galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
który dodatek?
Autor Wiadomość
Messe Noire
[Usunięty]

Wysłany: Sro 14 Maj, 2014   który dodatek?

Mam dodatki: Miasto, Wilkołak i Góry. Jaki dodatek do nich dokupić tak, aby gra była najciekawsza?
 
     
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Sro 14 Maj, 2014   

Zdecydowanie Panią Jeziora. Możesz jeszcze pomyśleć nad Żniwiarzem i/lub Królową Lodu.
 
     
Messe Noire
[Usunięty]

Wysłany: Sro 14 Maj, 2014   

A talia stajni w pani jeziora to to samo co w stajni miasta?
I jeszcze wiecie gdzie kupić żniwiarza? W sklepach nie ma, a na stronach typu allegro też nie znalazłem...
 
     
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Sro 14 Maj, 2014   

Tak, talia stajni z Pani Jeziora to ta sama, co talia z Miasta. Ale tam dodatkowo dochodzą Nagrody za zadania Czarownika, więc warto je wykonywać. Ponadto dosyć dobre Zaklęcia, z czego prym wiedzie "Pech".

Co do Żniwiarza, to mia być dodruk niedługo. http://galakta.pl/plany-w...wnicze-dodruki/
 
     
el_g
[Usunięty]

Wysłany: Czw 15 Maj, 2014   

@Messe Noire
Jezeli Ci sie nie spieszy z nowym dodatkiem proponuje 'Firelands'. Sporo wprowadza w grze (karty terenu, zetony ognia, szlachetni ifryci), ale pod warunkiem, ze nie uzywasz zbyt wielu kart przygod z innych dodatkow - w takim przypadku 'Firelands' moze nie wywolac odpowiedniego efektu. A ze piszesz, ze z malych dodatkow masz tylko 'Wilkolaka', 'Firelands' wydaje mi sie dosc dobrym wyborem. Najwiekszy minus - jesli chcesz wersje PL bedziesz musial troche poczekac...
Jezeli chcesz nowy dodatek na zaraz proponuje 'Pania Jeziora' (questy i nagrody) lub 'Zniwiarza' (Kostucha w grze!) :)
 
     
Messe Noire
[Usunięty]

Wysłany: Czw 15 Maj, 2014   

Dziękuję Wam za porady. Chyba wezmę PJ, bo z angielskim nie jest u mnie najlepiej.
Nie chcę zaśmiecać forum, więc zadam to pytanie tutaj- w którym dodatku są najlepsze/najciekawsze postacie?
 
     
Nemomon
[Usunięty]

Wysłany: Czw 15 Maj, 2014   

Messe Noire napisał/a:
w którym dodatku są najlepsze/najciekawsze postacie?


Spis kart, w tym Poszukiwaczy, masz tutaj: http://www.forum.galakta.pl/viewtopic.php?t=1830

Nie jest on uzupełniony o Miasto, bo nie mam czasu oddechu złapać, ale kiedyś dopiszę. Pewnie z Netherem i/lub Firelandsem...

A wracając do pytania, to Wilkołak dla mnie oraz Firelands.
 
     
Messe Noire
[Usunięty]

Wysłany: Pią 16 Maj, 2014   

Dzięki za pomoc i cierpliwość :)
 
     
magdabzb
[Usunięty]

Wysłany: Sro 28 Maj, 2014   

Cześć,

Co proponowalibyście dokupić mając dodatki: podziemia i żniwiarz ?
Pójść w dodatek karciany czy planszowy ? wybierając oczywiście te, które na tą chwilę są dostępne w Galakcie :roll:
 
     
Agrafka
[Usunięty]

Wysłany: Nie 31 Maj, 2015   

Witam, ja mam Żniwiarza i Królową Lodu, co polecacie? Wydaje mi się, że ciekawiej będzie z dodatkiem planszowym...
 
     
Zeniffar
[Usunięty]

Wysłany: Wto 02 Cze, 2015   

Z narożnikowych dodatków mi osobiście najbardziej się podobają Podziemia fajny klimat dość wymagający przeciwnicy. Góry też fajne, jednak zdecydowanie łatwiejsze. Smoki są dość wymagające i wprowadzają spory zamęt na mapie. Jest w czym wybierać i z każdego dodatku powinieneś być zadowolony. Oczywiście jest jeszcze Miasto, ale mimo tego, że posiadam wszystkie dodatki w ten gram najmniej, po prostu jakoś nie przemawia do mnie.
 
     
Agrafka
[Usunięty]

Wysłany: Sro 03 Cze, 2015   

Messe Noire napisał/a:
A talia stajni w pani jeziora to to samo co w stajni miasta?
I jeszcze wiecie gdzie kupić żniwiarza? W sklepach nie ma, a na stronach typu allegro też nie znalazłem...

Ja kupowałam chyba w e-sklepie empiku...

http://www.empik.com/tali...50323,zabawki-p :)
 
     
adamsb81
[Usunięty]

Wysłany: Sro 28 Paź, 2015   

Mam nadzieję że autor tematu się nie obrazi jak zapytam tu.
Jaki dodatek kupić jako pierwszy?? Mam podstawkę i gram z 8 latkiem (a przynajmniej próbuję) więc nie może być za trudny.
 
     
reedmooley
[Usunięty]

Wysłany: Czw 29 Paź, 2015   

Celował bym z małych w Wilkołaka, z dużych w Góry.
 
     
bartek90
[Usunięty]

Wysłany: Pią 06 Lis, 2015   

Ja jako pierwszy dodatek kupiłem góry
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.09 sekundy. Zapytań do SQL: 13