galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Mountains of Madness
Autor Wiadomość
Mikele1985
[Usunięty]

Wysłany: Sob 16 Sie, 2014   Mountains of Madness

http://www.fantasyflightg...eidm=250&esem=1

Mam nadzieję, że ukaże się po polsku, bo wygląda bardzo zachęcająco.
 
     
myceK
[Usunięty]

Wysłany: Pon 18 Sie, 2014   

Wydawało mi się, że będą się skupiać na dodatkach karcianych, ale za to idąc w tym kierunku "małe plansze" może będzie kiedyś dodatek z miastem Arkham badź Other Worlds ;)
 
     
Wacho
[Usunięty]

Wysłany: Wto 19 Sie, 2014   

A ja dokładne przewidzialem "małe plansze" :-)
Dodatkowo myślę że w przyszłości pojawią się "nakladki na plansze" z nowymi lokacjami...
GALAKTO - OCZYWIŚCIE PROSIMY O WERSJĘ PL!!!
 
     
Morsereg
[Usunięty]

Wysłany: Pią 29 Sie, 2014   

juz kolejny dodatek?
my nawet nie dostalismy jeszcze pierwszego po polsku.
troche slabo, ze spolszczona wersje dostajemy prawie po roku.
 
     
kermit
[Usunięty]

Wysłany: Pon 01 Wrz, 2014   

Mam nadzieję, że obydwa dodatki wyjdą po polsku.
 
     
c08mk
[Usunięty]

Wysłany: Czw 11 Gru, 2014   

Kupiłem grę w wersji polskiej (czyt. wydane przez Galaktę) pomimo złych doświadczeń związanych z zawieszonymi LCGami.

Mam nadzieję iż Galakta będzie wydawać kolejne dodatki do Eldritch bo niestety wymiana gry z wersji polskiej na angielską jest kosztowna i czasochłonna.
 
     
Gryffith
[Usunięty]

Wysłany: Sob 13 Gru, 2014   

niestety termin wydania choćby pierwszego dodatku, który znacząco podnosi grywalność podstawki jest ciągle przesuwany. Obecnie to już koło roku po v.angielskiej.. mimo całego zaangazowania w zakup PL wydań skłaniam się do kupna angielskich. Za moment Mountains of Madness będą już wydane po ang. a my będziemy się modlić o pierwszy dodatek;)
 
     
Gryffith
[Usunięty]

Wysłany: Czw 18 Gru, 2014   Release

http://www.fantasyflightg...s.asp?eidn=5269

Mountains of Madness już wydane;) przynajmniej po ang, o naszym pierwszym dodatku cisza zapadła kompletna..
 
     
Bary
[Usunięty]

Wysłany: Sob 14 Lut, 2015   Re: Release

Czy wiadomo, kiedy Galakta planuje wydanie Gór Szaleństwa?
 
     
Morsereg
[Usunięty]

Wysłany: Sob 14 Lut, 2015   

nic wiadomo czy wydadza a ty o date pytasz ;)

dopiero co wydali forsaken lore.
moze cokolwiek sie uslyszy na poczatku pierwszego miesiaca.
 
     
Bary
[Usunięty]

Wysłany: Sob 14 Lut, 2015   

Morsereg napisał/a:
nic wiadomo czy wydadza a ty o date pytasz ;)

Celowo zadałem pytanie w taki sposób, aby rozmówca miał ograniczone pole odpowiedzi. ;)
A tak serio, to nie wyobrażam sobie sytuacji, żeby 2 dodatek nie wyszedł. Galakta nie zawodzi w takich kwestiach i pewnie prędzej czy później go wyda.
 
     
Morsereg
[Usunięty]

Wysłany: Sob 14 Lut, 2015   

jako, ze w temacie 'plany wydawnicze na 2015 rok' moderatorzy odpowiadaja w pierwszy poniedzialek miesiaca to planowalem zadac to pytanie pod koniec lutego by w natloku innych postow nie zniknelo ;)
 
     
myceK
[Usunięty]

Wysłany: Pon 02 Mar, 2015   

Cytat:
Eldritch Horror
Góry Szaleństwa - jak wspominałem ostatnio, macki są u nas mocne i chętnie wybierzemy się na wyprawę na biegun. A wprost - tak, planujemy wydać to rozszerzenie.
Poprawione karty do Zaginionej Wiedzy - cały czas czekamy na odpowiedź w zakresie możliwości produkcji poprawionych kart zaklęć. Niestety jeszcze niedawno fabryki w Chinach były zamknięte z okazji Nowego Roku, dlatego nie mamy obecnie żadnych konkretów w tej kwestii.

Dobre wiesci :) jednak dalej nie wiadomo kiedy mam nadzieje że jeszcze w tym roku!
I zastanawia mnie czemu nie wspominając o kartach z podstawili tez...chociaż dobre i to ;)
 
     
Bary
[Usunięty]

Wysłany: Pon 02 Mar, 2015   

myceK napisał/a:
Dobre wiesci :) jednak dalej nie wiadomo kiedy mam nadzieje że jeszcze w tym roku!

Z tego, co wiem to druk międzynarodowy idzie jakieś pół roku po wydaniu na lokalny rynek więc można się spodziewać polskiego wydania MiM w 3 lub 4 kwartale.
myceK napisał/a:
I zastanawia mnie czemu nie wspominając o kartach z podstawili tez...chociaż dobre i to ;)

Rozumiem, że pytasz, czemu nie poprawili kart z podstawki? Jeśli tak to odpowiedź jest prosta, w podstawce były jedynie drobne literówki, w dodatku wydano błędne karty (zamiast dwóch kart z dodatku poszły dwie karty z podstawki).
 
     
Morsereg
[Usunięty]

Wysłany: Wto 03 Mar, 2015   

Bary napisał/a:
Z tego, co wiem to druk międzynarodowy idzie jakieś pół roku po wydaniu na lokalny rynek więc można się spodziewać polskiego wydania MiM w 3 lub 4 kwartale.

w polsce, forsaken lore wyszedl praktycznie rok po wydaniu angielskiej wersji.

Cytat:
Rozumiem, że pytasz, czemu nie poprawili kart z podstawki? Jeśli tak to odpowiedź jest prosta, w podstawce były jedynie drobne literówki, w dodatku wydano błędne karty (zamiast dwóch kart z dodatku poszły dwie karty z podstawki).

jestes w bledzie.
sa dwa dosc istotne bledy.
pierwsza to: na karcie postaci ktora pozwala na wykonanie dodatkowej akcji - nie dziala tylko na tym samym polu ale na calej planszy
druga to artefakt rubin skads tam ;) uzywa sie go w fazie akcji a nie spotkan.
w dodatku zas nie tyle wydano bledne kart co poprawiono literowke (z tym samym bledem na rewersie ;) )
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 13