galakta.pl galakta.pl
Forum wydawnictwa gier planszowych Galakta

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Core set poprawiony
Autor Wiadomość
RNS
[Usunięty]

Wysłany: Pią 14 Mar, 2014   Core set poprawiony

Witam
chciałbym zakupić core set czy to polski czy angielski. Jednak chciałem zapytać czy są wydane wersje w któych nakartach są uwzględnione zmiany z aktualnego faq?
Bo widzę, że trochę tego się nazbierało.
 
     
cahir7
[Usunięty]

Wysłany: Sob 15 Mar, 2014   

wydaje mi się, ze ciężko na coś takiego liczyć, jeśli chodzi o gry LCG, choć niedawno miło mnie zaskoczyło wydanie kart z podstawki zerratowanych w dodatku do " znaku starszych bogów", ale to nie LCG. Już szybciej może wydadzą 3 kartowy CS bez erraty, ale i w to wątpię.
 
     
Muad'Dib
[Usunięty]

Wysłany: Sob 15 Mar, 2014   

Myślę, że w tej sprawie najlepiej napisać do dystrybutora gry czyli Galakty. Żeby móc odpowiedzieć na Twoje pytanie ktoś musiałby kupić 2 lata temu CS i teraz w celu porównania kart. Ale Galakta mogłaby wiedzieć, zwłaszcza jeśli robiła dodruk CS (ale nie wiem czy coś takiego miało miejsce, wątpię).
 
     
RNS
[Usunięty]

Wysłany: Nie 16 Mar, 2014   

Dzięki za odpowiedź. W Inwazji było tak, że jeżeli był dodruk CS to karty posiadały już errate. Z tego co się orientuje LOTR miał już dwukrotnie dodruk podstawki. Wplanach FFG widzę, że płynie do nich kolejny. Chodzi o to czy zauważyliście, te zmiany na kartach czy wydawca w LOTR o to zadbał?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Strona wygenerowana w 0.08 sekundy. Zapytań do SQL: 13