galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Które kupić
Autor Wiadomość
Gladix
[Usunięty]

Wysłany: Pon 22 Gru, 2014   Które kupić

Witam,
Grałem w tą grę bardzo dawno temu, ponad 10 lat. Chciałem sobie kupić ją teraz, ponieważ bardzo lubię gry planszowe i chcę kilka nabyć, natomiast mam malutki problem. Gdy ja w to grałem to była to jeszcze stara wersja, teraz patrzę, że istnieje nowsza wersja z 2007 roku. czy mógłby ktoś mi opisać mniej więcej jak bardzo się one różnią, która jest według Was lepsza oraz czy w tej nowszej wersji można grać we wszystkie dodatki naraz? Aby rozróżnić wersje wysyłam link:
Klik
Pozdrawiam
Gladix ;)
 
     
Gladix
[Usunięty]

Wysłany: Pon 22 Gru, 2014   

Ktoś pomoże? Miałem nadzieję dzisiaj kupić xd
 
     
Boskurek
[Usunięty]

Wysłany: Wto 23 Gru, 2014   

Hej.
Myślę, że nie ma się nad czym zastanawiać - kupuj nową wersję. Nie będziesz musiał się denerwować szukając dodatków i kupować niekompletne zestawy używane na allegro. Gra jest fajnie wydana i daje dużo frajdy. Czy da się grać na wszystkie dodatki? Nie mam co prawda Puszki Pandory, ale na resztę - da się. Tylko trzeba się zdecydować na jakie Alternatywne Zakończenie się gra (bo jest tego sporo). Żeby ogarniać całą grę polecam dokładanie kolejnych dodatków co jakiś czas, i ogranie nowości. Ale to już kwestia indywidualnego wyboru.
Pozdrawiam
 
     
el_g
[Usunięty]

Wysłany: Wto 23 Gru, 2014   

Gladix napisał/a:
czy mógłby ktoś mi opisać mniej więcej jak bardzo się one różnią, która jest według Was lepsza oraz czy w tej nowszej wersji można grać we wszystkie dodatki naraz?
Wprawdzie ja nie gralem w stara wersje, ale z czystym sumieniem polecam 4. edycje, w ktorej sa figurki, przeznaczenie i zetony. Ponadto co jakis czas pojawiaja sie nowe dodatki (mniej i bardziej rozbudowane) - da sie je laczyc dowolnie z glowna gra. OCzywiscie mozna tez grac we wszystko naraz ale trzeba sie przygotowac na raczej dluzsza sesje :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.16 sekundy. Zapytań do SQL: 13