galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Śląsk - turniej w grudniu, kiedy i gdzie?
Autor Wiadomość
Evilstasiu
[Usunięty]

Wysłany: Pon 10 Lis, 2014   Śląsk - turniej w grudniu, kiedy i gdzie?

jak w temacie ;)

jak rozmawialiśmy ostatnio w grę wchodzą dwa terminy 6 i 13 grudnia, w Bardzie woleliby 13go, bo 6go Mikołaj i będzie tłok na sklepie, ale grałoby się na piętrze więc nie byłoby wchodzenia klientom na głowy

myślałem jeszcze aby drugi turniej zrobić między świętami i sylwestrem w Rybniku pisałby się ktoś na coś takiego? mi terminy grudniowe nie pasują tylko ten między świętami a sylwestrem i tylko w rybcu
 
     
Xanatos47
[Usunięty]

Wysłany: Wto 11 Lis, 2014   

Mnie osobiście tylko 13 pasuje. Mikołaj i trzeba z dzieciakami posiedziec :-)
 
     
Bananas
[Usunięty]

Wysłany: Wto 11 Lis, 2014   

Jak nic dziwnego się nie wydarzy, to pewnie się pojawię 13 wraz z moim synem :)
ps. Dzięki że pozwoliliście mu zagrać ostatnio.
 
     
Xanatos47
[Usunięty]

Wysłany: Wto 11 Lis, 2014   

Aaa zapraszamy :D Fajne z was chłopaki :D (NOT HOMO :D )
 
     
Evilstasiu
[Usunięty]

Wysłany: Wto 18 Lis, 2014   

a ktoś byłby ewentualnie chętny na turniej w Rybniku 29go?
 
     
Masłonator
[Usunięty]

Wysłany: Wto 18 Lis, 2014   

Ja od razu piszę się na turniej 13go (postaram się kogoś ze sobą przytargać , ale nie obiecuje)
29go jest możliwość zrobienia turnieju w Rybniku, na który również pisałbym się ja + spora szansa na conajmniej kilku miejscowych, gorzej natomiast z samym terminem w środku świąt.
 
     
Evilstasiu
[Usunięty]

Wysłany: Wto 18 Lis, 2014   

Masłonator napisał/a:
, gorzej natomiast z samym terminem w środku świąt.


tzn.? bo nie skumałem ;)
 
     
Crane
[Usunięty]

Wysłany: Wto 18 Lis, 2014   

Evilstasiu napisał/a:
Masłonator napisał/a:
, gorzej natomiast z samym terminem w środku świąt.


tzn.? bo nie skumałem ;)

Nie dopisałeś że pewnie chodzi o 29 listopada, bo 29 grudnia to poniedziałek będzie (co oczywiście nie wyklucza zrobienia turnieju).
 
     
Xanatos47
[Usunięty]

Wysłany: Wto 18 Lis, 2014   

Ja mam pytanie z innej beczki :D Rozmawiałem sporo na FB z panem z X-wing.pl
Zaproponował, że skombinuje mi kit na turniej i, żebyśmy zrobili turniej dla ludzi, którzy nie grają w X-winga i zagrali np. naszymi figurkami o jakąś nagrodę w ten sposób może pozyskamy nowych graczy. Stwierdził, że jeśli nie będziemy mieli 9 graczy to możemy sobie odpuścić walkę o punkty ligowe i najpierw powinniśmy zająć się promowaniem systemu w BARDzie a potem myśleniem o lidze :D Czy są chętni na zorganizowanie w BARDzie takiego turnieju ??
 
     
Masłonator
[Usunięty]

Wysłany: Wto 18 Lis, 2014   

Crane napisał/a:
Evilstasiu napisał/a:
Masłonator napisał/a:
, gorzej natomiast z samym terminem w środku świąt.


tzn.? bo nie skumałem ;)

Nie dopisałeś że pewnie chodzi o 29 listopada, bo 29 grudnia to poniedziałek będzie (co oczywiście nie wyklucza zrobienia turnieju).


Pardon, Chwila Zamroczenia, chodziło mi o 27 grudnia, przepraszam za wprowadzenie w błąd.

Xanatos47 napisał/a:
Ja mam pytanie z innej beczki :D Rozmawiałem sporo na FB z panem z X-wing.pl
Zaproponował, że skombinuje mi kit na turniej i, żebyśmy zrobili turniej dla ludzi, którzy nie grają w X-winga i zagrali np. naszymi figurkami o jakąś nagrodę w ten sposób może pozyskamy nowych graczy. Stwierdził, że jeśli nie będziemy mieli 9 graczy to możemy sobie odpuścić walkę o punkty ligowe i najpierw powinniśmy zająć się promowaniem systemu w BARDzie a potem myśleniem o lidze :D Czy są chętni na zorganizowanie w BARDzie takiego turnieju ??


Pomysł jak najbardziej spoko , potrzeba tylko promocji ze strony sklepu a modele się znajdą
 
     
Xanatos47
[Usunięty]

Wysłany: Wto 18 Lis, 2014   

W takim razie pogadam z chłopakami w sklepie w sobotę na nocy planszówkowej :D
 
     
Evilstasiu
[Usunięty]

Wysłany: Sro 19 Lis, 2014   

Masłonator napisał/a:
Crane napisał/a:
Evilstasiu napisał/a:
Masłonator napisał/a:
, gorzej natomiast z samym terminem w środku świąt.


tzn.? bo nie skumałem ;)

Nie dopisałeś że pewnie chodzi o 29 listopada, bo 29 grudnia to poniedziałek będzie (co oczywiście nie wyklucza zrobienia turnieju).


Pardon, Chwila Zamroczenia, chodziło mi o 27 grudnia, przepraszam za wprowadzenie w błąd.

Xanatos47 napisał/a:
Ja mam pytanie z innej beczki :D Rozmawiałem sporo na FB z panem z X-wing.pl
Zaproponował, że skombinuje mi kit na turniej i, żebyśmy zrobili turniej dla ludzi, którzy nie grają w X-winga i zagrali np. naszymi figurkami o jakąś nagrodę w ten sposób może pozyskamy nowych graczy. Stwierdził, że jeśli nie będziemy mieli 9 graczy to możemy sobie odpuścić walkę o punkty ligowe i najpierw powinniśmy zająć się promowaniem systemu w BARDzie a potem myśleniem o lidze :D Czy są chętni na zorganizowanie w BARDzie takiego turnieju ??


Pomysł jak najbardziej spoko , potrzeba tylko promocji ze strony sklepu a modele się znajdą


no 27 grudnia też termin ok ;) zagadaj coś w sklepie w Rybniku o terminie i może się uda fajny turniej zrobić

co do promocji systemu jest ok, nie wiem na ile ja będę mógł pomóc ale Zajc ma trochę imperium na samym sklepie więc pewnie pomoże
 
     
Evilstasiu
[Usunięty]

Wysłany: Sob 22 Lis, 2014   

czyli co turniej 13 w Katowicach i 27 w Rybniku?
 
     
Xanatos47
[Usunięty]

Wysłany: Sob 22 Lis, 2014   

Evilstasiu napisał/a:
czyli co turniej 13 w Katowicach i 27 w Rybniku?
Tako by to wyszło :D Z tym, że raczej w Rybniku mnie nie będzie na razie powiedzmy 50/50 :D
 
     
Toudi
[Usunięty]

Wysłany: Sob 22 Lis, 2014   

27 grudnia, dla mnie odpada, ale czy myśleliście np nad 6 stycznia?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.13 sekundy. Zapytań do SQL: 13