galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Lieutenant Pack - w jaki sposób pojawi się wersja PL
Autor Wiadomość
keldorn 
Keldorn

Wysłany: Wto 20 Maj, 2014   

zebym tylko dobrze zrozumial jesli chodzi np o "Oath of the Outcast". Trzeba zakupic wersje EN a potem dokupic tylko polskie karty? czy moze te dodatki beda od razu w wersji PL.

Co do popleczników to wiem ze karty beda do dokupienia.

Drow

Wysłany: Sro 21 Maj, 2014   

keldorn napisał/a:
zebym tylko dobrze zrozumial jesli chodzi np o "Oath of the Outcast". Trzeba zakupic wersje EN a potem dokupic tylko polskie karty? czy moze te dodatki beda od razu w wersji PL.

Co do popleczników to wiem ze karty beda do dokupienia.

Dokladnie tak.
Zarowno w przypadku LT packow, jak i Hero/monster Collection - glowny produkt kupujesz ENG, zas PL karty dokupujesz od Galakty.

gural117 

Wysłany: Pon 26 Maj, 2014   

Chciałbym się upewnić:
Lieutenant Pack - http://www.fantasyflightg...esem=2&esum=214 --- trzeba kupić sobie w wersji EN a w ramach DNŻ będzie PL kart
Hero and Monster Collection - http://www.fantasyflightg...esem=2&esum=244 --- tak samo trzeba kupić EN i w ramach DNŻ będzie PL kart (i postaci) czy to całe będzie w PL i nie trzeba kupować EN ??

Breed9000 

Wysłany: Pon 26 Maj, 2014   

I jedno i drugie musisz kupić w wersji EN i dokupić karty PL.

keldorn 
Keldorn

Wysłany: Pon 16 Cze, 2014   

Czy wiadomo kiedy jest przewidziany DNZ w sprawie kart do popleczników? Chociaz moze kwartał?

Mateusz
Galakta

Aktualnie ustalamy ostatnie szczegóły dotyczące produkcji. Mamy nadzieję, że uda nam się rozpocząć zbieranie zamówień na te zestawy w trzecim kwartale tego roku.

Maciek 

Ostatnie szczegóły porczuczników czy rownież monster packów?

Mateusz
Galakta

Wysłany: Wto 17 Cze, 2014   

W pierwszej kolejności zależy nam na wprowadzeniu pierwszych sześciu zestawów popleczników. Kolejne zestawy, jak również Monster Packi będziemy stopniowo dodawać do oferty.
Ponieważ jest to produkt przygotowywany specjalnie dla nas, musimy ustalić pewne kwestie dotyczące produkcji, na co w przypadku pierwszej partii potrzeba czasu. Kolejne zestawy będą pojawiać się już szybciej.

mord

Wysłany: Czw 21 Sie, 2014   

Witam. Wiadomo już kiedy będą dostępne karty?

Maciek 

Wysłany: Czw 28 Sie, 2014   

Ponoć Galakta wycofała sie z tego pomysłu ale to tylko plotki które słyszałem, mam nadzieje ze to nieprawda

tomslon

Wysłany: Czw 28 Sie, 2014   

Ja też mam taką nadzieję bo właśnie zakupiłem dwa Monster Packi wczoraj a kupno LT to tylko kwestia czasu z mojej strony więc karty do nich uważam za niezbędne.

D.W.
Galakta

Wysłany: Pią 29 Sie, 2014   

Nic nie wiem na temat wycofania się z tego pomysłu ale być może ktoś wie lepiej...

Ekhard 

Wysłany: Wto 09 Wrz, 2014   

Czy już coś wiadomo na temat kart do popleczników i zestawów potworów/bohaterów? Wczoraj do mnie przyszły muszę powiedzieć że figurki są bardzo ładnie zrobione (zwłaszcza w zestawie Crown of Destiny - WOW :shock: idealne wykonanie, oby poziom był taki dalej zachowany). Moim zdaniem te paczki dodają bardzo dużo do gry, nowi bohaterowie, potwory którymi można ich nękać :twisted: a także dwie przygody na szybką partyjkę lub jako pogłoski do dużej kampanii. Jedyne co wydało mi się dziwne, to że figurki bohaterów są nieco większe niż te z podstawowej wersji gry (jakieś max 10%), a może to tylko wina akurat takich ras/klas bohaterów. Polecam wszystkim maniakom te dodatki i czekam z niecierpliwością na polskie karty :wink:

D.W.
Galakta

Wysłany: Wto 09 Wrz, 2014   

Procedura, procedura... Sprawa cały czas jest na tapecie ale te młyny mielą bardzo wolno.

tomslon

Wysłany: Czw 18 Wrz, 2014   

No i powoli słowo ciałem się staje :mrgreen: akurat zaopatrzyłem się we wszystkie LP a tu niespodzianka na stronie galakty - będą karty po polsku. Może nie jest to najtańsza opcja no ale cóż, do grudnia jakoś uzbiera się kasę bo jak mus to mus: descent = instant buying :mrgreen:

Odpowiedz do tematu