galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Lieutenant Pack - w jaki sposób pojawi się wersja PL
Autor Wiadomość
D.W.
Galakta

Wysłany: Sro 14 Maj, 2014   Lieutenant Pack - w jaki sposób pojawi się wersja PL

Trochę to trwało ale już wszystko się wyjaśniło.

Tak jak już wspominałem nie pojawią się Lieutenant Packi w pełnej polskiej wersji językowej.
Będzie natomiast możliwość zakupu kart w języku polskim wykonanych techniką cyfrową przez FFG.

Czyli podsumowując:

1. Osoby, które chcą posiadać figurki w ramach Lieutenant Packów kupują sobie ich wersje angielskie.

2. Wszystkie te osoby, które chcą mieć karty w wersji polskiej do tych Packów będą mogły je zakupić w systemie Druku na Żądanie. Będziemy rozbić przedsprzedaż tych produktów bo to będzie oddzielny produkt do każdego dodatku.

Dlatego jeśli ktoś jest zainteresowany tymi dodatkami może je kupować w wersji angielskiej a potem ewentualnie karty do wersji polskiej.

Pakiety z polskimi kartami będzie można kupić prawdopodobnie tylko w naszym sklepiku internetowym aby obniżyć cenę. Tym bardziej, że i tak to będzie około 10 zł.

Crowmaster

Wysłany: Sro 14 Maj, 2014   

juhu! :*

Breed9000 

Rewelacja :)
Czy macie może możliwość zaprezentowania jakości tego druku?
(I tak kupię ale...) Chciałbym zobaczyć jak wygląda porównanie oryginalnego z naszym DNZ.

Breed9000 

Czy podobnego rozwiązania możemy spodziewać się dla dodatków z bohaterami i potworami?

D.W.
Galakta

To będzie miało jakość taką jaką mają dodatki wydawane w ramach Druku na Żądanie. Nie da się tego bardziej przybliżyć, bo każdy może sobie to sprawdzić jeśli ma taki dodatek np. do Posiadłości Szaleństwa.

Generalnie różnica jest taka, że karty z "drukowane" maja fakturę a karty z "Druku na Żądanie" są gładkie. Koszulki załatwiają sprawę.

Ostateczna cena będzie uzależniona od sposobu zapakowania i od tego czy będziemy dołączać instrukcję czy też nie. Jeśli dodatki będą miały więcej elementów będzie inna cena itp itd.

Descent Hero and Monster Collection - Ta oferta będzie dotyczyła także tych dodatków.

Oczywiście ostateczne ceny, terminy itp podamy za jakiś czas.

Maciek 

Super wiadomość i bardzo fajnie ze informujecie nas o tym już teraz ;)

AkitaInu
AkitaInu

Super :)

Jeszcze żeby hero packi były u nas dostępne :)

Mowca 

Wysłany: Czw 15 Maj, 2014   

Na tą wiadomość czekałem :) wszystkie Lt packs poza 1 niedostępnym zamówione w 3trole. Dziękuję.

AkitaInu
AkitaInu

Mowca napisał/a:
Na tą wiadomość czekałem :) wszystkie Lt packs poza 1 niedostępnym zamówione w 3trole. Dziękuję.

Ech mam nadzieje że za pare miesięcy jak będe w końcu miał kase to będą jeszcze :/

Thorrek

Dziękuje bardzo za tą wiadomość. Mogę w końcu spokojnie zamówić sobie zestawy popleczników i z pewnością kupie polskie wersje jak tylko je wydacie. Tak samo zresztą z zestawami Potworów/Bohaterów. Jeszcze raz dzięki za oficjalny odzew w tej sprawie.

AkitaInu
AkitaInu

A czy w Polsce można kupić hero and monster collection? Bo chyba nigdzie niestety tego nie widziałem. Jeżeli nie to orientuje się ktoś jaka jest cena za granicą ?

Mowca 

Wysłany: Pią 16 Maj, 2014   

http://www.fantasyflightg...s.asp?eidn=4819

Dopiero pierwszy Monster Pack ukazał się w sprzedaży na FFG.

Drow

Wysłany: Sob 17 Maj, 2014   

@D.W.
Swietne rozwiazanie, naprawde szacun. Zwlaszcza, ze obejmie to takze Hero&monster Collection. My bedziemy zadowoleni, a dla was to zdecydowanie mniejsze ryzyko (praktycznie zadne? skoro to DnZ).
Nie wiem czy kupie wszystkie Leutenant Packi pudelkowe, ale przy tej cenie, o ktorej mowisz - kupie zdecydowanie wiekszosc przetlumaczonych kart, chocby po to, aby miec je na wszelki wypadek, gdybym sie zdecydowal na wieksza ilosc figurek w przyszlosci.

Drow

Wysłany: Sob 17 Maj, 2014   

AkitaInu napisał/a:
A czy w Polsce można kupić hero and monster collection? Bo chyba nigdzie niestety tego nie widziałem. Jeżeli nie to orientuje się ktoś jaka jest cena za granicą ?

Obserwuj sklep 3trolle, sprzedaja ang leutenant packi, wiec raczej prawdopodobne, ze kolekcje boahterow i potworow takze beda mieli w sprzedazy niedlugo.

z2a4k

Wysłany: Wto 20 Maj, 2014   

Galakta kocham was :) Dzieki za informacje.

Odpowiedz do tematu