galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Forsaken lore po polsku?
Autor Wiadomość
myszon
[Usunięty]

Wysłany: Sro 11 Lut, 2015   

Morsereg napisał/a:
ja po swoj dodatek dopiero jutro bede szedl


I jak zakup dokonany, palnsza na stole, Pan węży pokonany ?
 
     
gumi90
[Usunięty]

Wysłany: Czw 12 Lut, 2015   

Witam :smile:

Przeglądając na spokojnie karty z dodatku Zaginiona Wiedza, dostrzegłem, że nowe karty zaklęcia Zgłębianie Pustki (nr 3 i 4), mają te same efekty na rewersie, co karty z gry podstawowej (nr 1 i 2).

Moje pytanie, czy jest to wynik błędu, czy tak ma po prostu być?

Proszę o odpowiedź.

Pozdrawiam :smile:
 
     
Morsereg
[Usunięty]

Wysłany: Czw 12 Lut, 2015   

myszon napisał/a:
Morsereg napisał/a:
ja po swoj dodatek dopiero jutro bede szedl


I jak zakup dokonany, palnsza na stole, Pan węży pokonany ?

narazie tylko przegladalem.
plansza na stole wyladuje w weekend.

podoba mi sie, ze sa dodatkowe misje do kazdego.
interesujacy jest fakt, ze po przebudzenia yiga, nawet jak bohater zginie to mozna wylosowac nowego (chyba, ze to jest blad w druku)
 
     
goki
[Usunięty]

Wysłany: Czw 12 Lut, 2015   

Morsereg napisał/a:
podoba mi sie, ze sa dodatkowe misje do kazdego.
interesujacy jest fakt, ze po przebudzenia yiga, nawet jak bohater zginie to mozna wylosowac nowego (chyba, ze to jest blad w druku)


nie jest to blad w druku

per faq:
Kod:
Q. Against Yig, what happens when an investigator is defeated and Yig has awoken?
A. Unlike other Ancient Ones, when an investigator is defeated, that player is not eliminated. The player will selected a new investigator as if the Ancient One has not awoken.
 
     
myszon
[Usunięty]

Wysłany: Czw 12 Lut, 2015   

gumi90 napisał/a:
Witam :smile:

Przeglądając na spokojnie karty z dodatku Zaginiona Wiedza, dostrzegłem, że nowe karty zaklęcia Zgłębianie Pustki (nr 3 i 4), mają te same efekty na rewersie, co karty z gry podstawowej (nr 1 i 2).

Moje pytanie, czy jest to wynik błędu, czy tak ma po prostu być?

Proszę o odpowiedź.

Pozdrawiam :smile:


Poprawiono tylko literówkę z podstawki "Wybierz badadcza". Teraz mam dwie zakładki do książek. :lol:
 
     
Bary
[Usunięty]

Wysłany: Sob 14 Lut, 2015   

myszon napisał/a:
gumi90 napisał/a:
Witam :smile:

Przeglądając na spokojnie karty z dodatku Zaginiona Wiedza, dostrzegłem, że nowe karty zaklęcia Zgłębianie Pustki (nr 3 i 4), mają te same efekty na rewersie, co karty z gry podstawowej (nr 1 i 2).

Moje pytanie, czy jest to wynik błędu, czy tak ma po prostu być?

Proszę o odpowiedź.

Pozdrawiam :smile:


Poprawiono tylko literówkę z podstawki "Wybierz badadcza". Teraz mam dwie zakładki do książek. :lol:

Kurcze, to nie można było od razu karty Rubin z R'lyeh poprawić?
 
     
raphaell7
[Usunięty]

Wysłany: Wto 17 Lut, 2015   

Bary napisał/a:
myszon napisał/a:
gumi90 napisał/a:
Witam :smile:

Przeglądając na spokojnie karty z dodatku Zaginiona Wiedza, dostrzegłem, że nowe karty zaklęcia Zgłębianie Pustki (nr 3 i 4), mają te same efekty na rewersie, co karty z gry podstawowej (nr 1 i 2).

Moje pytanie, czy jest to wynik błędu, czy tak ma po prostu być?

Proszę o odpowiedź.

Pozdrawiam :smile:


Poprawiono tylko literówkę z podstawki "Wybierz badadcza". Teraz mam dwie zakładki do książek. :lol:

Kurcze, to nie można było od razu karty Rubin z R'lyeh poprawić?


