galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zapomniane Dusze - DnŻ
Autor Wiadomość
wilczur
[Usunięty]

Wysłany: Pon 13 Kwi, 2015   Zapomniane Dusze - DnŻ

Witam
Zamówiłem w jednym ze sklepów Zapomniane Dusze jako Druk na żądanie. Termin realizacji kwiecień - maj 2015 r. pytanie brzmi bardziej koniec kwietnia czy koniec maja?

Pozdrawiam
 
     
reedmooley
[Usunięty]

Wysłany: Pon 13 Kwi, 2015   

Stawiał bym raczej na połowę maja. Ale może galakta nas miło zaskoczy.
 
     
Cyberpuncur
[Usunięty]

Wysłany: Pią 24 Kwi, 2015   

Dobrze by było, jakby jeszcze wrzucić zasady do plików do pobrania.
Nadal nie ma tam zasad do Nerekhall chyba.
 
     
Maciek
[Usunięty]

Wysłany: Pon 11 Maj, 2015   

Czy ktoś już dostał polską wersje zapomnianych dusz?? wiadomo kiedy bedzie wysylka?
 
     
Drow
[Usunięty]

Wysłany: Wto 12 Maj, 2015   

Maciek napisał/a:
Czy ktoś już dostał polską wersje zapomnianych dusz?? wiadomo kiedy bedzie wysylka?

Pod koniec maja.
 
     
mord
[Usunięty]

Wysłany: Pon 08 Cze, 2015   

chyba pod koniec czerwca :razz:
 
     
wilczur
[Usunięty]

Wysłany: Wto 09 Cze, 2015   

nic mnie tak nie denerwuje jak amatorstwo w sprzedaży. Od 3 tygodni dzwonię do galakty z pytaniem kiedy będzie dnż. .... odpowiedź jest nie wiem - ok można się tego spodziewać ale jak proszę żeby się dowiedzieli jaki jest status wysyłki to chociaż to można zrobić?

Tak trudno zadzwonić do dystrybutora? FFG i zapytać ? Sam bym to zrobił ale nie jestem ich klientem.

Galakta za sprzedaż DnŻ ma u mnie mega wtopę!, zastanawiam się jak to jest w prawie sprzedaż produktów których nie ma się na półce... pieniądze za to w sumie już pobrali - sami tego nie produkują..... no nie wiem. Jak nadal będą tak się zachowywać to chyba zacznę szukać argumentów żeby zmusić kogoś do podania informacji o stanie zamówienia albo jego planowanej realizacji.
 
     
sqb1978
[Usunięty]

Wysłany: Sro 10 Cze, 2015   

Pisali już w temacie Plany wydawnicze , że mogą tylko czekać., bo coś dystrybucja leży i następne dnż będą chcieli renegocjować aby nie było więcej takich wtop.
 
     
keldorn
[Usunięty]

Wysłany: Sro 10 Cze, 2015   

bardzo duzo zakupilem dodatków DNZ od Galakty. Jedno co wiem to trzeba nastawic sie ze beda jak beda. Jak pisza ze bedzie to kwiecień/maj to trzeba czytac czerwiec/lipiec (bardziej lipiec/sierpień). Robia to wszystko w fabrykach gdzie male chińskie raczki pakuja, drukuja, itp.

Oni jako wydawcy tylko przygotowuja i aprobuja wersje polska, potem juz od nich nic nie zalezy.
 
     
Drow
[Usunięty]

Wysłany: Pią 12 Cze, 2015   

Nvm... zobaczcie post Michala.
 
     
sqb1978
[Usunięty]

Wysłany: Czw 18 Cze, 2015   

Dostał już ktoś Zapomniane Dusze? w moim egzemplarzu brakuje instrukcji. Wygląda na jakiś bubel, bo w tekturowej wkładce pisze aby przed grą przeczytać -dołączoną- instrukcję a poza tym w internecie znalazłem jej odpowiednik w języku angielskim. Może mi ktoś wyjaśnić skąd mogę mieć polską wersję lub ewentualnie czy to jest brak w opakowaniu?
 
     
Damet
[Usunięty]

Wysłany: Pią 19 Cze, 2015   

Ja swoje Zapomniane Dusze przerzuciłem do innego zamówienia, które czeka na realizację. Więc na swój egzemplarz trochę poczekam, a nawet nie wiem czy mój sklep już go ma. Wracając do Twojego pytania. A czy na produkcie nie ma przypadkiem informacji, że instrukcja pojawi się na stronie Galakty w kategorii „Do pobrania” ? Tak jak to było w przypadku instrukcji do popleczników.
 
     
sqb1978
[Usunięty]

Wysłany: Pią 19 Cze, 2015   

Nie tylko nie ma informacji ani samej instrukcji online, ale na dodatek w środku była taka oto informacja: Zdjęcie. No nic, wyślę im maila z pytaniem.
 
     
sqb1978
[Usunięty]

Wysłany: Sob 20 Cze, 2015   

Ok już się dowiedziałem. Instrukcja była w formacie A4 i osobno pakowana, stąd się przez przypadek nie znalazła w przesyłce. Mają mi dosłać.
 
     
YoYo
[Usunięty]

Wysłany: Pon 22 Cze, 2015   

A cos wiadomo, czy bedzie znow mozna zamowic Zapomniane dusze? Powinni takie dodatki miec w ciaglej sprzedazy, zawsze zejdzie kilka-kilkanascie sztuk na Polske w jedym miesiacu. Nie wiadomo po co takie ograniczania na dodatki w miare chodliwe i za akceptowalna cene.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.17 sekundy. Zapytań do SQL: 13