galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Propozycje do usprawnienia systemu
Autor Wiadomość
Keram
[Usunięty]

Wysłany: Wto 16 Gru, 2014   Propozycje do usprawnienia systemu

Witam,

Postaram się pokrótce opisać sytuację w jakiej znajdują się gracze i OT Częstochowscy odnośnie zestawów turniejowych, sposobu ich dystrybucji i informowania o nich. System ten został opisany jakiś czas temu wcześniej, więc nie widzę sensu ponownego go opisywania. A teraz do konkretów.

Lokalnym sklepem w Czewie jest Bard. Nikt z pracujących tam osób nie jest zainteresowany Podbojem i w niego nie gra. Jako OT dobrze z chłopakami żyję i nie było większego problemu z dzisiejszym załatwianiem zestawu, ale... Problemy zaczynają się, jeśli chodzi o doinformowanie naszego sklepiku. Bo pierwszy raz o tych zestawach usłyszeli od nas - dzisiaj. Więc od razu widać, że info, które zostało wysłane przez Galaktę, dotarło jedynie do siedziby głównej. Tutaj pojawiają się również moje obawy co będzie dalej, czy to z kolejnymi zestawami turniejowymi, czy innymi artykułami które Galakta może zechcieć rozprowadzać takim systemem. Nie jest to oczywiście niczyja wina, bo nasz lokalny Bard może prosić o informowanie go o takich sprawach, ale jest wiele czynników które mogą zawieść. Siedziba może zapomnieć/mieć zawał roboty, sieć lokalny może zapomnieć/mieć zawał roboty itd. Z racji tego, że nikt z pracowników nie "siedzi" w Podboju to naturalnym jest, że nie będzie śledził każdego info na ten temat. Tyle w temacie.

Moja propozycja jest następująca. Galakta postanowiła stworzyć OT, którzy bądź co bądź, w jakiś sposób mniej lub bardziej nawiązują współpracę z nimi. Świadczy to o nich lepiej, bądź gorzej, ale jakieś pojęcie o organizowaniu czegokolwiek mają. Moja prośba polegałaby na informowaniu OT, czy to przez maila, PW na forum czy przez proste stworzenie tematu w tajnym dziale imperatora! Kto będzie zainteresowany, będzie sprawdzał i pociągnie sprawę dalej, a kto nie, to i tak nic mu to nie zaszkodzi. Sądzę, że to niewiele, a mogłoby to usprawnić system i pozwolić zaopatrzyć mniejsze miasta/miasteczka w artykuły dostępne tylko dla miast w których znajdują się duże sklepy, współpracujące z Galaktą w temacie Podboju.

Będę wdzięczny za jakieś przemyślenia względem mojej propozycji.



Pozdrawiam

Keram
 
     
Rodzyn
[Usunięty]

Wysłany: Wto 16 Gru, 2014   

Bardzo rozsądna propozycja. Zwłaszcza jeśli chodzi o te mniejsze miejscowości. Jakiś osobny temacik z podbijanym co jakiś czas terminem zgłoszeń, byłby pewnie dobrą opcją, żeby na czas zareagować w lokalnych sklepach. Także ten - z mojej strony - pełne poparcie.
 
     
Staszek
[Usunięty]

Wysłany: Czw 18 Gru, 2014   

Pomysł bardzo dobry. Będziemy informować w ukrytym dziale dla OT o możliwości zamówienia Game Night Kitów, Tournament kitów czy Store Champions Kitów itp. itd.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.07 sekundy. Zapytań do SQL: 14