Karty nr 1 i 2 zostały poprawione (faktycznie, była literówka), natomiast problem w tym, że karty nr 3 i 4 mają te same efekty na rewersie co karty 1 i 2. Po dołożeniu dodatku każde zaklęcie ma 4 karty i rewers każdej z tych czterech kart jest inny, wyjątkiem jest właśnie Zgłębianie Pustki.
 
     
myszon
[Usunięty]

Wysłany: Wto 17 Lut, 2015   

ciach
raphaell7 pisze:

Cytat:
Karty nr 1 i 2 zostały poprawione (faktycznie, była literówka), natomiast problem w tym, że karty nr 3 i 4 mają te same efekty na rewersie co karty 1 i 2. Po dołożeniu dodatku każde zaklęcie ma 4 karty i rewers każdej z tych czterech kart jest inny, wyjątkiem jest właśnie Zgłębianie Pustki.


Faktycznie niestety wygląda na błąd. :shock:
 
     
Michal
[Usunięty]

Wysłany: Sro 18 Lut, 2015   

Niestety w tym wypadku wychodzi na to, że sprawdza się porzekadło "lepsze, jest wrogiem dobrego", a macki sięgają wszędzie.

W związku z tym, że postanowiliśmy poprawić rewersy kart zaklęcia Zgłębianie pustki, w pewnym momencie, na etapie pracy nad tym rozszerzeniem i wymiany plików z fabryką, przez pomyłkę zostały podmienione właściwe awersy kart z dodatku, a na ich miejscu znalazły się co prawda poprawne awersy, ale kart z podstawki.

Będziemy wyjaśniać tę sprawę i zorientujemy się w zakresie możliwych rozwiązań.

Z naszej strony chciałem przeprosić za tę niedogodność. Za chwilę przygotujemy i wrzucimy tutaj plik pdf z poprawnymi awersami, aby wszyscy z Was, którzy chcą jak najszybciej przystąpić do walki z Przedwiecznymi korzystając z różnych narzędzi mieli taką możliwość.
 
     
Michal
[Usunięty]

Wysłany: Sro 18 Lut, 2015   

Oto i obiecany plik:
www.galakta.pl/new_galakt...iona_Wiedza.pdf
 
     
myceK
[Usunięty]

Wysłany: Sro 18 Lut, 2015   

Dziękujemy za sprostowanie.

Jest szansa na zobaczenie poprawionych kart wraz z Rubin z R'lyeh i kartą Charliego Kane'a z nowym dodatkiem ? :wink:
Ostatnio zmieniony przez myceK Czw 19 Lut, 2015, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
c08mk
[Usunięty]

Wysłany: Sro 18 Lut, 2015   

Duży PLUS za erratę do kart.

Teraz wystarczy wydrukować na naklejce i nakleić np. na "stare" karty z błędem. W koszulkach nie będzie widać różnicy.
 
     
Bary
[Usunięty]

Wysłany: Sro 18 Lut, 2015   

c08mk napisał/a:
Duży PLUS za erratę do kart.

Teraz wystarczy wydrukować na naklejce i nakleić np. na "stare" karty z błędem. W koszulkach nie będzie widać różnicy.

Nie przesadzajmy. Duży plus to będzie, jak uda się uzyskać od wydawnictwa poprawione karty, choćby przy okazji dodatku MoM. Wersja PDF jest doraźnym sposobem rozwiązania problemu i poznania poprawnego rewersu kart. Dodatek kosztuje na tyle dużo, że wiele osób nie uzna za zasadne kombinowanie z naklejkami na karty. Jestem jednak przekonany, że Galakta stanie na wysokości zadania i znajdzie sensowny sposób rozwiązania problemu.
 
     
myceK
[Usunięty]

Wysłany: Czw 19 Lut, 2015   

c08mk napisał/a:
Duży PLUS za erratę do kart.

Teraz wystarczy wydrukować na naklejce i nakleić np. na "stare" karty z błędem. W koszulkach nie będzie widać różnicy.


I poprzez naklejkę już będę wiedzą czego mogę się spodziewać, a koszulek nie cierpię.
Fajnie ze strony Galakta ze udostępniła pdf ale jak pisał mój przedmówca miło by było ze strony Galakty jakby naprawiła swój błąd z kolejnym dodatkiem.
Pozostaje nam teraz czekać z niecierpliwością na dobre wieści i nowych przedwiecznych ;)
 
     
raphaell7
[Usunięty]

Wysłany: Pią 20 Lut, 2015   

myceK napisał/a:
Dziękujemy za sprostowanie.

Jest szansa na zobaczenie poprawionych kart wraz z Rubin z R'lyeh i kartą Charliego Kane'a z nowym dodatkiem ? :wink:


+1 i czy jest szansa na poprawione karty przed kolejnym dodatkiem?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.15 sekundy. Zapytań do SQL: 13