześć wszystkim, to mój pierwszy post :)

Chciałem Was zapytać:
zamierzam nabyć EH i słyszałem, że choćby jeden dodatek znacząco poprawia (re)grywalność gry. jestem trochę zielony w tematyce i może moje pytanie wyda się naiwne ale spróbuję :P - czy to wszystko jedno, od którego dodatku zacznę rozszerzanie gry?
 
     
c08mk
[Usunięty]

Wysłany: Sob 13 Lut, 2016   

Zaginiona Wiedza jest aktualnie niedostępna i nie wiadomo kiedy dodruk. Z dodatków w sklepach są jeszcze Góry Szaleństwa. Jak widać póki co dużego wyboru nie ma.
W przyszłym miesiącu powinien się pojawić dodatek Tajemnicze Ruiny ale na razie o nim ciężko cokolwiek powiedzieć.
Jeżeli chodzi o kolejność kupowania dodatków to nie ma to znaczenia : )

Podstawka jest grywalna ale bez dodatków szybciej staje się powtarzalna. Z dodatkami jest większa różnorodność w grze.
 
     
Lunar
[Usunięty]

Wysłany: Sob 13 Lut, 2016   

c08mk napisał/a:
W końcu zapowiedź dodatku.

http://galakta.pl/eksploruj-tajemnicze-ruiny/

Pierwszy raz widzę żeby tytuł zrobili w wolnym tłumaczeniu a nie (googlo-)dosłownie słowo w słowo. Bardzo ładnie i klimatycznie to wyszło. Tak trzymać z tłumaczeniami! :)


Troszeczkę straciło z pierwowzoru.

Strange i weird mają mocne konotacje w j. angielskim. Wszystko co dziwne jest lovecraftiańskie. "Tajemnicze" kojarzyć się może z lekturą szkolną dla dzieci jak Tajemniczy ogród. Tak i remains jako ruiny jeszcze ujdą. Pozostałości po przedwiecznych i innych rasach. No ale rzeczywiście ciężko dobrać dobre tłumaczenie dla dziwnych pozostałości. Mało marketingowe, zrozumiałe nielicznym.
 
     
Morsereg
[Usunięty]

Wysłany: Pon 15 Lut, 2016   

ruktrt napisał/a:
cześć wszystkim, to mój pierwszy post :)

Chciałem Was zapytać:
zamierzam nabyć EH i słyszałem, że choćby jeden dodatek znacząco poprawia (re)grywalność gry. jestem trochę zielony w tematyce i może moje pytanie wyda się naiwne ale spróbuję :P - czy to wszystko jedno, od którego dodatku zacznę rozszerzanie gry?


c08mk
kolega wspominal o dodatku znacznie poprawiajacym regrywalnosc.
sadze, ze chodzi w takim razie o pierwszy dodatek - zaginiona wiedza. ale tak na dobra sprawe, to wszystko jedno od ktorego dodatku sie zacznie. kazdy ma w sobie dodatkowe karty do podstawki. plus z zaginiona wiedza jest taki, ze dochodza nowe zadania dla podstawowych przedwiecznych.
nie wiem czy mozna tutaj podawac linki do innych sklepow ale ja znalazlem dwa internetowe ktore jeszcze posiadaja ten dodatek ;) (przynajmniej wedlug strony)

--- edit ---
niestety, juz nawet w tych dwoch sklepach o ktorych wspominalem nie posiadaja zaginionej wiedzy. nalezy wiec czekac na reedycje.
 
     
megajasio
[Usunięty]

Wysłany: Pią 26 Lut, 2016   

Ma ktoś może informację, czy nowym dodatkiem będzie się można raczyć w Wielkanoc? :wink:
 
     
ruktrt
[Usunięty]

Wysłany: Pią 26 Lut, 2016   

megajasio napisał/a:
Ma ktoś może informację, czy nowym dodatkiem będzie się można raczyć w Wielkanoc? :wink:


napisane na stronce, że w drugiej połowie marca będzie, więc chyba przed 27 powinni zdążyć, ale kto to tam wie :razz:
 
     
jaqb
[Usunięty]

Wysłany: Pią 25 Mar, 2016   

megajasio napisał/a:
Ma ktoś może informację, czy nowym dodatkiem będzie się można raczyć w Wielkanoc? :wink:

...raczę się - pozdrawiam znad Ruin :wink:
 
     
espanoles
[Usunięty]

Wysłany: Pią 25 Mar, 2016   

jaqb napisał/a:
megajasio napisał/a:
Ma ktoś może informację, czy nowym dodatkiem będzie się można raczyć w Wielkanoc? :wink:

...raczę się - pozdrawiam znad Ruin :wink:

Napisz lepiej jak wrażenia. Dużo nowości? Jakieś zmiany?
 
     
_Silent_
[Usunięty]

Wysłany: Nie 27 Mar, 2016   

Grę mam ale jeszcze nie rozpykałem. Zawartość pudełka - skromna. Trochę więcej przygód... czyli warto :roll: :mrgreen:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.12 sekundy. Zapytań do SQL: 13