galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
[K] Polowanie na Golluma
Autor Wiadomość
Jahmel
[Usunięty]

Wysłany: Czw 22 Maj, 2014   [K] Polowanie na Golluma

Wciągnąłem znajomego w zabawę z podstawką i stwierdził, że chce iść dalej, ale nie ma już w sprzedaży Polowania więc jeżeli ktoś ma wolę sprzedać dodatek w wersji PL to byłoby miło. Na początku czerwca moderatorzy mogą usunąć ten temat, żeby nie robić burdla. Pozdrawiam
 
     
adamsb81
[Usunięty]

Wysłany: Czw 22 Maj, 2014   

Mam ten sam problem. Nie ma nigdzie polowania. Czy można zacząć z innym dodatkiem??
Czy raczej trzeba kupować wszystko chronologicznie.
 
     
Kulgan
[Usunięty]

Wysłany: Czw 22 Maj, 2014   

adamsb81 napisał/a:
Mam ten sam problem. Nie ma nigdzie polowania. Czy można zacząć z innym dodatkiem??
Czy raczej trzeba kupować wszystko chronologicznie.

Nie ma potrzeby kupować chronologicznie, choć tak pewnie byłoby najlepiej. Brak kart z małego dodatku nie wpływa na możliwość grania w kolejne przygody.
 
     
Wacho
[Usunięty]

Wysłany: Czw 22 Maj, 2014   

Panowie a może warto spróbować zagrać w Czarnych Jeźdźców - akurat do "powiązania" z podstawką a i nagrody w konkursie można pięknie zgarnąć!!! :-)
A tak naprawdę - nowe hobbickie przygody idealnie pokazują "inną stronę" gry gdzie zamiast napierdzielanki wymuszają inną taktykę.
 
     
tygrys
[Usunięty]

Wysłany: Nie 25 Maj, 2014   

W następnym tygodniu będę miał prawdopodobnie ten dodatek do sprzedania - karty w stanie bardzo dobrym, instrukcja też, brak tylko pudełka, odezwę się na priv jak nie zapomnę.
 
     
motti
[Usunięty]

Wysłany: Nie 25 Maj, 2014   

Przy okazji tematu zastanawiam się jaki dodatek jako kolejny zniknie ze sklepów. Czy to będzie następny w kolejności Starcie u stóp..., czy Powrót do Mrocznej Puszczy , który jak czytałem wielokrotnie był wskazywany jako przydatny do talii krasnoludzkich, czy może pierwszy ZP z cyklu Dwarrowdelf, jak myślicie? Trzeba będzie jakiś plan zakupów przemyśleć, aby nie obudzić się z ręką w czymś niefajnym. :wink:
 
     
Vipe
[Usunięty]

Wysłany: Pią 11 Lip, 2014   

Podepnę się do tematu. Jeśli ktoś chce się pozbyć wersji PL to chętnie przygarnę :)
 
     
motti
[Usunięty]

Wysłany: Pią 11 Lip, 2014   

Widziałem na necie tu www.gnom-sklep.pl jako dostępne, ale czy tak jest w rzeczywistości to już do sprawdzenia, jak ktoś zainteresowany :)
 
     
Gość

Wysłany: Nie 13 Lip, 2014   

Niestety nie jest dostępne
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.12 sekundy. Zapytań do SQL: 13