galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Figurki przedwiecznych?
Autor Wiadomość
gamer20
[Usunięty]

Wysłany: Sro 13 Sie, 2014   Figurki przedwiecznych?

Cześć, mam pytanie. Ostatnio oglądałem figurki potworów do arkham i wyglądały całkiem nieźle. Miałbym wielką ochotę na figurki przedwiecznych. Można by umieścić przedwiecznego na podstawce z informacjami o jego mocach. To tylko mój pomysł. Czy coś takiego jest w najbliższym czasie możliwe?
Dzięki za odpowiedzi.
 
     
gamer20
[Usunięty]

Wysłany: Sro 03 Gru, 2014   

Jak nie wiecie, to chociaż napiszcie. :sad:
 
     
espanoles
[Usunięty]

Wysłany: Czw 04 Gru, 2014   

Figurki są, ale wyłącznie Badaczy (wszystkich) i niektórych potworów (w dwóch zestawach)
Zestaw I: Chthonian, Cultist A (Brown), Cultist B (Black), Hound of Tindalos, Maniac, Mi-Go, Shoggoth, Witch, Zombie, Dark Young, The Dunwich Horror, Wizard Whateley, Byakhee, Crawling One, Child of the Goat, Dark Druid, Goat Spawn, Hunting Horror
Zestaw II: Child of Abhoth, Being of IB, Colour out of Space, Fire Vampire, Flying Polyp, Moon Beast, Formless Spawn, Rat-Thing, Servant of Glaaki, Shan, Spectral Hunter, Tcho-tcho, Tcho-tcho Priest, Tendril of Nyogtha, Serpent People, High Priest

 
     
gamer20
[Usunięty]

Wysłany: Sob 06 Gru, 2014   

Dzięki za odpowiedź. Jedna z figurek to chyba Koszmar z Dunwich, chociaż nie mam pewności.
Figurka Boga Krwawego Języka nie zgada się z grą. Tam jego skóra jest biaława, a nie fioletowa. Reszta jest w porządku.
 
     
espanoles
[Usunięty]

Wysłany: Pon 08 Gru, 2014   

gamer20 napisał/a:
Dzięki za odpowiedź. Jedna z figurek to chyba Koszmar z Dunwich, chociaż nie mam pewności.
Figurka Boga Krwawego Języka nie zgada się z grą. Tam jego skóra jest biaława, a nie fioletowa. Reszta jest w porządku.

tak, koszmar z Dunwich to ten na lewym obrazku w środku na samym dole :)
Co do Boga Krwawego Języka, FFG poszło za ciosem i wydało go w tej samej formie w jakiej prezentuje się na żetonie w HwA
 
     
gamer20
[Usunięty]

Wysłany: Pon 08 Gru, 2014   

Sorry za błąd.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.1 sekundy. Zapytań do SQL: 13